Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

11811299_1623700521206821_68901312001432

 


 

Wiedźmin 3: Dziki Gon opanowany do perfekcji? Mamy więc coś, co na pewno Was ucieszy! “Nowa Gra Plus”, ostatnie darmowe DLC, zbliża się wielkimi krokami.
Więcej informacji o tym trybie zostanie ujawnionych wkrótce. Jego premiera nie nastąpi w tym tygodniu ale na martwcie się, nie będziecie musieli czekać zbyt długo.

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Po prawie miesiącu bez dostępu do neta w końcu jestem i widzę że masa rzeczy mnie ominęła. Od razu na starcie na steamie 7.3GB patch do W3 :P W tym czasie po 2 miesiącach i łącznie blisko 200h grania skończyłem W3 na jakieś 98%, acziwki zaliczone, zostało jeszcze kilka skarbów do odnalezienia i jeden strzeżony przez archegryfa na 48 lvl gdzie ja ledwo 35 wybiłem xD Sama gra jest fenomenalna, zdecydowanie najlepsza część serii, questy fabularne to mistrzostwo świata, poboczne też niczego sobie. Ostatecznie wypadło mi nie to zakończenie na które polowałem ale i tak nie było źle.

 

 

Ciri została cesarzową a ja chciałem wiedźminkę. Wiem w którym miejscu popełniłem błąd i to będę chciał poprawić. Walka z Eredinem troche mnie rozczarowała bo myślałem że będzie trudniejszy a tutaj okazał się najsłabszy z całej trójki. Największy opór stawiał Imlerith ale tylko w 3 fazie, z Caranthirem natomiast to była taka zabawa w kotka i myszkę :P . Szkoda Vesemira, od razu przypomniał mi się pogrzeb Leo w W1

 

Było trochę błędów które utrudniły mi wykonanie kilku zadań ale jakoś poszło. Teraz powoli będę się przymierzał do NG+, miałem zaczynać na nowo ale jak wprowadzili taki tryb to tym lepiej. Może będzie coś trudniej :P

Link to post
Share on other sites

przed chwilą zainstalowałem windowsa 10tke oraz sterowniki do płyty głównej oraz GPU. Muszę przyznać, że FPS przybyło i znacznie wzrosło uczucie płynności. Nie wiem ile w tym zasługi sterowników, a ile łatki ostatniej łatki, ale jest fajnie.  

Link to post
Share on other sites

Wracam dzis na chate i zamierzam pograc w Wieska (trzeba go wkoncu kiedys ukonczyc zanim wyjda dodatki :D), wiem ze obecnie jest problem z netem u mnie, i zapytanie moje brzmi czy mozna grac offline ? (pytanie moze glupie ale nie probowalem nigdy wczesniej). 

Edytowane przez Buryxon
Link to post
Share on other sites

Ja  już kupiłem Expansion pass i czekam :) No i nowy wielki dodatek do dying lighta zapowiedzieli w ramach season pass, oj będzie w co grać w sierpniu :D już się nie mogę doczekać, dwie moje ulubione gry na dziś i tyle dobra jeszcze, tak bardzo pozytywnie heheh


Aha i mam pytanko, czy Wam też zaraz po loadingu tak wiesiek szarpie przez jakieś 20-30 sekund? Specjalnie postawiłem go na SSD i mimo że wczytuje się pare sekund i tekstury i modele przestały się doczytywać na moich oczach to nadal tak szarpie chwile, niby nic ale wkurza zwłaszcza jak zapiszę w jakimś cięższym momencie i zaraz mi wyskakuje 10 utopców a tu przychrupie

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...