Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Wiadomo może czy CDP lub Nvidia wyda patcha/stery który poprawią wydajność kart z serii 7xx ?

Na forum nvidi jest gorąca dyskusja na ten temat, ale raczej nic z tego nie będzie.

Edytowane przez mrama
Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie co jest czynnikiem wpływającym na to że te karty tak słabo wypadły, przecież GTX 780 ti powinien być na równi z GTX 970 albo nawet trochę wyżej a tu taka lipa.

No jak to, Nvidia musi sobie nakręcić sprzedaż nowych kart. Posiadacze 7xx patrzą na testy wydajności i "Łojojoj jaka bida muszę kupić nową generację to będzie lepiej chodzić". I tyle.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie co jest czynnikiem wpływającym na to że te karty tak słabo wypadły, przecież GTX 780 ti powinien być na równi z GTX 970 albo nawet trochę wyżej a tu taka lipa.

Ekonomia, większość ludzi nie ma pojęcia o sprzęcie komputerowym, dla nich miarą wydajności karty graficznej jest ilość pamięci. Oni nie będą dociekać dlaczego 960 jest lepsza niż 770 czy 780, po prostu przyjmą do wiadomości to co im powie sprzedawca w sklepie i dadzą się wydoić chociaż niecały rok temu wydali kupę kasy. Swoją drogą z perspektywy czasu jakie śmieszne albo może smutne wydają się tematy gdzie ludzie wybierali karty graficzne i pisali że chcą nvidie(700) bo wiedźmin ma lepiej na nich chodzić.

Link to post
Share on other sites

 

 

Zastanawia mnie co jest czynnikiem wpływającym na to że te karty tak słabo wypadły

 

Sterowniki, czytaj polityka zarabiania kasy przez NV. Po co wspierać poprzednie modele? Lepiej niech klient kupi nowy.


 

 

Ktoś tu pisał, że starsze stery pomagają na serii 7xx

 

Zdecydowanie. Na GTX 680 miałem 30-40 FPS na sterach 352.xx, po downgrade na 350.12 mam 45-50+ 

Link to post
Share on other sites

Ale ja nie wiem o co to wielkie halo. Starsza generacja-starsze sterowniki, nowsza generacja nowsze sterowniki, tak to powinno chyba dzialac i nie rozumiem dlaczego was to tak dziwi. Normalna polityka kazdej firmy, gdy wypusci cos nowego na rynek to po co ma poswiecac czas i srodki na ulepszanie czegos co juz zostalo zastapione. Przeciez to dzialanie na szkode wlasnej firmy. 

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie, wiecie może gdzie można kupić jakąś większą ilość kart do gwinta?, albo skąd brać przeciwników? Z tablic już chyba pokonałem wszystkich, chociaż nie jestem pewien.. A i jeszcze jedna sprawa w przegrałem w tym dużym turnieju w Novigardzie, lecz teraz mam troszkę lepszą talie. Można jeszcze raz zagrać w turnieju ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Pytanie z innej beczki, ktoś wie jak sprawa wygląda z licencją wiedźmina 3? Pamiętam, że 2 część można było zainstalować na 5 komputerach, obecnie są jakieś limity w tej kwestii? 
  Z tego co kojarzę to w przypadku W3 nie ma limitu ;)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Starsza generacja-starsze sterowniki, nowsza generacja nowsze sterowniki

 

Ok zgadzam się jakbyśmy mówili że np nie ma sterów po 4xx czy tam 5xx. Ale np takie 780ti nie jest starą kartą i ktoś wywalając te 2500PLN raczej chciałby się cieszyć wsparciem dłużej niż 1-1,5 roku. Na pewno byłby to mocny argument do późniejszego sięgnięcia do portfela po zakup kolejnego top modelu.


BTW, jak ktoś ma pytania albo udziela odpowiedzi odnośnie fabuły, to niech to daje w spoiler żeby nie psuć zabawy innym

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ok zgadzam się jakbyśmy mówili że np nie ma sterów po 4xx czy tam 5xx. Ale np takie 780ti nie jest starą kartą i ktoś wywalając te 2500PLN raczej chciałby się cieszyć wsparciem dłużej niż 1-1,5 roku. Na pewno byłby to mocny argument do późniejszego sięgnięcia do portfela po zakup kolejnego top modelu.

 

Zeby nie bylo. Rozumiem po czesci frustracje posiadaczy kart serii 7xx. Pewnie sam gorzko bede tego doswiadczal jak maxwelle zostana wypierane przez nowsze karty, niemniej jestem tego swiadomy i w pelni rozumiem taka polityke jaka prowadzi NVidia. Kupujac ich produkt, po prostu godze sie na to.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...