Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

PURE GOLD

 

W pierwszej chwili pomyślałem, że odbierze telefon w dalszej części animacji tego gifa. :wariat:


 

 

temat o downgradzie Wiedźmina ma 845 tyś.

 

 

Z pewnością nie jest to korzystne dla CDPR.

 

... spokojnie w pachu 1002 i 1/2 nastąpi przywrócenie kompilacji z 2013 roku. :rotfl::hahaha:

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Panowie, pewnie niewielu z was ogląda TV ale jeśli są tacy którzy oglądają jak ja, to czy ktoś z was widział reklamę wiedźmina poza Youtube? Przecież na Youtube jest TV Spot po polsku to dlaczego nie widziałem go w telewizji?

Link to post
Share on other sites

ale narzekacie i tak pewnie połowa jak nie większość z was nie odpali tego w full ultra ustawieniach a różnice są minimalne ważny jest gameplay więc no :)

 

Ot co. I niestety myślę, że to jest powód cięcia grafiki w przypadku Wiedźmina 3. 

Link to post
Share on other sites

Ktoś interesował się grą "dragon age inquisition" chodzi mi o to czy przed premierą było o niej głośno ? Tyle filmików, trailerów, gamplay-ów, screenów wypuszczali co CDPR ? Bo o Wiedźminie 3 wiemy od 2 lat i przez te 2 lata byliśmy zalewani różnego typu materiałami. A ja sam, o Dragon Age 3 dowiedziałem sie miesiąc przed premierą kiedy to gram.pl pokazywało godzinny gameplay. I spójrzcie, chyba BioWare nie karmiło nas obietnicami odnośnie grafiki i tak dalej, a i tak bez tego całego marketingu została grą roku. Jeśli jednak źle mówię, to proszę poprawcie mnie ;)

edit. Tak właśnie sprawdzam i ciężko mi znaleźć temat o DA:I i downgradzie. A przecież właśnie ta gra jest najbardziej podobna do wiesława.

Edytowane przez dzejC
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

edit. Tak właśnie sprawdzam i ciężko mi znaleźć temat o DA:I i downgradzie. A przecież właśnie ta gra jest najbardziej podobna do wiesława.

 

Nie w pełni, brak cyklu dobowego, pogody, destrukcji otoczenia. 

Co do ocen przed i po się nie wypowiem, bo nie śledziłam tematów z DA związanych.

Link to post
Share on other sites

Bo tutaj właśnie wszystko rozchodzi się o to że Redzi naobiecywali przysłowiowe gruszki na wierzbie (z resztą nie pierwszy raz) a teraz mamy tego skutki, na każdym praktycznie forum jest fala hejtu. Tego by nie było gdyby zachowali się fair i pokazywali faktyczny stan gry a nie co innego pokazują/mówią a co innego dają końcowym odbiorcom. Jak już to ostatnio napisałem, oni są mistrzami wciskania ludziom kitu. Robią taki szum wokół swoich gier, tak nakręcają ludzi że uwierzy się we wszystko a później przychodzi brutalna rzeczywistość.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...