Skocz do zawartości

[MULTI] Batman: Arkham - seria


Recommended Posts

EK została wycofana ze sprzedaży

http://www.ppe.pl/news-36739-warner_bros__wycofuje_sprzedaz_edycji_kolekcjonerskiej_batman__arkham_knight.html


Recka

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=10537

 

Pierwsze oceny

http://www.gram.pl/news/2015/06/19/entuzjastyczne-przyjecie-batman-arkham-knight-przeglad-ocen.shtml

 

  • GameReactor - 90/100
  • GamesRadar – 80/100
  • IGN – 92/100
  • Videogamer – 100/100
  • Polygon – 100/100
  • God is a Geek – 100/100
  • The Sun – 80/100
  • Ausgamers – 100/100
  • Multiplayer.it – 95/100
  • GameBlog.fr – 90/100
  • Gamespot – 70/100
  • Meristation – 93/100
  • Games TM – 90/100
  • USGamer – 80/100
  • SA Gamer – 100/100
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Są nowe stery od Nvidii pod grę:

 

http://www.guru3d.com/files-details/geforce-353-30-driver-download.html

 

UWAGA! Nvidia przeszła samą siebie i dodała do tych driverów mnóstwo niespodzianek:

 

 

 

 

[sLI, Batman: Arkham Knights] With a 4K display, a TDR occurs after the in-game
resolution is toggled and the application is exited.

[sLI, Batman: Arkham Knights] Heavy flickering occurs in game after Alt+Tab if SLI is
enabled.
[sLI, Batman: Arkham Knights] Severe stuttering seen, especially in indoor scenes,
when the game is running at 4K resolution and NVIDIA Gameworks settings are
turned on.
[sLI, Batman: Arkham Knights] Random flickering occurs in the game if SLI is
enabled.

[GM206, SLI, Batman: Arkham Knights] Stuttering occurs and performance drops
after shadow quality settings are toggled.
[GK180, SLI, Batman: Arkham Knights] When SLI is enabled, a crash points to
ntdll.dll shortly after the game is exited. [200116717]

 

 

 

 

Mam nadzieję, że patch premierowy naprawi to i owo z powyższej listy.

 

Posiadacze Radków też nie mają powodów do zadowolenia:

 

 

 

 

“We also want to note that there are some known issues with the performance of Batman: Arkham Knight for PC owners using AMD graphics cards.  We are working closely with AMD to rectify these issues as quickly as possible and will provide updates here as they become available.  We thank you for your patience in this matter.”

 

 

źródło: https://www.pixeldynamo.com/news/gaming/2015/06/22/69607/batman-arkham-knight-pc-suffers-amd-card-issues-system-requirements-updated/

 

Jakikolwiek komentarz jest zbędny.

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

miałem właśnie pisać żę jak zwykle (zawsze) amd dostaje po du**e :D czyli w tym ja XD niewiem kogo oni zatrudniają jak nie potrafią zrobić gre pod 2 różne firmy, nie mówiąc o patchach które może coś poprawią albo i nie i wyjdzie ich z minimum 5 :D nie wspominam nawet o czasie zanim wyjdzie jakikolwiek który coś poprawi pewnie to będzie jakoś z miesiąc lub dwa trwało :D

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

Ciężko coś doradzić, ja bym chyba odpuścił szczerze mówiąc bo zabawa może być mało komfortowa.

 

@jareeecki skoro odpowiednikiem gtx660 został 7950 w minimalnych to znaczy że Nvidia GameWorks działa ba działa tak "dobrze" że nawet zieloni go nie potrafią okiełznać :P

Link to post
Share on other sites

Refunduję na Steamie, ten stuttering jest nie do zniesienia na GTX-ie 970. 

 

Dla tych, którzy chcą wyłączyć cap na 30 fps:

 

Folder instalacyjny gry --> BmGame --> Config --> BmSystemSettings.ini --> zmień wartość "MaxFPS = 30" na jaką chcesz.

 

 

Link to post
Share on other sites

2015 r ,mocne kompy a oni daja 30 fps zamkniete zeby nie czuc dropów.

 

no sory ale jak inni producenci zaczna tak samo podchodzic do gier ,to czas skonczyc granie i przezucic sie na bierki ,albo wodne warcaby,bo szkoda juz nerwów.

Link to post
Share on other sites

 

 

AMd jest ble, a jak oni robią grę to działa wszystkim dobrze

 

AMD nie robi gier. A z ich programu partnerskiego wyszło między innymi AC3 które do tej pory jest na radkach zepsute. Można to obracać w wojnę zielonych z czerwonymi ale prawda jest taka że ta gra póki co sprawia problemy posiadaczom kart obu obozów. Można więc póki co zakładać że po głowie powinien obrywać deweloper. 

Link to post
Share on other sites

Jest.

  • 30FPS lock (udało mi się zdjąć) 
  • dropy i żenująca optymalizacja (małe pomieszczenie, 40fps z dropami do 20 @670/3570k, bitch please)
  • błędy (czarny ekran, crashe)
  • żenująca ilość ustawień graficznych (prawie nic poza nvidia gameworks i rozdziałką nie można zmienić)
  • brak ustawień czułości myszki
  • bez pada nie podchodź (serio, na klawie i myszy to mordęga)

Ogólnie wniosek prosty. Kolejny brutalny port z konsoli, bez jakiegokolwiek przygotowania go do wersji PC. Kto jeszcze nie kupił, niech się wstrzyma albo przynajmniej poważnie zastanowi. Na chwilę obecną koszmar, choć wątpię, że nowe stery czy łaty wiele zmienią, bo największą bolączką wersji PC jest to, że nie jest wersją na konsole - a tego już nie naprawią.

 

 

Cytując samego siebie, żeby i tu było wiadomo. Ogólnie jestem zniesmaczony, ale może pierwsze wrażenie się poprawi. Jeśli nie to wracam do Wiedźmina czy innego Mordora, a Batman leci w zapomnienie.

Link to post
Share on other sites

Cytując samego siebie, żeby i tu było wiadomo. Ogólnie jestem zniesmaczony, ale może pierwsze wrażenie się poprawi. Jeśli nie to wracam do Wiedźmina czy innego Mordora, a Batman leci w zapomnienie.

Nic dodać nic ująć. Ja już odzyskałem pieniadze na Steamie. Szkoda nerwów i oczekiwania na patche, a poza tym nie chciałbym, aby takie działania dewelopera były nagradzane moim zakupem. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...