Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja mam u siebie 3cm miejsca na kable a to nadal o 0,5cm zbyt mało żeby bok obudowy się zamknął swobodnie... jest widoczne na przodzie leciutkie wygarbienie po środku tego boku... kable od panelu obudowy są mega grube i z nimi jest problem

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

U mnie w Liance kable od 'frontu' są praktycznie na styk, jedynie boli fakt, że one są tak grube jakby to były rurki do cieczy... zapewne taka gruba osłonka bo kable normalnie są 2x grubsze tylko musieli ja jakoś pozwijać i w taki sposób dali grube osłonki  ;)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

No niestety nie, 4.9 nie trzymam na co dzień z powodu braku offset-u przy napięciu na tej płycie po oc. Jedynie do benchy wczytuje profil,  a na co dzień mam 4,5@1,27v (do 4,9 potrzeba ponad 1,45v :P także nie ma sensu go katować takim napięciem) W planie mam zmianę płyty na jakieś z97, ale na razie jakoś nie spieszy mi się z tym

Link to post
Share on other sites

Patryk powiedz proszę, jakie masz temperatury cieczy po 1h wygrzewania i jakie wtedy procek osiąga temperatury na tym 4,5GHz.

Jestem też bardzo ciekawy czy procek chłodzisz poprzez IHS czy blok masz bezpośrednio na rdzeniu, na zdjęciach widać, że masz zdemontowaną zapinkę procesora. Jeśli to drugie, to czy zakładałeś jakieś podkładki dystansowe czy się tym nie przejmowałeś . Być może Twoje probelmy z komputerem wynikały właśnie z kiepskiego docisku procesora do płyty głównej. Intel wymaga od 32 do 61 kg siły (kgf) rozłożonych równomiernie na procesorze, a w przypadku zdjęcia IHS ten docisk jest realizowany tylko w centralnej części, przez co po obwodzie styki mogą nie przylegać dokładnie.

Edytowane przez Cleaner_1980
Link to post
Share on other sites

Ihs jak i zapinki nie ma. Co do problemu ktory wystąpił i docisku to nie tu problem leżał raczej bo przez te parę miesięcy chodziło dobrze wszystko.

 

Jesli chodzi o temperatury cieczy to ci teraz nie powiem bo mi aquaero padło i dopiero będę miał sprawne w okolicach piątku jak nic nie zawiedzie. Ale po 3h grania w titanfall temperatura nie przekraczala 30 stopni przy wentylatorach na ~800 rpm

Link to post
Share on other sites

Ok, mam z powrotem aquaero i tak się plasują temperatury po 1h grania w titanfall

 

temp cieczy ustabilizowała się na poziomie 31 st

temperatura gpu 44-45 stopni

temperatura rdzeni średnio 42-43 stopnie, po analizie wykresu temp widzę że maks dla rdzeni to 49-50stopni ale to były takie momentalne skoki temperatury i błyskawiczny spadek

wentylatory ~850rpm, pompka skręcona na ~2k rpm

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wiesz co, kiedyś się bawiłem różnymi ustawieniami bloku i węży i taki najbardziej mi odpowiada. Taki układ daje fajny efekt jak się patrzy prostopadle na komputer, wtedy wszystkie widoczne węże układają się w tym samym kierunku

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...