Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Eh, zawsze jak się robi zbyt pięknie życie szybko wszystko weryfikuje . W tej chwili komputer od 2 dni wygląda tak

 

http://abload.de/img/dsc_4027zkuc8.jpg

 

Jak na razie to w sumie nie wiem co się do końca wysypało, na 99% płyta bo komputer się włącza po sekundzie się sam wyłącza, po kolejnej sam startuje i to wszystko, czarny ekran.  Żadnych dźwięków, nic totalnie głucho. Prawdopodobnie karta graficzna też się wyłożyła, bo w zestawie pod s775 karta nie daje obrazu.

Edytowane przez PatrykT
Link to post
Share on other sites

Podsumuje to tak, więcej szczęścia jak rozumu xD

 

 

Podjechałem do zaprzyjaźnionego serwisu komputerowego bo trzeba wiedzieć co słać na gw a czego nie. Wszystkie moje graty złożone do kupy, objaw ten sam, start, wyłączenie start i ciemność. No to zaczęliśmy sprawdzać wszystko osobno i :

-grafa w innym komputerze działa

-procek na innej płycie działa (uff ), ram też

-płyta główna z innym prockiem i ramem śmiga

 

Po tym stwierdziliśmy że nie ma bata, złożyliśmy wszystko jeszcze raz i cud zaczęło śmigać. Nikt nie ma pomysłu czemu tak się stało. Wychodziło by na to że mój komputer to kobitka która strzeliła fochem . Teraz nie zostało nic innego jak wymyć wszystko z kurzu i poskładać do kupy i cieszyć się głupim szczęściem.

Edytowane przez PatrykT
Link to post
Share on other sites

To samo miałem już kilkanaście lat temu.

Stwierdziłem że to płyta, chciałem kupić nową ale coś mi powiedziało, aby odstawić grata na bok niech postoi nazbieram kupie lepszą jakąś. Po 3 miesiącach podłączyłem go tak niby dla jaj, komputer odpalił i służył do zeszłego roku, teraz mam nowy. Tak to już jest, niestety :/

Link to post
Share on other sites

Faktycznie, otwarty temat, parę godzin przed, a później nie widzisz co pisali. XD Co do tego, że komp poleżał troszkę i zaczął działać, miałem bardzo, bardzo podobnie. Dzisiaj po raz pierwszy od ponad roku odpaliłem kompa do Blue Ice Block który odpalał, ale był black screen, po tym roku działa jak nowy, ot to ciekawostka.  :menda:

Link to post
Share on other sites

W sumie to z jednej strony dobrze, że stało się jak stało.  Przynajmniej teraz mam okazje wszystko wyczyścić dokładnie z kurzu, który się nagromadził przy okazji remontu przedpokoju.

 

Już mam wszystkie bloki i rez wymyte, jutro wezmę się za chłodnice i obudowę i mam nadzieję że w sobotę poskładam wszystko w całość

Edytowane przez PatrykT
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...