Skocz do zawartości

Co dziś jadłeś/aś ??


Recommended Posts

Jak golonkę zamawiałem  i powiedziałem że zamiast ziemniaczków chcę kiełbasy to zamurowało ją i z cztery razy się upewniała czy dobrze usłyszała :D

To nie bardzo jest keto. Bliżej temu do Atkinsa (diety wysokobiałkowej). Keto to dieta wysokotłuszczowa ( 60-80% energii z tłuszczów), co oznacza że podaż białka pozostaje taka sama jak rekomendacje na każdej innej diecie (między 15-30%, zależnie od aktywności).

Na takiej diecie nie wejdziesz w stan ketozy, bo nadmiar białka będzie przekształcany do glukozy (glukoneogeneza) i organizm nie będzie produkował ciał ketonowych. Większość osób, która sądzi że jest na diecie keto tak naprawdę na niej nie jest :)

 

A odnośnie tematu - ja dzisiaj jadłem śledzie z majonezem :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobra :D A od gorzkiej mało człowiek tyje, na dodatek ma dużo właściwości prozdrowotnych, jest dobrym źródłem magnezu, dobrze wpływa na serce. Słyszałam, że warto jeść dziennie 3 kostki gorzkiej czekolady. 

Link to post
Share on other sites

Też tak słyszałem, oglądałem już dość dawno temu jakiś program o zdrowiu i tam właśnie mówili, że gorzka czekolada (tylko prawdziwa, nie jakieś podróby za 2zł) jest OK dla zdrowia.

 

E:

No i oczywiście wszystko trzeba jeść z umiarem :)

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 944206248 zmienił tytuł na Co dziś jadłeś/aś ??

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...