Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Potrzebuje czegos co wyglada interesujaco, dziala i nie kosztuje majatku. Parametry schodza na dalszy plan..

To kup sobiwe Goophone i5s - taki ajfonik za 600zł ;-)

Wygląda ma androida jest użyteczny w miarę dobrze chdozi gorzej z gwarancją ale w razie czego naprawią ci go w każdym serwisie bo podzespoł ma ze średniaków po 300-500zł androidowych.

Link to post
Share on other sites

http://i168.photobucket.com/albums/u167/duke_leto_2/8793143800_1333448282_zps1f8c039b.jpg

 

Podoba mi sie ten kevlar z  tylu.. Z przodu tez jest niezle, czy on ma elementy ze stali w obudowie?  A te inne telefony wygladaja bardzo podobnie..

 

edit, a nie ta ramka to raczej plastik pomalowany na srebrny kolor..

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

Wow w orenżach wprowadzili taryfe "nowy telefon co rok"

W skrocie opłąta to 130zł/msc - mamy wszystko no limit + 2gb neta (jak za malo to za 10zł kolejne 5gb) + smartofny w dobrych cenach.Po moich obliczeniach ze Galaxy S5 kosztuje 1100zł i temu ze przez 2 lata mamy 2 takie telefony po ~1000zł(kazdy wart 2500 w zwyż) to razem z cenami telefonów+abonamentami+ odsprzedażą ich po roku za powiedzmy ~1300zł wychodzi nam na miesiąc 56zł abonamentu :o

Sam nie moge dowierzyć 2x liczylem i tak wychodzi.56zł za tyle + darmowe Orange TV no limit+ Nawigacja Profesjonalna Orange którą mogę polecić w 100% jest super.

 

Aaaa no i co miesiąc 400 minut w roamingu...mało?Nie sądzę.Za 5 stówek mamy LG G2 lub stówencje drożej HTC One.Niedługo będą mieć Xperie Z2 za około 800-900zł (nie dosc ze Orange lubi Sony i na odwrot - to jeszcze jest tanszy o 200zł od S5).

Nie chce nic mowic ale to dobra oferta dla kogos kto zmienia czesto telefon duzo gada, korzysta z neta + nawigacji czasem potrzebuje.

 

Nie,to nie reklama...po prostu jeśli macie zamiar dawać na abonament 80zł i więcej warto się zastanowić...

Ceny Iphone jak zwykle duże ale to samo Apple wywiera takie ceny i specjalne formuły dla ich sprzętu(np. Play).Toż to preium marka...

Edytowane przez ostry.77
Link to post
Share on other sites

Nieoficjalna specyfikacja LG G3:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/lg-g3-smartfon-specyfikacja-nieoficjalna.html

 

5,5" i rozdziałka 2K. Widocznie LG zaczyna prowadzić (jeżeli info się potwierdzi, ale już kilka przecieków podawało b. podobną specyfikację) w wyścigu na bezsensowne cyferki wśród największych producentów. LG G4 z UHD?

Link to post
Share on other sites

Zdziwiłem się samsung, sony czy htc porzucili marketingowy cyferkowy bełkot.

Czy ja wiem czy porzucili?Czas przystopować tak jak Intel i AMD czy nVidia i Radeon...wszedzie tak jest.Nowe,nowe bez wielkich zmian - na pewno to jest zmowa.Ludzie i tak kupia a po co maja sobie robic schody i pchac technologie do przodu i obmyslac nowe rzeczy jak po troszku do przodu a i pewnie plan maja rozpracowany na najblizsze 20 lat ;-)

Link to post
Share on other sites

Czekamy na ekrany 4k - ale co tam 4k - przcież mamy 8k czyli UHDTV - w końcu więcej MepaPixeli już się na da "wsadzić" w aparat :) to zostały nam MegaHertze w prcesorach i Pixele w Ekranach.

 

A Wy naiwniacy liczycie na obniżenie wymagań Androida? :) Przecierz dołozymy więcej Pixeli, więcej MHz na Procu i po c mamy optymalizować sprzęt.

 

A najgorsze jest to, że każdy będzie musiał "wejść" w ten wyścig - bo "debilni" klienci będą się "masturbować" przy cyferkach.

 

Wczoraj to widziałem - kmpel kupował tablet i poprosł mnie o pomoc - obok rodzinka też kupowała taalet - i rozmowa wyglądała tak - kup ten bo ma lepszy procesor - ja patrzę a ten "lepszy" to jakiś paść na Mediateku a ten "gorszy" to Dell Venue 8 na Atomie :) - którego rozważał mój znajomy - MediaTek miał 4 rdzenie  a Venue 8 "TYLKO" 2 rdzenie - i to był gółwny argument. :) Jak ze znajomym wybuchnęliśmy smiechem to rodzinka się sptyała i wyłumaczyliśmy, że 2 rdzenie Atom'a są znacznie lepsze niż 4 A7 :)

 

I to jest przerażające - wpychanie na siłę 4k na tak mały ekran - podejżewam - że większość by się ZNACZNIE bardziej ucieszyła by zamiast ekranu 4k - dali 8k - ale na AKUMULATORZE :) - 8k mAh :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...