Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Ja jeszcze raz w sprawie tego Samsunga Galaxy S4 mini - allegro.pl/nowy-samsung-hit-i9195-galaxy-s4-mini-black-i4040433065.html ; pisałem do sprzedawcy i odpisał mi "Staramy sie wysyłać towar w przeciągu 1-2 dni od daty zaksięgowania pieniędzy." Jak myślicie można kupić z tej aukcji?

Link to post
Share on other sites

 

 

No tak, no ale jaki jest sens wystawiać ten sam przedmiot 3 razy i za każdym razem taniej.
Pewnie gościowi te Szajsungi nie schodzą i przy każdej nowej aukcji obniża cenę o  parę zetów :P
Link to post
Share on other sites

Bo działa na zasadzie dawnych telefonów NMT450 w Polsce - czyli dawnego Centertela - każdy telefon ma unikalny - na stałe przypisany numer ID - operator ten numer powiązywał z numerem telefonu i tyle. Taki telefon nie nadaje sie do użytku dla nas.  W sieci CDMA takie rozwiązania się stosuje - w USA są bardzo powszechne, zwłaszcza wśród tańszych telefonów.

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Wiadomo, ze HTC jest bankrutem - może wycofuja się z Polski - www.htc.com dalej działa

 

 

 

Szybciej nokia zniknie  ;) 

Problem strony to zapewne zamieszanie związane  z premierą nowego One urządzenie dostępne w ma być u 200 operatorów i o dziwo jest już w Play.

http://pocketnow.com/2014/03/25/htc-one-m8-review

Tym razem to oni wyprzedzili Samsunga więc rok pod względem finansowym może być obiecujący.

 

Jestem już po kilku recenzjach i wielce prawdopodobne że znowu dali ciała z aparatem. Jedyna nadzieja na urządzenie idealne od LG

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Witam mam szybkie pytanko. Posiadam telefon Cat b 15 i dziś w pracy gdy telefon leżał w mojej kieszeni w spodniach przejechałem w dość bliskiej odległości mocnym magnesem w wielkości pięści blisko telefoniku około 3 razy. Niby nic nie widać i wszystko chodzi jak należy ale czy jest możliwość że mogło się coś stać ? Bardzo prosze o pytanie bo nurtuje mnie to cały dzień ... Z góry wielkie dzięki za odpowiedż. Pozdrawaim serdecznie

Link to post
Share on other sites

Nic się nie stanie ;) Jakbyś dłużej trzymał to wtedy coś by się stało ze względu na to, że magnes ma pole magnetyczne i jak wszyscy wiemy dla elektroniki może się to źle skończyć po dłuższym oddziaływaniu ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...