Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

W poprzednim telefonie mogłem sobie wybrać obszar jaki chce na tapecie mieć i czy przesuwane czy nie. ( android 237)

W tym nei widzę takiej opcji. Tja ELGIE.

 

Pytanie nr 2, poszukuje jakiegoś taniego i dobrego zestawu słuchawkowego. Melomanem nie jestem. Głównie będzie do prowadzenia rozmów choć coś tam mjuzika też czasem z radia posłucham.

Link to post
Share on other sites

Tanio. xd Ravir czy Ariox jakieś kiedyś tanie zachwalał, że są całkiem akceptowalne ale już nie pamiętam nazwy.

 

Wpisz sobie wifi mouse a najlepiej wpisz w google markecie "mouse" Jest masa apek  robiących za touchpad/klawiature etc.

Teamviever jest fajny ale zasady działania chyba nie muszę objaśniać ?

Link to post
Share on other sites

Ściągnąłem kilka aplikacji i lipa. Muszę połączyć się przez kabel ze stacjonarką i żeby w telefonie mieć myszkę. Nie mogę na kompie niczego instalować tylko podłączyć tel, odpalić apke i żeby działało. Rozwaliłem ostatnią myszkę jaką miałem :(

Link to post
Share on other sites

Kto posiada w Play'u abo w taryfie Europa Unlimited wzięty do 18 grudnia to bezkarnie będzie mógł zerwać umowę i wziąć nowy telefon.

 

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/play-zmiany-w-taryfie-europa-unlimited-dla-obecnych-abonentow-,2,3,30528.html

Ale i nowej przez 12 miesięcy podpisać nie mogą - także jakieś 20% klientów zerwie umowe a reszta to przepuści.A nawet to i tak Play dobrze na tym wyjdzie dając nowy telefonik i umowe niż jakby mieli wydzwaniać tak jak np. ja 500-700 minut miesięcznie w roamingu.

Potwierdzam biznesowe oferty pod tym względem są zdecydowanie lepsze - tańsze więcej dają - nie wpsomne o tym że płącąc 87zł Iphone 5S 32GB dostałem za 264zł(nie wiem jak dla nowych klientów).

Link to post
Share on other sites

Walisz najwyższą cenę jaką możesz dać i się modlisz żeby cię nikt nie przebił.

 

Przykład

1. Zaczyna się aukcja od 0zł

2. Mirek z Łodzi daje max 1000zł

3. Na ekranie allegro wyświetla się 1,25zł (chyba że aukcja jest z ceną minimalną ustawioną przez sprzedającego - np 700zł, wtedy Mirka oferta skoczy na 700zł)

4. Jurek z Bielsko Białej daje 900zł

5. W rezultacie pokazuje, że już go na 901zł Mirek przelicytował.

6. Bożena z Dąbrowy Górniczej daje 1500zł

7. Jej oferta będzie sama przelicytowywała każdą inna ofertę niższą lub równą od 1500zł (dlatego daje się np 1500,01 - wtedy twoja przebija o 1gr)

 

O takie coś ci chodziło?

 

P.S. Niektórzy czekają na ostatnią minutę (albo i sekundę) z licytowaniem, ale z mojego doświadczenia na to samo wychodzi.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Nie wychodzi na to samo bo tak zwany cwaniak rzuca swoją maksymalną ofertę ( nei tą przebijającą tylko makxymalną 10 sekund przed końcem) by nie podbijać ceny. :) Sam tak wielokrotnie wygrywaem aukcje rzucając maksy  10 s przed końcem :)

Zazwyczaj widac czy ktos robi to samo po liczniku odświeżen :)


Btw pokazał się HTCone  MINI 2

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/htc-one-mini-2-smartfon-premiera-specyfikacja.html

 

To jakaś żenada :) Jakie to mini? ekran godny mini 4,5 tylko, że gabaryt telefonu to aż 136mm...

PArodia jakaś i rekord absurdu. Nie dziwie się, że ta firma bankrutuje skoro forsuje non stop te same  dziwactwa...

Mój telefon ma 4,7" przy wysokości 128mm :)

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Jak Chcesz tylko Rozmawiać, SMS'ować, Internet i słuchac muzyki to kup nie Samsunga Ace tylko jakąś Lumię : np. L720 - zalezy ile Chcesz wydać kasy.

 

Lumia będzie znacznie szybciel i co najwazniejsze płynniej dzialać niż Ace 2 - nie Będzesz się denerwował lagami, zamuleniami czy brakiem wsparcia. 

Link to post
Share on other sites

Powiem wam, że Mapy Google stały się dla mnie kompletnie bezużyteczne. Nie da się zapisać mapy offline normalnie tylko trzeba wydziwiać z komendami. Zapisuj i co dalej? JAk się okazuje że jakaś zmiana online została naniesiona na mapie to te offline z automatu przestają działać i trzeba ściągać od nowa. Paranoja...

Ponadto nowe menu tych map jest kompletnie nieprzejrzyste.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...