Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

A czego się Spodzewałeś? :) WP8 to nie Android, gdzie podwojenie RAM'u i dodanie 1GHz na procu znacznie przyspiesza pracę. :) :) Skoro na 1GHz i 512 MB śmiga aż miło to na mocnjeszym przyspieszenia dużego nie będzie.

 

Plusy z większego RAM'u i szybszego proca to np. lepsza obsługa wielu otwartych zakałdek i niektóre z tych 0.34% gier - może tez szybsze wykanianie niektórych operacji. I tyle. Wielkiego skoku nie będzie.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Sony, DHD miałem niemal 2 lata bez żadnych bumperów/obudów/futerałów i jest w lepszym stanie niż SGSy po miesiącu czasu. iP raczej nie będzie gorszy.

 

 

http://abload.de/img/iphone_5s_denatbrebg.jpg

 

"Denat edyszyn"

 

A tak poważnie to cały czas zastanawiam się nad 5s i Z1

Link to post
Share on other sites

ŻADEN :) 

 

Nie ma się co dziwić - mój służbowy Szajsung Galaxy S4 po miesiącu skrzypiał i trzeszczał bardziej niz HTC Magic lub Wildfire S po roku :) - nawet mój staruszek HTC Touch HD lepiej się trzyma. :) :) Jakościowo Szajsungi to porażka. 

 

Ale na szczęście już 20 stycznia 2014 mam wymianę telefonu - pozbędę się SGS4 i mam powazny dylemat - co wybrać. 

Link to post
Share on other sites

Czytałeś? 

Do instalacji aplikacji potrzebne będzie nie tylko urządzenie z Androidem, ale również komputer z systemem Windows. To chyba jednak nie powinno okazać się dużą przeszkodą, być może w przeciwieństwie do możliwości utraty gwarancji.

 

 

Link to post
Share on other sites

Tak trudno przeczytać informacje ?

 

Pobieramy plik, który uruchamiamy na komputerze z podłączonym telefonem - program "znajduje" telefon i go "flashuje" - dziąl to jak NCS czy NSU dla Nokii.

W skrócie jest to narzędzie do wgrywania ROM'u - w tym przypadku Cyanogen'ena - dziął to dokłądnie tak samo jak byśmy wgrali ZIP'a na telefon i flashowaki z poziomu np. ClockWorkMod Recowery.

 

Nadal tracumy gwarancję i nadal jest to "zwykłe" wgranie nieoficjalnego RPM'u - różnica to, łatwość tego procesu i tyle.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ŻADEN :)

 

Nie ma się co dziwić - mój służbowy Szajsung Galaxy S4 po miesiącu skrzypiał i trzeszczał bardziej niz HTC Magic lub Wildfire S po roku :) - nawet mój staruszek HTC Touch HD lepiej się trzyma. :) :) Jakościowo Szajsungi to porażka. 

 

Ale na szczęście już 20 stycznia 2014 mam wymianę telefonu - pozbędę się SGS4 i mam powazny dylemat - co wybrać. 

 

Z każdym samsungiem z serii "galaxy" tak jest.. Aktualnie mam S3 (wziąłem go tylko po to aby sobie wyrobić o nim zdanie) i nie dałbym za niego więcej niż 500zł. O nakładce już nie wspominam.

Link to post
Share on other sites

Każdy z moich znajomych kto mał Samsunga a dostanie do ręki i popracuje na innym telefonie już do Samsunga nie nie wraca. Ja tak miałem - znajoma pokazała mi Lumię 520 i wyśmiała mojego kosztującego ponad 2k PLN'ów SGS4 mocno się zbulwersowałem wtedy jak zobaczyłem prędkość L520. Po paru miesiącach powiedziałem dość i kupiłem całkiem prywatnie Lumię 720.

 

A 20 Stycznia mam wymianę i mam dylemat : Lumia 920 czy L925 obie mam z 50 - 100 zł dopłatą tylko co wybrać? L925 ma 16 GB pamieć, mi to wystarczy, ale nie ma ładowania bezprzewodowego - a po założeniu "pleców" nie pasuje do etui Lumia 920 ma ładowanie i 32 GB - Waga mi nie przeszkadza. Ale wygląd L925 jest super. słowem dramat. W podobnej cenie mam też Lumię 1020 - troszkę mnie kusi aparat i te 2 GB RAM'u ale znów muszę mieć placy do ładowania i nici z dopasowanego etui - słowem ciężki wybór. :)

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Sympatycznie można poruszać się po telefonie po założeniu rękawiczek jak się zwiększy czułość :]

Paanie takie rzeczy to na SGS2 już można było zrobić :] a nawet lepiej bo reagował na śrubokręt czy ołówek.

 

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...