Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Fałszywość wszystkich powyższych doniesień mocno podważa wiarygodność Murtazina. Informacje o tym, że Microsoft zamierza wydać Windows Phone 9 z nowy interfejsem, jak i każdą następna pochodzącą od tego człowieka, należy traktować z przymrużeniem oka.
Link to post
Share on other sites

Panowie takie pytanie do was. Byłem dzisiaj oddać telefon na gwarancję tj 14 grudnia. Gwarancja wygasa 16tego.

Pani w salonie play stwierdziła, że mi odradza oddanie bo oddaje za późno i telefon dotrze do serwisu zapewne 17 ( 16 go wyślą) i serwis nie przyjmie reklamacji... a ja popłynę na koszty transportu [ nie mogłem zanieśc tel bezpośrednio do sewisu gdyż CCS w moim mieście aktualnie nie ma punktu żadnego)

Ofc uparłem się, by przyjęła zgłoszenie w myśl, że najwyżej się będę kłócił iż liczy się data zgłoszenia do naprawy gwarancyjnej a nie to kiedy serwis przesyłkę ... Ona szła w zaparte ale zgłoszenie przyjęła. Coś tam pierdzieliłą, żę ostatnio regulamin uległ zmianie bla bla bla..

 

Co wy o tym myslicie?

 

 

A więc ogłaszam

 

Wymieniono na urządzenie o numerze xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx BLADE / PLYTA GLÓWNA "RED BULL" / ZTE

 

 

wymienili mi płytę główną czy dali nowy telefon? :)

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Przecież LG jest bardzo dobrym wyborem - ich obecny flagowiec jest lepszy od konkurencyjnego Samsunga (S4, ponieważ również flagowiec), z poprzednim flagowcem jest podobnie. W budżetowym modelach LG jeszcze bardziej pokonuje Samsunga, ponieważ bardziej odczuwa się "efekty" Touchwizza. Nie wiem czemu tak narzekacie na LG, mają bardzo dobre ekrany. Fakt, z aktualizacjami nie jest u nich najlepiej, lecz to się powoli zmienia.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ehh, gdzie tu miejsce dla ludzi chcących smartfonów o normalnych rozmiarach i nie przesadzonych parametrach?
 

 

Słyszałeś co to postęp? nikt ci nie każe kupować topowego smartfona.

Edytowane przez Michur
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przecież Samsung, LG i HTC w wersji Mini to są wykastrowane flagowce, a ich inne smartfony o niewielkim wyświetlaczu są raczej budżetowe (wyjątkiem jest np. HTC 8X, który ma porządne parametry lecz tylko 16 GB bez możliwości rozbudowy). Ja bym wolał coś zaprojektowanego od podstaw, coś co miałoby udowodnić, że niewielki wyświetlacz nie oznacza słabszego sprzętu. Zobacz sobie na Xiaomi mi2s - zwłaszcza jeżeli wybierze się wersję z powiększoną baterią (3100 mAh) to jest dla mnie idealny smartfon (biorąc pod uwagę hardware).

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...