Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wciąga kreskę z titana  :rotfl: Gość rzeczywiście może być jakimś ćpunem albo kimś z urojeniami/zaburzeniami psychicznymi. Być może wszystko sobie ubzdurał, całą firmę, projekt, sprzęt, pracowników... Teraz się ocknie z ręką w nocniku %-)

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

@Darmacz do mnie to mógłbyś mówić grzeczniej, bo mój post był GRZECZNY i nawet poruszał kwestię, że jeśli tu jesteś - to jesteś proszony o sprostowanie owego postu. Jeżeli Profobos podawał się momentami za  ciebie, to powinieneś to też wziąć pod uwagę, że pare przekrętów mógł zrobić na "twoje konto" i przyjrzeć się sprawie.

 

PS: Jaka umowa z Asusem? Przedstawiciel Asus zapytany o ten projekt, zrobił tylko dziwną minę i powiedział że nie wie o takiej inicjatywie.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Jaka umowa z Asusem?

 

bo to powinno być napisane tak:

 

"Umowa" scisle była zwiazana z firma Asus, a ona tez wyladuje na Policji, wiec ich tez przesłuchaja.
Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej interesuje, bo pomijając straty, które kilka osób poniosło, co oczywiście zabawne nie jest i życzę wszystkim poszkodowanym odzyskania kasy, cała sytuacja jest niezłą kopalnią lolcontentu :P

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Panowie, jeśli zostaliście przez niego oszukani lub też tak się czujecie - złóżcie po prostu zawiadomienie o przestępstwie na policji lub od razu bezpośrednio w prokuraturze - tak będzie chyba najlepiej.

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Jeszcze dodam od siebie, że wyłudzenie czy oszustwo jest ścigane bez względu na wysokość szkody. Jeżeli kogoś oszukał na jakąś małą kwotę, to też może złożyć zawiadomienie na policji. Jako przykład mogę podać kolegę, który nabrał się na domowe składanie długopisów, łatwa fucha, można zarobić 200zł dziennie. Wystarczyło wysłać 10zł na kuriera, aby podpisać umowę. Jak się okazało, zwykły cwaniaczek - do czasu. Kilka osób złożyło zawiadomienie i przeszukało jego skrzynkę mailową, to nawet mojego kolegę namierzyli po ip aby zeznawał na niego. Tak więc warto :)

Taki off-top, takie przypadki jak wyżej wymieniony są rozpatrywane, a jak ktoś wejdzie do sklepu i ukradnie coś poniżej 250zł, to mała szkodliwość społeczna... Kiedyś był taki Pan co nagrywał na YT margines społeczny, który okradał jego sklep w białe dni na małe kwoty.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś był taki Pan co nagrywał na YT margines społeczny, który okradał jego sklep w białe dni na małe kwoty.

Poznań - Łazarz :)

Kupowałem w Mikrusie (nazwa tego sklepu) jak jeszcze mieszkałem w tej okolicy. Bardzo sympatyczny Pan, często rozmawialiśmy o tym co się u Niego dzieje i facet naprawdę był zawzięty, lecz w inteligentny sposób. Chociaż z tego co wiem to niestety sprzedał biznes.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zgadnijcie jaka osoba nieodparcie przychodziła mi na mysl, ze sie podszywa jako Fobos?

 

Nie chciałem tego, ale po kłamstwach jego, jakimi mnie karmił myslalem tylko o jednej osobie.

Jedyna jaka znam która mogłaby takie wykwintne kity wstawiac.

 

Oczywiscie, to nie jest napewno ta osoba o której myślałem, ale... podobna szkoła

 

To nie były teksty typu wyślę, wpłacę, a wpłaciłem , wysłałem i zwalanie winy na moj bank, ze jest winny

Edytowane przez darmacz
Link to post
Share on other sites
na adres Studzienna 19 w Płocku

 

Adres jego siostry, jej dane wraz z telefonem otrzymałem w maliu allegro przy zakupie pamięci ram, które wystawił na tym koncie (wtedy nie było problemu, ram doszedł na drugi dzień). m1k3b kontaktował się z nią telefonicznie.

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jestem autentycznie ciekaw jakie były zamiary Fobosa od początku. Cały projekt zapowiadał się wyśmienicie, czemu nagle wszystko "jebło" a ze sprawy wypłynęło większe gó**o niż się ktokolwiek spodziewał ?

Link to post
Share on other sites

Umnie również tak było. Wysłałem pieniądze tylko dlatego że wysłał mi sfałszowany dokument pocztowy. Później również sfałszowany dokument przelewu bankowego - wszystko fałszował.

Edytowane przez ZakuTS
Link to post
Share on other sites

UPDATE:

 

Ustaliłem z cała pewnością, że skan dowodu osobistego który podesłał mi wraz z umową sponsorska jest autentyczny.

 

Co przemawia za teoria, ze na poczatku nie miałbyc to przekret, a prawdziwy projekt

Link to post
Share on other sites
Najpierw podsyła fake dowodu przelewu z kredyt Banku 12 kwietnia (dzien wysyłki). Sklep biorac go za prawdziwy wysyła towar .

 

Darmacz sorry ale mam pytanie:

 

ile Ty jesteś na rynku by wysyłać towar komuś kto wysyła tylko samo potwierdzenie ? w dzisiejszych casach to przecież samo z siebie śmierdzi

 

Ogólnie samo podrabianie potwierdzeń jest już poważnym przestępstwem ;) 

Link to post
Share on other sites

Ale ja sie nie żale i nawet bym nie napisał tutaj nic, a tylko po swojemu sprawy załatwił,

gdyby nie kretyńska teoria spiskowa pewnego muła komputerowego która mnie wk...............ła.

 

Tak jak napisałem wczesnie zdarza mi sie nawet i bez potwierdzenia.

Ryzyko istnieje to prawda,ale.....

 

Poprostu,  towar jest, towar trzeba wysyłac do ludzi niech sie ciesza.

 

A tak na powaznie, to wszystkim sie poprostu spieszy i lokal który wynajmowalismy lekko ponad 100m2 szybko okazał sie za mały.

Jak przyszła wieksza dostawa, to nie mogłem wyjść z lokalu dopoki kurier nie przyjedzie i paczek nie zabierze.

Jak co niektórzy klienci zauważyli, to paczka zawsze wyjezdzała dokładnie w dniu dostawy produktu.

Nie dlatego, ze bylismy tacy pracowici aby szybko je przepakowywac, ale z powodu jak wyzej.

 

Od 1 lipca juz przenosimy się do wiekszego,  250m2 , po dyskotece "Charyzma" w Olsztynie, dwupoziomowego lokalu z barem.

 

ale w miare przenosin i po dostawie ostatnich corsarzy 900D, widze juz że wiecej jest miejsca, ale nadal mało obiecujaco na przyszłość.

Edytowane przez darmacz
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...