Skocz do zawartości

Recommended Posts

Za to my mamy teraz ulubiony, nowy temat. :D Szkoda osób poszkodowanych, no ale szczerze liczę na to, że odzyskają należność a nawet jeśli nie to:

 

 

nie wiem czy nerek starczy na spłatę..

 

NIE CYTUJ CAŁYCH POSTÓW I ZDJĘĆ. Biafra.

 

//edit: https://www.dropbox.com/s/q09bq80p79n4bg3/ppx.bmp

Edytowane przez m1k3b
Link to post
Share on other sites

Od dawna intryguje mnie pytanie, co kieruje takimi typami :/ W dzisiejszych czasach dojście do tego, kto tak naprawdę siedzi po drugiej stronie łącza nie jest specjalnie skomplikowane i prędzej czy później będzie miał w chacie wizytę mundurowych. I po co ? Dla tych +/- 10k sp********ć sobie kawał życia, bo sprawę będzie miał przez długi czas w papierach ? Trzeba być naprawdę srogim bezmózgiem. 

 

"Jak kochać - to księcia, jak kraść - to miliony."

Link to post
Share on other sites

AAA to ten ziomeczek:D

miałem brać kiedyś od niego 6950 to zaklepałem a i tak sprzedał komuś innemu a jak się trochę o to wkur...em to powiedział, że załatwi inną na dniach a tamta to była kicha jakiś szrot... no i tyle załatwił, że się nie odezwał - i dobrze

Link to post
Share on other sites

AAA to ten ziomeczek:D

miałem brać kiedyś od niego 6950 to zaklepałem a i tak sprzedał komuś innemu a jak się trochę o to wkur...em to powiedział, że załatwi inną na dniach a tamta to była kicha jakiś szrot... no i tyle załatwił, że się nie odezwał - i dobrze

Ciekawe czy ją rzeczywiście sprzedał. To że napisał "SPRZEDANE" nie oznacza że doszło do jakiejkolwiek transakcji. 

Link to post
Share on other sites

Nie chcę osądzać, więc jeśli tu jest to proszę o sprostowanie ale moim skromnym zdaniem powązania Phoenix'a z Darmaczem są nieco większe niż "8,5 klocka długu", mało tego bardzo możliwe że są to współpracownicy albo ... ta sama osoba.

 

Kiedy po rozmowie telefonicznej z Darmaczem dowiedziałem się że padł mu MPower napisałem o tym w statusie na benchmarku. Phoenix skomentował to, czymś w stylu "nie nabijaj się ze mnie".Oczywiście Phoenix mógł z premedytacją udwać osobę powiązaną z Darmaczem (Darmacza) dla zaskarbienia sobie zaufania, ale wydaje się to dość dziwne.

 

Dodatkowo "afera Phoenixa" dość dziwnie skrzyżowała się z problemami sklepu Darmacza (jego samego). Sam Phoenix posiadał jednak pewne zaplecze sprzętu komputerowego oraz narzędzi, co poniekąd łączy go z Darmaczem (z nikąd raczej tego wszystkiego w 1 dzień nie załatwił). Sklep Darmacza, co prawda zarejestrowany jest w Olsztynie, ale nie jest to jedyne miasto z którego adresowane są paczki od niego. 



PS: Darmacz ma problemy z ortografią i generalnie pisze dość niechlujnie (brak znaków przestankowych, błędna składnia)... identycznie jak... wiadomo kto. 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Nie chcę osądzać, więc jeśli tu jest to proszę o sprostowanie ale moim skromnym zdaniem powązania Phoenix'a z Darmaczem są nieco większe niż "8,5 klocka długu", mało tego bardzo możliwe że są to współpracownicy albo ... ta sama osoba.

 

Kiedy po rozmowie telefonicznej z Darmaczem dowiedziałem się że padł mu MPower napisałem o tym w statusie na benchmarku. Phoenix skomentował to, czymś w stylu "nie nabijaj się ze mnie".Oczywiście Phoenix mógł z premedytacją udwać osobę powiązaną z Darmaczem (Darmacza) dla zaskarbienia sobie zaufania, ale wydaje się to dość dziwne.

 

Dodatkowo "afera Phoenixa" dość dziwnie skrzyżowała się z problemami sklepu Darmacza (jego samego). Sam Phoenix posiadał jednak pewne zaplecze sprzętu komputerowego oraz narzędzi, co poniekąd łączy go z Darmaczem (z nikąd raczej tego wszystkiego w 1 dzień nie załatwił). Sklep Darmacza, co prawda zarejestrowany jest w Olsztynie, ale nie jest to jedyne miasto z którego adresowane są paczki od niego. 

 

PS: Darmacz ma problemy z ortografią i generalnie pisze dość niechlujnie (brak znaków przestankowych, błędna składnia)... identycznie jak... wiadomo kto. 

Posuwasz sie koles za daleko.

Masz nawet problemy z korzystaniem z google, ponewaz bys wiedział dlaczego paczki ida czasami z innych adresów.

Dla Ciebie jednak jest to zbyt madre.

 

I dlatego, że nie posiadasz chocby podstawowej wiedzy w tym temacie  powienienes zamilknać.

 

Wg. mnie to najlepszym wspólnikiem Fobosa bys był Ty, a teraz udajesz i szukasz innych teorii spiskowych

aby odsunac podejrzenia od siebie.

 

Niezła Teoria , no nie!!!!!!!!!!!!

 

Plucie to Twoja specjalność, tylko uważaj, poniewaz flegma moze zawrócic jak bumerang.

 

Od dzisiaj zaczynam pluc po innych cwaniaczkach, jak tutaj wielokrotnie mnie nazwano, na tym forum i nie tylko.

 

Pamietam jakies kilka lat temu, o isnieniu forum PCLab dowiedziałem sie od wujka google,, gdyz tam pewien osobnik naublizał mi za to , ze niepodobała mu sie cena za która sprzedaje jakis przedmiot na allegro.

I wtedy po raz pierwszy tam sie zalogowałem.

Latasz na poziomie tego samego goscia.

Za chwile napiszesz , że z japy mi jedzie i nogi mi smierdza .

 

To twój poziom.

 

Twój poscik dołacze to akt sprawy, gdyz z mojej strony tez poszło zawiadomienie na Policje na tego kolesia i szukam wspólników.

Wiec to moze jest slad.

 

Pewne jest, że miał wspólników na tym forum.

Zainteresowane osoby prosze o email:

 

[email protected]

 

Mam wiecej dokumentow, w tym skan dowodu osobistego i konto z którego przyszły pieniądze za wczesniejsze zakupy.

Za które zapłacił. Co prawda było to ok. 1100 zł

 

Po kolejne sporo osób z tego forum wiedziało, że sklep darmacz.pl wysyła towary czasami przed otrzymaniem przelewu i mówimy tutaj o kwotach rzędu kliku tysiecy zł.

A tylko po otrzymaniu dowodu wpłaty w pdf.

Tutaj tez taki był, tylko okazał sie fake.

 

A cały jego przekret jest grubszy niż komukolwiek sie wydaje.

 

Osób niechcaco w to zamieszanych podejrzewam, ze sporo.

 

Jak wogole kogokolwoiek interesuje schemat i cała historia przekretu, moge to opisac od poczatku.

 

Zamieszał w cała sprawe Asusa i Chiefteca, ktrorych beda ciagac na Policje chociaz nie mieli pojecia o niczym.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

"Plucie to Twoja specjalność, tylko uważaj, poniewaz flegma moze zawrócic jak bumerang."

 

Mogę sobie zrobić taki tatuaż na lewym ramieniu? A tak szczerze, jakie masz konkretne dowody że nie jesteś panem Phofobosem? No teoretycznie można by się kłócić na tak, nie... etc. pierdoły. Hmm... może by założyć pozew zbiorowy na Pan(nę) Phofobosa?

 

No i też czekamy na opis :D

Link to post
Share on other sites

@vuodi :D

http://img842.imageshack.us/img842/8276/he1s.jpg

 

Ciekawe czy ją rzeczywiście sprzedał.

 
Chyba temu użytkownikowi - ciekawe, czy tylko jemu sprzedał tego 6950 ;)
http://forum.benchmark.pl/topic/11342-oszuści-zaufani-sprzedawcy-i-kupujący/?p=992189

Dziwnie podobne ogłoszenia. Miasto w profilu też się zgadza, chyba jego wcześniejsze konto, 7 kwietnia założył Phoenixa :D

http://forum.benchmark.pl/topic/82411-sprzedam-kgraficzn%C4%85-powercolor-hd6950-1gb-gddd5-256/?hl=hd6950

http://forum.benchmark.pl/topic/80634-sprzedam-kgraficzn%C4%85-powercolor-hd6950-1gb-gddd5-256bit/?hl=hd6950

Edytowane przez piterrrxd
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
 Hmm... może by założyć pozew zbiorowy na Pan(nę) Phofobosa?

 

 

Nie, lepiej w takiej sytuacji, jak każdy sam złoży zawiadomienie i wspomni o tym, że nie jest jedyną osobą.

 

 

Klik  Sprzętu trochę miał, kasy też co widać po przelewach (o ile ten przelew 1,1k nie poszedł z tego przelewu 1,8k). Nie rozumiem, po co okradać innych skoro trochę kasy skądś musiał mieć na ten sprzęt. O ile nie znalazł fotek na google, po tym jak ukradł komuś nick :P

Link to post
Share on other sites

 

Fobos (to do Ciebie, napewno czytasz) - Psy zostały spuszczone

 

 

 

Byłeś już rozumiem na policji? Czyli będzie miał kilka tych zgłoszeń pajac.  Moje, twoje, pewnie firmy które "podobno angażował" również coś zadziałają. Koleś ma przesrane to jest pewne.

 

NIE CYTUJ CAŁYCH POSTÓW!!! Biafra

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...