Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość effendi360

Odczytać, odczytał. Ja już go mam centralnie w du**e bo w żadne interesy gotówkowe, na szczęście się nie wdawałem. BĘDĘ natomiast oczerniał go i ostrzegał przed interesami z nim każdego, kogo się da.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem z nim kontakt prawie cały czas. Najlepsze jest to że dzowniłem do śmiecia i mówię żeby mi oddawał hajs to ten mnie sądem straszył - kompletny idiota - oczywiście jedynym wyjściem było zgłoszenie sprawy na policje. Od tego czasu czekam na odzew policji a pieniędzy nie odzyskałem.

Link to post
Share on other sites

Piękny tekst, w 100% oddaje osobowość tego kosza na śmieci. Cieszy mnie że wkońcu że kilka osób się odezwało i przeczytało wątek. Przestrzegając przed kolejnymi wtopami. Martwi mnie tylko to że już w maju ostrzegałem przed tym smrodem. Niestety nikt nie chciał słuchać a moderacja zamkneła jego strone dopiero po 3 tygodniach od tego jak mówiłem że to jest chory umysłowo człowiek.

Edytowane przez ZakuTS
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@ Autorze

 

Niestety, byłeś pierwszą osobą zgłaszającą takie problemy z tym userem. Problem polegał na tym że w międzyczasie sprzedawał on i kupował sporo sprzętu na forum i większość transakcji dochodziła do skutku. Było tylko jedno podobieństwo- zawsze pełno było krętactwa i zwlekania z wysyłkami. Ogólnie jednak ciężko było jednoznacznie stwierdzić że to naciągacz. Interesy bywają różne i Wasza umowa na jakieś sterty starego sprzętu sama w sobie śmierdziała. Dlatego chciałem uzyskać jakieś wyjaśnienia od drugiej strony. Jako że (ponoć) obaj poskładaliście na siebie doniesienia na policję nie byłem w pozycji do rozsądzania tego za Was. 

 

 

Tym razem jednak miarka się przebrała. Wydaje mi się że sytuacja Twoja i m1k3b jest nadal dość szczególna. Reszta poszkodowanych to ludzie którym ten człowiek naobiecywał sprzętu "do testów", za darmo lub w rekompensacie za zwlekanie z wysyłką. Czemu robił takie rzeczy? Trudno powiedzieć, ale pewnie po to żeby zdobyć zaufanie forumowiczów. Co z tego wyszło- wiemy. Effendi z tytanami, Piter z obiecanym sprzętem w okazyjnej cenie i skeeper z zasilaczem "żeby mu projekt nie stał" (to by sobie chłopak poczekał). 

 

Na pewno dopilnuję żeby już nikogo tu nie oszukał.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

@up

Zapomniałeś o Sonym, do którego dalej przelew za monitory idzie :P

Też jakby nie patrzeć, to przekręt :P Chociaż nie doszedł do skutku.

 

 

Cóż, zdobył reputacje, w przeciwieństwie do ZakuTS, przez co wydawał się wiarygodny.
Chociaż jedna rzecz mnie zaciekawiła. Bowiem dużo wcześniej zauważyłem, że jedynie tutaj na forum temat się rozwija, na pclabie już nie. A przecież chodziło o rozgłoszenie dobroci sponsorów itp. itd. Ale jakoś olałem to... A tu się okazuje, że sponsorów nie było...

Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites

Ja z ''jebosem'' rozmawiałem o wycinaniu okienka w boku budy bo się zaoferował że ma frez (a na tym mi zależało żeby żadnych uszczelek/rantówek nie zakładać). Parę wiadomości na PW i od razu zrezygnowałem.

 

Fragment rozmowy i już można wywnioskować że lepiej nie wysyłać i nie robić interesów:

 

 

http://imageshack.us/a/img9/7544/bbti.jpg

 

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

BEKA właśnie wcinam pizzę z Głodnego Królika (nazwa gdzie kupiłem)... i większy ubaw mam czytając to i jedząc niż oglądając Jakiego Chana na TVN7 i jedząc. 

Gość jest taki ANALfabetą i gimbusem że szok xd

Kto takie coś spłodził? Ta zniewaga mordu wymaga.

 

Nie no srsly niezła beka  :D
Ja jeszcze bym opublikował jego fotki na Fejsie wszędzie gdzie się da i doszedł do jego rl. adresu i dał ogłoszenie na portalu "randkowym" na R z jego adresem hah ;p Zdziwił by się :D

 

Najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek widziałem, EFFENDI + ENRAGE MODE ON !! :D

 

... ale mimo wszystko szkoda osób które ten buc wykorzystał.

Edytowane przez Kapucynek
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...