Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dawno nie widziałem tak wciągającego tematu, każda kolejna strona dostarcza nowych doznań :D

 

Po raz kolejny sprawdza się stara zasada, że jak ktoś nie umie pisać jak człowiek to przeważnie okazuje się debilem. 

 

Jak ktoś ma jego mordę, to nie zrobi pasek na oczach i wrzuci, bo chciałbym zobaczyć jak wygląda prywaciarz, który rozsyła po ludziach Titan'y :P

Edytowane przez Nowaj
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

ja zrobiłem z nim interes na początku, wziąłem to co wystawił w dziale sprzedam: płytę asus p5k, e8400, płytę p67 którą potem zamieniliśmy w rozmowie telefonicznej na asusa p61mx3 i wszystko przyszło jak trzeba, oprócz płyty 1155 która była uszkodzona (nie włączała się) sprawna płyta i karta grafiki ma przyjść na poniedziałek ;P

 

p.s. grafiki z jakim rozszerzeniem można wklejać? bo nie radze sobie ;)

Link to post
Share on other sites

Ja od niego kupiłem 16GB dominatorów i było bez problemu, na drugi dzień miałem u siebie. Później z kartą odwlekał przez ponad tydzień wysyłkę, ale ostatecznie do mnie dotarła po zapowiedzeniu załatwienia sprawy inaczej - tyle że bez papierów do gwary. Zrozumiałbym, jakby napisał że ma dużo pracy i wyśle za 2-3 dni, ale takie zapewnianie i przekładanie wysyłki z dnia na dzień jest strasznie w****ające. Dodatkowo dopraszanie się o wszystko po kilka razy choćby o głupi numer przesyłki. Dziś się odezwał, zobaczymy czy łaskawie przyśle kopie faktury na maila (wysyła też już ponad tydzień taka to czasochłonna filozofia) :D

Link to post
Share on other sites

Brałem od niego X-Fi Gamera, która była wystawiona na forum. Poszło PW, wypowiedziałem się w temacie. Pisał do mnie o 6-7 rano czy biorę i za ile.

Odpisałem że tak i podałem kwotę. Dał numer konta, przelew poszedł, paczka doszła na następny dzień. Wysłał maila ze zdjęciami potwierdzenia nadania także było OK.

 

W dzień wysłania zaproponował mi 2500k z tym mobo P67. Stwierdziłem, że mobo mi nie potrzebne i sam proc wystarczy. Całość miała być za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości. Paczka nie dotarła po dziś dzień a wysyłał z dwa razy. Potem stwierdził, że wysłał ale komuś innemu z forum ("sprzedał") ale będzie miał 2600k i następnego 2500k. Do tej pory nic do mnie nie dotarło i raczej nie dotrze.

 

Po przeczytaniu postów w jego "worklogu" oraz tego tematu zrezygnowałem z dalszych interesów. Moje polecenia go jako sprzedawcy zostały ciachnięte.

Link to post
Share on other sites

Szczęście w nieszczęściu, że frajer szybko się sprzedał i nie mamy zbyt wielu poszkodowanych. W sygnaturze miał "Szczecin", jeśli to jest realny adres to mogę go odwiedzić....

 

 

Podobno przeprowadził się, podobno okolice warszawy, podobno zalało go, że aż monitory nowe musi kupić :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...