Skocz do zawartości

Recommended Posts

Według moich informacji, koleś miał stawić się aby zeznawać w sprawie. Oczywiście nie pojawił się na komisariacie. Policjanci odwiedzili go także w płocku ale również go tam nie było. Wygląda na to że się ukrywa.

 

Jeśli ktoś zna przypuszczalne miejsce pobytu tego G!@#$%A proszę o info na PW

Edytowane przez ZakuTS
Link to post
Share on other sites

Ale kto normalny wysyła Titany do testów obcej  prywatnej osobie. To firmy wysyłają do testów jakimś sklepom czy testerom a nie osobom prywatnym i to za takie pieniądze. ja bym miał to bym nikomu nie dawał i sam sie nimi bawił a umowa o ewentualne zepsucie towaru, koszty itp to nie takie chop siup to nie 8800 GT za 200zł



I kto ma titany w Polsce ze 20 osób z 38 milionów :D

Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie, jak bardzo trzeba być powalonym na umyśle żeby robić obudowę do komputera i w tym samym czasie ściągać bebechy do jej wypełnienia?

 

Tacka na mobo nie była jeszcze porządnie umocowana a gość już składał bebechy. To tak, jakbym składał kolumny i jeszcze przed sklejeniem i skręceniem skrzynek podłączał głośniki, żeby stroić zwrotnicę.

 

Przerosło to chyba jego siły fizyczne i umysłowe. Zabierać się do projektu od du*y strony.

Link to post
Share on other sites

audiofilskim kablem zasilajacym w oplocie czerwono czarnym.

16. Nasz niepokój i zdenerwowanie wzbudza dodatkowo fakt, ze w temacie projektu kable przypisuje sobie.

 

 

http://img22.imageshack.us/img22/1605/xnnp.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Jeden z maili :rudolph: 
 

nie sprzedaje juz chyba nic bo za duzo mam problemow pracownicy sie okazali oszustami . oszukal mnie ale nie mow tego nikomu bo itak mam przesrane , a ja musze za to odpowiadac musalem zakupic karte i mobo dla czlowieka i wyslac mu bo przeciez gosciu ktory dla mnie pracowal ale juz zalatwilem 

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

nie ma sprawy zwyczajnie zapomnialem prowadze worklog na kilku forach i ciezko  jest ogarnaac wszystko .  Uporam sie z twoja gwarancja ....na polskich juz nie robie oraz nie sprzedaje 

do jutra sprawe zalatwie 

czy moge ci wyslac poczta gwarancje ? bo chyba doszlo cos do mnie pewnie to to . moge wyslac poczta kopie ? 

Wysłać skan faktury na maila 2 minuty roboty, ale co tam lepiej dalej grać na czas i wykręcać się kolejną wysyłką :D Oczywiście po tym się kontakt znowu urwał i od dwóch dni cisza. Gość musi być jakiś upośledzony  :wariat:

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

mam dostać na wtorek, bo się zawieruszyły na poczteksie ;D w poniedziałek dhlem polecą ;D

proponował mi też asusa maximusa v z77 jako rekompensatę za kartę i płytę, ale co ja bym z takim sprzętem robił?:D przeciez nie kupie titana ;p

Link to post
Share on other sites

mam dostać na wtorek, bo się zawieruszyły na poczteksie ;D w poniedziałek dhlem polecą ;D

proponował mi też asusa maximusa v z77 jako rekompensatę za kartę i płytę, ale co ja bym z takim sprzętem robił? :D przeciez nie kupie titana ;p

Zawieruszyły na pocztexie? Haha znam to - w moim przypadku zawieruszyły się na cały tydzień. Po czym i tak ich nie dostałem i tak mijają już tygodnie.

Edytowane przez ZakuTS
Link to post
Share on other sites

Tak jak początkowo moja karta, również pocztex "zawinił", a paczki o takim numerze oczywiście nigdy nie było :D Wysłał "drugą" pocztą i doszła na następny dzień a tamtą jak to on napisał "będę musiał sam szukać" %-) %-) %-)

Link to post
Share on other sites

odpowiedz na @ w ktorym bylo pytanie odnosnie przesylki i numeru nadawczego bo pare dni minelo a nie bylo zadnej wiadomosci na ten temat
 

ku**a to nikt z tych debili sie do ciebie nie odezwal ? , spoko wracam do domu rano jutro to ci wysle i numer paczki potwierdzenie bo pewnie lezy u kuriera masakra przepraszam nei wiedzialem ze nei doszly

Link to post
Share on other sites

 

 

11. 19 i 20 maja składa 2 kolejne zamówienia na kwote 8500 zł:1 x ASUS MAXIMUS V FORMULA, Intel Z77, 4xDDR3, VGA, E-ATX

 

 

 

 

proponował mi też asusa maximusa v z77 jako rekompensatę za kartę i płytę, ale co ja bym z takim sprzętem robił? :D

 

Czyli dług u Darmacza ale już można oddawać to innym jako rekompensatę . Gościu naprawdę jest ostro trzaśnięty w czoło :rotfl: .

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...