Skocz do zawartości

,,Fobos" Desk Case - Phoenix Modd - Obudowa Biurko


Recommended Posts

Na ile % oceniasz stan ukończenia projektu obecnie? :)

Wiem że coś tam mówiłeś o przeprowadzce to pewnie na ten czas projekt zwolnił?

 

Szkoda że to taki kawał drogi ode mnie bo podjechałbym wtedy z bokiem obudowy do wycięcia okienka :D

Link to post
Share on other sites

Wiecie nie wrzucam jeszcze fotek bo wyslalem obudowe do zaprzyjaznionego warsztatu ktory posiada duzo lepsza maszyne do wiercenia  precyzyjnego , zdajecie sobie sprawe z tego ze jeden blad i nie dopasuje pozniej sprzetu ......i nie martwcie sie jedynie ci co naprawde sie tym projektem interesuja maja szanse, niezaleznie czy to moderator, czy to uzytkownik wszytkich traktujemy tak samo pozdrawiam ....jeszcze troszkie :D 



Na ile % oceniasz stan ukończenia projektu obecnie? :)

Wiem że coś tam mówiłeś o przeprowadzce to pewnie na ten czas projekt zwolnił?

 

Szkoda że to taki kawał drogi ode mnie bo podjechałbym wtedy z bokiem obudowy do wycięcia okienka :D

z tym nie ma problemu paczka oczty to jedynie 9 zl 



@up

sam tnij okienko, pracy dremelkiem i wyrzynarką max na 15 min.  ;)

 

sorki Phoenix za OT  :P

pewnie ze mozna samemu tylko wiesz napewno nie zrobisz tego tak dokladnie jesli chodzi o ciecie od maszyny 

Link to post
Share on other sites

Myślałem teraz o blacie.. jakby to było.

Można by zrobić jakąś specjalną powierzchnie w miejscu gdzie byłaby myszka i klawiatura. Czy to jakaś zapewniająca komfort z machania myszką czy to żeby nie trzeba było dokupywać osobnych podkładek które mogłyby być mniej wygodne. Chyba, że tutaj ma być czysty widok? Albo byłoby to za drogie.

- Ja tylko tak mówie. Według mnie fajnie by to się komponowało, czy to takie jakby wypiaskowanie(matowe szkło) czy inne coś.

 

Nie hejtujcie, ja tylko piszę co by mi się marzyło  :D

Link to post
Share on other sites

Myślałem teraz o blacie.. jakby to było.

Można by zrobić jakąś specjalną powierzchnie w miejscu gdzie byłaby myszka i klawiatura. Czy to jakaś zapewniająca komfort z machania myszką czy to żeby nie trzeba było dokupywać osobnych podkładek które mogłyby być mniej wygodne. Chyba, że tutaj ma być czysty widok? Albo byłoby to za drogie.

- Ja tylko tak mówie. Według mnie fajnie by to się komponowało, czy to takie jakby wypiaskowanie(matowe szkło) czy inne coś.

 

Nie hejtujcie, ja tylko piszę co by mi się marzyło  :D

 

wytłumacz dokładnie co masz na myśli bo teraz mnie zaciekawiłeś ...blat ze szkła 4 mm, z grawerowanymi logami patronów + moje logo wszystko prawy górny róg blatu ....

 

up .

 

Kuba nie wiem ale moge dokładnie policzyc sam jestem ciekaw o 23 bede w polsce już 

Link to post
Share on other sites

Chodzi mu chyba o takie wydzielone miejsce dla klawiatury i myszki - może z wgłębieniem w szkło a dla myszki dodatkowo zintegrowana podkładka.W sumie dobre by to było ale każdy ma inną klawiaturę i mysz to raz - drugie że ktoś jest lewo a drugi praworęczny (w sumie to jest wykonywane, tzn będzie pod zamówienie i można by sobie wybrać. )

Co jak co - ale moim zdaniem lepiej mieć normalnie gładkie :D

Link to post
Share on other sites

To można kupić sobie nawet samemu taką naklejkę na szkło i będzie takie matowe właśnie. Umiejscowisz to gdzie chcesz wtedy :D Zawsze można odkleić i kupić jeszcze raz i przykleić w innym miejscu :)

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi wam o takie zmatowienie szkla jak piasek wygladajace to bedzie to na obramowaniach aby nie widac bylo podkladu gumowego na ktorym bedzie spoczywac blat .....jesli chodzi o wydzielanie pod podstawke na klawiature i myszkie to nie mozna zmatowic w takich miejscach szyby bo straci projekt na przejzystosci do srodka a ja np uzywam ogromnej podkladki ...znowu ktos inny nie uzywa wcale i to roznie bywa , na zamowienie dostosowujac sie do klienta czemu nie ale w prototypie nie moge . 

Link to post
Share on other sites

Przerwa w zdjeciach jest spowodowana wysylka samej obudowy do warsztatu ktory posiada lepsza maszyne do nawiercania ...dwa szklo na bokach moze byc barwione tam gdzie matowic bede pod ogumowanie ale nie dokonca jestem przekonany jak to bedzie wygladalo w srode bede mial prubki materialow od firmy szlarskiej .....a sam blat bedzie unoszony przez silowniki pneumatyczne ale zaznaczam to nie bedzie w standardzie , w standardzie beda to tylko zawiasy bo uklad pneumatyczny pod podnoszenie blatu na tyle maly aby nie razil w oczy kosztuje 1000zl ........ jesli chodzi o peryferia typu myszka i klawiatura to osobiscie nienawidze sprzetu bezprzewodowego , dlugo nad tym myslelismy i jesli firma z ktora proadze negocjacje dowiezie sprzet to bedziemy mieli specjalne maskownice pod obudowe 

Link to post
Share on other sites

Bedzie pneumatyka wiec raczej nie poleży.

I jak bedzie z monitorami? Będą one staly na blacie? Jeśli tak to trzeba by uważać z podnoszeniem i opuszczaniem zeby bylo delikatne a nie szarpalo.

 

 

Na komorce wolniejszy. Phoenix.. wygrales ;D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...