Skocz do zawartości

,,Fobos" Desk Case - Phoenix Modd - Obudowa Biurko


Recommended Posts

Panowie. Rozwiązywanie Waszych sporów handlowych nie jest obowiązkiem forum. Jeśli już chcecie prowadzić tę dyskusję to zapraszam Was na PM. Na pewno miejscem od wywlekania tych rzeczy nie jest dział "worklog". Tym samym sprzątam ten wątek z postów nie na temat. Proszę o wyjaśnienie sprawy osobiście dlatego że nie mamy możliwości ani prawa do rozsądzania o tym kto zawinił w Waszym sporze. Proszę o informację gdy konflikt zostanie rozwiązany żeby można było oficjalnie rozwiać wszelkie wątpliwości. Kolejne posty nie na temat będą usuwane i karane.

Link to post
Share on other sites

postaram się dziś wrzucić lepsze zdjęcia , skorzystałem z waszego poradnika o robieniu zdjęć .....jeśli ktoś wie gdzie mógłbym zakupić tanie lampy to dajcie znać .......

 

I faktycznie ortografia leży za co was przepraszam czasem pośpiech nie jest wskazany



https://www.youtube.com/watch?v=VnHn2na_r7U

 

Wstęp do filmów wykonany przez piterrrxd

 

i krótka grafika :

 

http://img62.imageshack.us/img62/1930/phoenixredf.jpg

Edytowane przez Phoenix.modd
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Intro pierwsza klasa, a grafika bardzo ładnie wygląda, jednak te linki na dole bym dał większe, czy coś pokminił z nimi.
Bo jakoś tak trochę trudno rozczytać :P Zwłaszcza ten link do FB, te numerki to nie wiem jak bym musiał się wysilić aby przepisać :P
 

Link to post
Share on other sites

Czas się w końcu odezwać. Projekt śledzę od samych początków, ba.. maiłem zaszczyt wcześniej się o nim dowiedzieć (zanim powstał jakikolwiek workblog), więc muszę przyznać, że autor tego pomysłu odwalił mnóstwo dobrej roboty i idzie mu to naprawdę sprawnie.  Życzę najmniej problemów, więcej odpoczynku, a odnośnie projektu sam nie wiem czego mogę życzyć, bo ten już widzę żwawo zmierza ku końcowi.
Wstyd przyznawać, ale z początku nie wierzyłem, że to może się tak szybko i ładnie posunąć do przodu, a tutaj niespodzianka. 

Również dla piterrrxd się należy pochwała bo zarówno intro do filmów jak i grafika wyszły naprawdę super. 

Pozostaje czekać na newsy i informację o zakończeniu zarówno projektu jak i... konkursu :D

 

Link to post
Share on other sites

Śledzę projekt i dałem suba na yt :) Fanpage sponsorów już dawno lubię :D Konkurs konkursem Ci powiem ale najfajniejszy jest ten mod, też chciałbym kiedyś coś takiego zrobić tylko brak na to funduszy a sponsora jest ciężko zapewne złapać :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...