Skocz do zawartości

,,Fobos" Desk Case - Phoenix Modd - Obudowa Biurko


Recommended Posts

Ooo takie Dominatory by mi pasowały do mojej kolorystyki.. Ale z moim szczęściem i tak nic nie wygram :D:(

Pomysł z wbudowanym DAC i słuchawki do tego - Dobry pomysł :) takie coś by mi się podobało.

Link to post
Share on other sites

najlepiej na szybę lub  coś mniej rysującego się 

Pewnie że lepiej żeby zakupić taflę szkła ale czasem ciężko jest bardzo duży rozmiar kupić pod wymiar jak na przykłada do stołu.

Mniejsze wymiary bez problemu idzie dostać i wyciąć po wymiar.

Wady szkła jak na razie to łatwo jest je stłuc czy uszczerbić i grawer laserowy jest drogi :)

Plexi zaś jest tańsza, podatniejsza na przeróbki typu wyginanie, wypalanie laserem czy wycinanie, wady to szybko się rysuje i nie zawsze można trafić na dobry surowiec co sprawia że materiał jest mniej podatny na modyfikacje.

Edytowane przez Stef92
Link to post
Share on other sites

Stef, gdzieś wcześniej Phoenix pisał, że posiada już firmy na plexi i szkło, więc z rozmiarem nie ma problemu chyba :P

 

Szkło o grubości 3-4mm już jest dosyć wytrzymałe i jeżeli nikomu nic nie spadnie na nie, to raczej wytrzyma dużo :P
Ale jak już spadnie coś cięższego... :P

 

Plexi można ładnie wypolerować, gorzej jak ktoś postawi kubek z gorącą kawą czy herbatą :P

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi wam o takie zmatowienie szkla jak piasek wygladajace to bedzie to na obramowaniach aby nie widac bylo podkladu gumowego na ktorym bedzie spoczywac blat .....

 

Czyli, ciężar będzie raczej równomiernie rozłożony :P

Szkło hartowane, raczej dużo drożej by wyszło, ale przecież jak ktoś chce dopłacić to może i takie zamówić :P

 

A tak odbiegając od tematu. Gdzie zakupiłeś takie zaślepki jak w poście #30?

Bo planuje takie wsadzić do M40 :P

Link to post
Share on other sites

No i wczoraj już nie wszedłem na kompa bo mecz w telewizji a później brakło motywacji :D Konkursik super, ciekawe nagrody ;) A tak po za tematem mam pytanie, czy ma ktoś z was jakieś namiary na ludzi którzy robią backplate do kart graficznych? :D Potrzebuje do mojej 660 taki czarny :D

Link to post
Share on other sites

no niestety sam z niecierpliwoscia czekam na dostawe w srode aby ruszyc z kopyta firma ktora nam robi nawierty a jest ich pelno ma bardziej specjalistyczny sprzet niz to co mam ja 



narazie martwie sie gdzie dostane koszyki na 5.25 :D bede musial chyba bude dokupic 



i zasilacz ponad 1000w mi potrzebny do testow a tu nima :D 

Link to post
Share on other sites

luhuh :D chyba bys byl mym zbawca bo np z jednej ale okazalo sie ze jechali po tanioszce i zamontowali tylko 3 scianki tzn ze wszystko bylo do nitowane do bocznej sciany obudowy 



skocz do jakiegoś serwisu sklepu komputerowego u mnie się pełno starych niepotrzebnych wala, za 10 ci opchną jak nie za darmo oddadzą  

kubus ale moje miasto to wies :D tyle mieszkancow co dzielnica warszawy :D hehe i serwisow to ja nie posiadam az takich hehe 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...