Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Czekam na przesyłkę. Gość omija mnie szerokim łukiem tłumacząc się, że ma problemy rodzinne. Odpowiedź raz dziennie późno w nocy. Jeśli pytałem się o towar odpowiedź w przeciągu godziny.

Co do nie dojścia nie wiem czy komuś by tak chciało się bawić szczególnie, że nie są to małe ceny. Tymbardziej, że są jego IP, dane itd więc policja miałaby co robić.

Towar mam mieć teoretycznie jutro więc dam znać.


Dostałem grafikę, pograłem trochę na niej, potestowałem. Wszystko wygląda w porządku. Więc myślę, że nie jest to jakiś bubel itd.

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/dyski-2tb-wd-3-5-sata-gratis-fv-kurier-i3620365488.html

Jak myślicie warto? Czy może znacie jakąś lepszą ofertę. Szukam dysku 1-2tb za około 200zł.

Nie warto. Po co Ci 2tb? przecież to idiotyzm. Będziesz w domu trzymał 3000 nielegalnych filmów w 720p?

 

Bzura................ ja mam dalej 500GB i nie przekraczam zapełnienia.........................1/3? razem z backupem systemu który waży (cała partycja z oprogramowaniem) ok. 8gb a po rozpakowaniu 12GB. 

 

Zamiast iść w ilość to lepiej iść w jakość. Czyli kupić SZYBKI DYSK. Nie rozumiem ludzi którzy uważają że trzeba im 1TB.............. mam w domu słaby internet - 10mbit. Mogłem mieć 30mbit i co.................... przy 10mbit sciąganie pliku jest na poziomie 1,1 megabajta na sekundę, w minutę sciąga się 66 megabajtów, w godzinę wychodzi 4 gigabajty, w dwanaście godzin sciągania (pozostawienie na noc) wychodzi 48 gigabajtów. Ludzie, to trzeba by bylo cale życie siedzieć i oglądać/słuchać. 

 

Do domowego zastosowania wystarczy nawet i 200GB. Ba! Nawet i 100GB. U mnie system zajmuje jak jest czysty 7GB. Jak cos potrzebuje to sciagam i WYRZUCAM!

 

//To że tobie wystarcza, nie znaczy że innym także. Potworne bzdury.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Tobą. Problem tylko zaczyna się jak instaluje gry typu Tera 45 Gb oraz WoW 30 Gb i jakaś inna i miejsca już nie ma. Do gierek przydaje się jednak więcej. Takie 1 000 Gb to średnie optimum.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites

No tak................. powiedz mi. W ile takich gier grasz? Jak wymienisz 4 gry po załóżmy 50GB co daje 200GB................... dużo? Jak ktoś mówi gram w to i w to........... ja nie wiem skąd ludzie biorą na to czas. Żeby być dobrym w jakąś grę - a bycie dobrym = trening multiplayer to trzeba setki godzin siedzieć. Jak pomnożysz setki godzin x4 gry które i tak nie zapełnią nawet dysku 300GB to ja nie wiem jak ktoś sobie wyobraża efektywne wykorzystywanie dysku 1TB.

 

Osobiście gram w BF3 na MP i gra przynosi mi dużo satysfakcji. Nie wyobrażam sobie grać w BF3 i np. football manager 2013 bo ciągnęło by mnie do komputera i siedziałbym przy nim spędzając tylko na granie ok 3h dziennie................ Dlatego sobie mykam tylko  w BF3.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Tylko jak ktoś tak jak ja ma 50GB muzyki + kilka gier ważących razem koło 550GB + programy 10GB + zdjęcia/film 50GB + instalki programów, sterowniki i reszta badziewia jakieś 20GB to już te 1TB styknie. Nie lubię wywalać gier z dysku bo czasami chcę sobie pograć w coś czego nie ruszałem np. od 4 miesięcy. 

Poza tym chce sobie kupić taką wielkość to pewnie tyle potrzebuję, zupełnie nie rozumiem po co ta dyskusja.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie warto. Po co Ci 2tb? przecież to idiotyzm.

Idiotyzm to narzucanie swoje punktu widzenia innym.

Parę filmów FHD, kolekcja gier na steam i już nie mam 400GB. Nie korzystam także sam z komputera.

Niektórzy wolą dopłacić parę złotych do większej pojemności, aby móc magazynować dane, aby w każdej chwili móc po nie sięgnąć.

 

Czyli kupić SZYBKI DYSK

Nie opłaca się kupować nic szybszego z HDD prócz WD Blue. Lepiej już SSD pod system... 

Skończ więc tą dyskusję.

Link to post
Share on other sites

 

 

ja nie wiem skąd ludzie biorą na to czas. Żeby być dobrym w jakąś grę - a bycie dobrym = trening multiplayer to trzeba setki godzin siedzieć.


No tak, zapomniałem, że każdy musi być "pro elo kox" jak w coś gra -,^

Sam myślałem, że 500gb mi starczy, ale swój dysk oddam chyba bratu ciotecznemu a kupie sobie 1TB. Bo po kiego grzyba mam ściągać kilka razy gry ze steama, jak mogę trzymać na dysku? Zresztą, lubię kolekcjonować gry, bo zawsze nie wiadomo na co najdzie mnie ochota. A gram w gry, aby się rozwalić na fotelu i popykać klawiszami czy coś... A 100Gb, to może starczało, ale 10 lat temu.
Na partycje systemową dałem sobie 60GB, 40 już nie ma, a to same programy... A chciałem trzymać jeszcze zdjęcia - a te trochę zajmują. Zbierane od kilku(nastu) lat.

Link to post
Share on other sites

Czemu przekręt ? Bez Pada i HDMI - pewnie jakieś najstarze egzemplarze po kilkurazowym serwisie zrobione tylko do odsprzedaży. Raz kupiłem taki zestaw cieszyłem się 1,5 miesiąca jak zobaczyłem czerwone światełko :/ Lepiej dołożyć i kupić coś na Falconie / Jasperze z HDMI gdzie rrody występowały rzadziej

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Także pytałem o odbiór osobisty :) Jak dostane odpowiedź to dam znać.

 

 

@edit:

Jest możliwość odbioru osobistego, więc jeżeli ktoś zainteresowany to mogę pomóc w transakcji :) Oczywiście wszystko przez Allegro.

Edytowane przez CmNPL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...