Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

uu fajnie wiedziec że to nie jakiś  przekręt z użytkownika Newborn_91 :]  a wie ktoś czy da się z nim dyskutowac o cenie ? Ktoś pytał się jego o 4670k jak miał cenkę 750 czy nie pusci za 700 i teraz cena jest 700 ,  aktualnie za 880 mozna w sklepach , z kolei widze że i karty graficzne co tydziej spadają tak o 1-100 zł u tego alegrowicza :] tak więc może się doczekam ceny 650 za proca :D  co by było chyba jakims kosmosem :] jak na tę chwile :]]

Link to post
Share on other sites

Wycwanila sie i teraz jesli sprzet jej nie schodzi wystawia nowa aukcje z taka sama cena badz minimalnie nizsza od poprzedniej. Nie da rady z nia negocjowac bo nawet nie odpisuje na propozycje.

no to fajnie wiedzieć :]]  jak by nie patrzeć to co 2-3 dzień ma kolejny pozytywny koment to buduje pozytywne odczucie co do towaru :]

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/medal-of-honor-crysis-2-4-inne-hity-automat-24-i3481311592.html Na takich aukcjach można szybko lipne konta Allegro pozytywami zboostować.  

 

 

edit. Przepraszam, chciałem w dyskusjach napisać a miałem też okienko głównego wątku. Jeśli strasznie przeszkadza to proszę o przeniesienie do dyskusji.

 

Pozdro

Edytowane przez segate
Link to post
Share on other sites

pojawiły się w sumie nowe aukcje jakie mnie zainteresowały i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał do czynienia z tymi nickami

 

k088 - 5 sierpnia sprzedał ten sam procek na podobnych zasadach - aktualnie all pozytywy tyle że dziwi mnie opis z brakiem opakowania i papierów.. nowy ale bez tego i dlatego sprzedaje jako używany ... i czy greenmanx to nie ta sama pani co Newborn_91 ??

jak ktoś miał z tymi alegrowiczami do czynienia niech napisze ty :]

 

linki do aukcji - >

http://allegro.pl/procesor-intel-haswell-i7-4770k-3-5ghz-lga1150-box-i3487279408.html

i http://allegro.pl/intel-core-i7-4770k-3-50ghz-i3488140359.html

Edytowane przez MiSkoF
Link to post
Share on other sites

Tjia, po kliknięciu w specyfikacje jest gt 9500, 3 miesiace gwarancji (jakiej?) oraz można u nich kupić gtx 670ti......;p Poza tym za 750 jest nowa w normalnym sklepie z normalną gwarancją.

Edytowane przez ernorator
Link to post
Share on other sites

Jest .

W cyfrowej edycji masz tylko crysis 3 a edycji specjalnej jeszcze dużo dodatków + crysis 2 maximum edition chociaż tą drugą grę już większość ludzi ma bo była w humblu .

Nie wiem co ma na celu ta dziwna zmiana cen :/

Jesteś tego pewny. Chciałem kupić Crysis 3 z tymi dodatkami wszystkimi. Niby wychodzi to taniej od tej cyfrowej gołej - chyba jakaś pomyłka na tej stronie. W końcu, którą wersję mam kupić ta tańszą czy droższą by mieć pakiet ?

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem edycję specjalną (tą tańszą). W zestawie mam pakiet zabijaki, tropiciela, soundtrack z gry i jeszcze parę dodatków.

Crysisa 2 już miałem. Szkoda, że nie dostaje się dodatkowej licencji jako gift np.

Edytowane przez rap_r
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...