Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Nowaj , nie ma co. Oni nie mają zielonego pojęcia o tym jak działa sklep. Wydaje im się , tak samo jak wydaje im się w przypadku gier , że to wielkie koncerny zarabiające takie krocie , że te x zł na sztuce nie robi im żadnej różnicy.

 

 

mogę sie i pogrążyć nie interesuje mnie opinia innych... jak dla mnie każdy ma prawo wyboru

Nie bezpośrednio ale przeczysz samemu sobie w tym zdaniu. 

Link to post
Share on other sites

Marże 20% to mają lokalne sklepy komputerowe . Przykład z życia wzięty . Dysk crucial m550 albo 500 nie pamiętam dobrze 120gb u mnie w mieście miał kosztować najtaniej 420zl , na morele identyczny dysk kosztował 300zl. Rozumiem mały sklepik bierze mniejsze ilości towaru ma wyższe ceny zakupu i tez nie ma dojść zapewne do większych hurtowni . Tak więc to idzie przez pośredników , a w dodatku przy małym obrocie w małym miasteczku muszą dużo zarobić na jednej części żeby interes się kręcił . Takie sklepy jak morele itp mają zapewnie po około 20 klientów dziennie tak więc taktyka z mala marża pozwala na zachęcenie do zakupu w ich sklepie. Podobny monopol jak na stacjach paliw.

Edytowane przez novator14
Link to post
Share on other sites

Na Cdkeys.com jest promocja na dirt rally PC za 18 € ,,a na steam jest za 37€ kupujcie tysiące kluczy zrobicie majątek ;). Jest też na xbox one assasyn black flag i unity po 3,73€, te gry np w media markt kosztują powyżej stowki więc znowu zrobicie majątek ;) , A tak serio dobra okazja kupić spoooro taniej te gry. Gears of war xbox one za śmieszne pieniążki http://www.karen.pl/product/277636/Elektronika/Sklep_marki/Gears_of_War_Ultimate_Edition_XONE_.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Tak,tzn. ja brałem ale za pobraniem i mi nic nie zwrócili,za to w ramach rekompensaty dali zniżkę na dowolny produkt.

Hmmmm...taki chwyt reklamowy?,bo żeby ze zniżki skorzystać to i tak muszę coś kupić,fakt że trochę taniej to wyjdzie ale i oni też więcej sprzedadzą,no i wątpię żeby byli mimo to po stracie.

Edytowane przez wasyl1976
Link to post
Share on other sites

Nie ważne co mówią, oby mówili.

 

Swoje osiągnęli nawet jeśli pomyłka.

 

O handlu, kolega trochę biznesy kręci i jak coś u niego kupuje to mi w oczy mówi że 20% dodał i i tak mam coś za 210zl a w sklepie obok to samo za 430zl.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...