Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

dlaczego mało kogo? ja czasami kupuję i nie widzę w tym problemu. Już nie wspomnę, że kupując prosto od producenta coś w USA to nawet po dodaniu vatu wychodzi taniej niż w Polsce - czasem są to słuchawki, czasem jakieś stabilizatory do kamer. Tak samo w Japonii warto kupować sprzęt marki Ricoh bo często są promocje. Jednak jak ktoś potrzebuje szybciej z gwarancją Europejską to Niemcy - tam chyba najtaniej w całej Europie jest ten sprzęt (Ricoh).

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

 

 

Z całym szacunkiem, ale mało kogo tutaj interesują ogłoszenia z Niemiec czy USA.

 

Yhm. A tę OPINIĘ opierasz na przeprowadzonych i zweryfikowanych badaniach reprezentatywnej grupy użytkowników forum? Dorośli ludzie, którzy obserwują ten temat nie po to, by cebulić na sklepowych pomyłkach, raczej nie widzą problemu w zakupach z zagranicy na ebayu. Kupuję na tej platformie kilkanaście razy w miesiącu, a ceny są o wiele atrakcyjniejsze niż w Polsce, nawet uwzględniając droższą wysyłkę. Tak więc następnym razem radzę się zastanowić, zanim swoje prywatne zdanie zaczniesz przedstawiać, nie wiem z jakiej okazji, jako wolę ogółu. 

Link to post
Share on other sites

@up 

Przeciez to sa 2 kompletnie rozne monitory.... Inna wielkosc i matryca. Mam  w domu  BenQ GW2270 i jest bardzo ok, fajne kolory ale do grania lepszy bedzie monitor na TN

 

Nie, nie będzie. Chyba, że mówisz o wyższych modelach z matrycą 144 Hz. Te tanie TN'ki to gó**o.

Link to post
Share on other sites

u mnie też syf, kupiłem 3 sztuki, nawet tych kluczy nie zapisałem 

 

ELEMENTSSOULOFFIRE:

RETURNNULL:NHW2

SQUARESROUTE

 

co to w ogóle jest? masakra jakaś

Edytowane przez vandam
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...