Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Nie żadne Polskie i żadne ściskanie du*y itd, tylko to nie jest temat od tego chłopie. Już Ci napisałem jaka jest idea powstania tego tematu i nie zamierzam dyskutować z trollem.

 

P.S. Zdjęcie nie działa :rotfl: Co do rozmów lewą konwersację z forum mogę zrobić w ciągu minuty ;p

Co ma to czy to na temat czy nie, jak Ty mi wy********ś z jakimiś opłatami i chciałeś, żebym udowodnił. Już sam nie umiesz się wytłumaczyć ;D W ciągu minuty i pół roku temu - to dobry jesteś... poza tym, kto by tracił czas pisząc z kolegą na pw, żeby potem napisać post na forum, że kupiłem coś taniej :D Nie musisz wierzyć ) Ważne, że sprzedałem i to ja zarobiłem. Skończmy już ten temat :)

Link to post
Share on other sites

OLX jest zrobione tylko pod zakupy lokalne czyli wtedy gdy masz możliwość podjechać, sprawdzić towar i zapłacić.

Jeśli chcesz kupować wysyłkowo to nie polecam. Jak widzisz informacje o przelewach bądź wysyłkach pobraniowych 99% tych ofert to oszuści :)

Pojęcie bezpieczeństwa tam nie istnieje :D

Link to post
Share on other sites

Ja kupowałem telefon ale za pobraniem, jakieś tam książki płacac przelewem. Nie masz gwarancji czy po przelewie ci ktoś wyśle daną rzecz tak naprawdę i chyba cieżko o zwrot pieniedzy potem. Ja sie jeszcze nie naciąłem ;d Pobranie najbezpieczniejsze.

Link to post
Share on other sites

Odbiór osobisty za duży koszt. Pomyslałem, że możnaby się dogadać w OLX z gościem, że ustawi aukcję na Allegro

tylko dla mnie do kliknięcia Kup Teraz jako zabezpieczenie dla mnie. No ale pewnie będzie kręcić nosem bo prowizja... ale to chyba

jedyne wyjście ... albo inny sposób tylko co...

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko. Dostał już ktoś tego Power Banka i sprawdzał czy nie podróbka?http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

 

Tutaj link do tematu na temat fake'ow

 

http://miuipolska.pl/forum/topic/2315-xiaomi-powerbank-10400mah-fake/page-1

 

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś napisał coś na ten temat . Przypuszczam, że nie tylko mnie to interesuje ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...