Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

http://allegro.pl/wyprzedaz-coolermaster-g550m-550w-modularny-80-i5590372110.html

 

Co myślicie, jest to "prawdziwy" g550m? (było kiedyś pare podróbek ze śmiesznym okablowaniem, więc nie wiem jak traktować tą aukcje)

 

Prawdzie i to może jest, lecz to jest pokoparkowe :) także zasiłka może być już mocno wysłużona. Kwestia też gwarancji, czy jest to gwarancja CM czy jego wewnętrzna :)

Link to post
Share on other sites

Ten temat jest przeznaczony do dyskusji na temat okazji zamieszczanych w tym miejscu : http://forum.benchmark.pl/topic/2968-okazje-cenowe/

 

 

 

Witam, około 3 miesięcy temu udało mnie się kupić na tym forum gtx 660TI za 250 + wysyłka. Na rocznej gwarancji. Sprzedałem za 550 :)

Prosimy o dowody, że jesteś taki handlowy cwaniak :).

Opłaciłeś podatek od sprzedaży ? Tak jak widać zarobiłeś trochę na tym i sprzedałeś przed upływem 6 miesięcy od zakupu więc należy się procentowa część dla organu podatkowego :)

Edytowane przez Barto20
Link to post
Share on other sites

Sory, pomyłka.

Doczytałem i ten przepis dotyczy tylko samochodów. Pamiętam, że w 2014 ścigali mnie za nie opłacenie podatku (18%) i jakoś mi się skojarzyło :D

W przypadku innych rzeczy mamy przecież kwotę wolną od podatku więc dopóki nie przekroczy dochodu rocznego w wysokości 3091 zł nie jest zobowiązany do jego odprowadzenia.

Przepraszam za zamieszanie :)

Link to post
Share on other sites

Ja za ten table dałem kiedyś 369zł i wtedy nie było nic o lepszych parametrach. W tej cenie teraz to rewelka. Sam tablet bardzo ładnie działa, bardzo dobre kolory, dośc dobry i głośny dzwięk jak na tego typu urządzenie. Jedyne co zaobserwowałem niepokojącego to fakt, że przy zapchanym systemie chrome potrafi sie przycinać. Na firefoxie tego nie miałem. Na tym tablecie można nawet pograć w starsze gierki windowsowe. Odpalałem: Mu Online, HearthStone. ŚMIGAŁO JAK TRZEBA.

Link to post
Share on other sites

Prosimy o dowody, że jesteś taki handlowy cwaniak . Opłaciłeś podatek od sprzedaży ? Tak jak widać zarobiłeś trochę na tym i sprzedałeś przed upływem 6 miesięcy od zakupu więc należy się procentowa część dla organu podatkowego

 

A wstawię dowód, bo widzę, że ładnie ciebie dupka ścisnęła. Wiem, wiem - będziesz się tłumaczył, że nie ścisnęłą, itd. To takie Polskie :D

Jeżeli chcesz więcej dowodów, to pisz. Mam 2 strony rozmowy z tym użytkownikiem.

http://www31.speedyshare.com/5bvEc/4438a1ed/download/cena.png

Link to post
Share on other sites

podatek należy zapłacić tylko za przedmioty o wartości >1000 zł i nie mające więcej niż 6 miesięcy od momentu zakupu jako NOWY przedmiot. Oczywiście nikt nie będzie sprawdzał czy zapłacenie podatku będzie zasadne - nie wszystkie transakcje są monitorowane przez urzędy nie mówiąc już w ogóle o handlu pomiędzy użytkownikami tysięcy for na internecie. Takich transakcji są tysiące w ciągu jednego dnia w naszym kraju więc nikt nie jest w stanie tego ogarnąć...

Chcesz mieć czyste sumienie - płać podatek. Trzeba też pamiętać, że opłata wynosi 2% i liczona jest od wartości przedmiotu NOWEGO (czyli 2% od ceny widniejącej na pierwszym paragonie/fakturze) a nie od ceny, jaką sobie ustali sprzedawca.

Edytowane przez rockywood
Link to post
Share on other sites

Nie żadne Polskie i żadne ściskanie du*y itd, tylko to nie jest temat od tego chłopie. Już Ci napisałem jaka jest idea powstania tego tematu i nie zamierzam dyskutować z trollem.

 

P.S. Zdjęcie nie działa :rotfl: Co do rozmów lewą konwersację z forum mogę zrobić w ciągu minuty ;p

Link to post
Share on other sites

Chyba najniższa w tej chwili cena na ten zacny dysk SSD Samsunga -

SAMSUNG DYSK SSD 850 EVO 250GB SATA III

http://allegro.pl/samsung-dysk-ssd-850-evo-250gb-sata-iii-fv23-hurt-i5707371198.html

 

399 zł brutto

 

Polecam sklep ponieważ kupowałem już kilka razy dla siebie i dla rodziny różną elektronikę i nigdy nie było żadnych problemów. Towar zawsze z polskiej dystrybucji z pełną gwarancją producenta. ponad 42 tysiące pozytywnych komentarzy i wysyłka gratis po przedpłacie na konto.

Fajna reklama, cena jest taka sama jak we wszystkich innych sklepach.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...