Skocz do zawartości

Nowe allegro........... ostra lipa.


Recommended Posts

Wcześniej było widać wszystkie ustawienia, a teraz trzeba wszystkiego szukać. Wolę wchodzić na allegro przez mobilną aplikację, której akurat nie spieprzyli. (muszę przyznać, że naprawdę postarali się przy wersji na urządzenia mobilne).

Link to post
Share on other sites

Skończcie już płakać. Jakie to irytujące.

To niedobre, tamto niedobre. Od miesiąca wisi nowy design i mogliście się z nim zapoznać (ba, nawet wysłać ocenę), a teraz jak wprowadzili to wielkie halo. Przyzwyczaicie się, jak do wszystkiego.

Ktoś pisał że widzi tylko 4 aukcje na 1360x768.. Dziwnym trafem ja na 1280x1024 po zmianie widoku na "cienkie paski" z aukcjami widzę ich 8 na niepełnym ekranie.

Link to post
Share on other sites

Ja to mam włączone od samego początku.

Musiałem przywyknąć. Teraz uważam że jest lepiej.

 

Używam minitora 2560x1440 + tablet z Retiną.

Wszystko ładnie działa. Największy krzyk podnoszą ludzie pamiętający tylko jedną generacje serwisow internetowych.

 

Przyzwyczaicie sie.

Link to post
Share on other sites

Szczerze powiem że nowy wygląd uważam za mniej praktyczny od starego ale na alegro oszukany zostałem raz. Na 60zł i uważam, że to mała strata w porównaniu z tym co zyskałem dzięki temu serwisowi. Mit o plagach oszustów na allegro jest wywołany przez ludzi, którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem opisów aukcji ;)

 

A ja wile razy mialem problemy. Wielokrotnie telefony ktore kupowalem dla siebie byly albo uzywane i z widocznymi sladami uzytkowania albo stan byl duzo gorszy niz podfabrykowane zdjecia. Kilka razy kupowalem plyty glowne z pinami ktore byly powyginane i osoba powiedziala ze nie widziala tego i byl zwrot keszu ale to bylo swiadomie sprzedawane na bank na zasadzie jak sobie poradzi albo wyprostuje to przejdzie. Nowe rzeczy sklepy sprzedaja juz na allegro drozej niz na swoich stronach internetowych. Zauważcie ile jest firm które dziadują na tym że sprzedają używaną elektronikę po naprawie albo coś ma defekt który w normalnym sklepie by się zauwazylo. Poza tym ochrona allegro jest żadna - oni maja to gdzies ze cos nie jest zgodne z opisem - mowia - idz do sadu. Kto normalny bedzie szedł do sądu z kims kto mieszka 500km od Ciebie albo i wiecej bo ktos przywałował na braku gwarancji czy stanie rzeczy. Kupowanie jest bardzo ryzykowne przy używanych.

 

Oszukany - oszukany to na allegro bylem raz. Telefonu za 200zl nigdy nie obejrzałem ale mialem wszystko dobrze udokumentowane i zwrocili z ubezpieczenia. Ale ile to bylo pisania papierow i zeznan to niech to szlag.

Link to post
Share on other sites

odkąd włączyli funkcję nowego allegro wyłączyłem ją jak najszybciej mogłem, problem w tym iż wiedziałem że nastąpi kiedyś taki dzień w którym allegro zmieni się w tą tragedię bezpowrotnie.

Teraz dobry miesiąc trzeba się będzie przyzwyczajać 

Wszystko jakieś duże słabo czytelne paskudne :/ ech 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@walazz

 

 

Przykro mi że Cię to spotkało. Ja nie miałem takich doświadczeń. jeżeli foty są niewyraźne, nie oglądam aukcji. Z reguły proszę o dodatkowe. Ostatnio kupiłem komplecik kamerkę z pokrowcem i memorką 32gb. Wartość sklepowa 1000zł łykłem za 810 z przesyłką. Nóweczka.

Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka że Allegro dąży do tego aby stać się absolutnym potentatem jeżeli chodzi o tego typu formę sprzedaży w Polsce. Zauważmy jaka jest teraz jego pozycja na scenie gdzie praktycznie nie ma konkurencji.

 

Taka zmiana wizerunku to część strategii firmy która stara wprowadzać coś nowego. Jak brzmi powiedzenie: "Kto nie idzie naprzód ten się cofa" tak Allegro stara się urozmaicać swoją ofertę wizerunkową takimi właśnie zmianami. To czy to przypadnie to komuś do gustu raczej mało ich obchodzi. Ludzie którzy mają tam swoje biznesy i tak będą dalej je prowadzić czy z taki wyglądem czy innym a ci co zechcą tam kupować i tak będą to robić.

 

Osobiście wątpię żeby ta zmiana odbiła się negatywnie na popularności serwisu ale czy ją podniesie - czas pokaże.

Edytowane przez Lukkas
Link to post
Share on other sites

Przyzwyczaicie sie:)

 

Jest o wiele wygodniej. Filtry po lewej stronie.

Wszystko poukładane. Ja jak po miesiącu przełączyłem na stare to się śmiać chciało.

 

Zmienił się onet, zmienił się benchmark i wiele stron. I zawsze były pretensje:)

Link to post
Share on other sites

No design jest wujowy al najbardziej rozwala mnie ON.

 

 

 

No mnie też. Fauszywy uśmiech jakiegoś kolesia który ma ~35 lat i jest nowym Kim Dzong Unem allegro. 

 

Co dl nowego "wyglądu". Przyzwyczaić się? No tak - zrobili to na siłę. Śledzika na NK też nikt nie chciał..............  i co.................... NK teraz to wiocha :D Chciałbym by allegro miało prężną konkurencję tak by to oni spuścili z tonu.

 

Nie cytuj fotek / filmów // jacekgothic

Edytowane przez jacekgothic
popraw pisownie.
Link to post
Share on other sites

Strona w końcu wygląda tak jak powinna, już dawno proponowaliśmy taką zmianę ( chodzi o układ ) z naszego teamu graficznego skierowanego do allegro.pl 

Niestety dopiero teraz zauważyli co tak na prawdę się liczy. 

 

Czemu strona została zmieniona ?? Posiada bezpośredni slider, boxy informacyjne, czy tez w koncu normalne menu dla nowoczesnego stylu. 

 

Po prostu już nie śmierdzi retro :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...