Skocz do zawartości

Nowe allegro........... ostra lipa.


Recommended Posts

2 zmiany zdecydowanie na minus

iepotrzebnei przy kazdej aukcji wyswietla sie foto

Poprzednio jak byla miniaturka ktora sie powiekszala po najechaniu bylo miliard razy wygodniejsze/ Stary uklad zapewniel szybki przeglad aukcji z uzyciem filtrow i porzadkowania. Teraz tego nie ma.

No i ta szata graficzna szczególnie po lewej. Wszystko białe, aż kiepsko widoczne.

Link to post
Share on other sites

Tak przeglądam dział na luzie, o temat allegro pewnie jakiś bulwers, że usunęli jakąś kategorię lub ukryli.

Wejdę na allegro zobaczymy co się zmieniło... JA SIĘ KUWA PYTAM CO ONI ZROBILI Z TYM SERWISEM??? To co oni robią z tą stroną nigdy nie było na + użytkowników 

Link to post
Share on other sites

To jest chwyt marketingowy. Obecnie ci bardziej kumaci - starzy uzytkownicy internetu ida w strone sklepow internetowych bo okazuje sie ze w sklepach internetowych jest wiekszy wybor , nizsze ceny i wieksze bezpieczenstwo zakupow niz na allegro. Popatrzcie na dział telefony komorkowe. Tam ok 1/2 sprzedajacych to komisy nabijajace w butelke i roznej masci handlarze/oszusci ktorzy sprzedaja uzywane w stanie dobre albo uzywane jako nowe. Popatrzcie ze 2/3 albo moze i 3/4 osob ktore sprzedaje telefony ma conajmniej jeden negatywny komentarz. Taki zabieg allegro - upodobnienie do sklepu internetowego ala amazon to nic innego jak nabicie ludzi w butelke. Innymi slowy osoba ktora sie nie zna wchodzac tam bedzie przeswiadczona ze kupuje w sklepie innymi slowy to taki zabieg zeby skusic ludzi. Natomiast sa setki firm ktore sprzedaja chinski szajs albo towar nielegalny czy tez niedopuszczony do obrotu w kraju (niezdrowy, niebezpieczny itd.) i osoba ktora sie nie zna - wejdzie , kupi a jak cos sie stanie to allegro umywa rece - w koncu oni maja tak regulamin skonstruowany ze za nic nie sa odpowiedzialni a firma ktora sprzedala costam to firma krzak ktorej nie da sie nigdy scignac albo firma ktora jest np. w chinach czy w innym egzotycznym miejscu.  Poza tym allegro nie chroni przed osobami ktore oszukuja. Blokuje konta ale umozliwia zakladanie tym samym osobom kolejnych czystych kont by zwielokrotnic zysk - póki płacą - są ok. Przymykaja tez oczy na firmy ktore maja ukryte koszty wysylki. Np sprzedaja 20 rzeczy po zlotowce a pozniej firma żąda zapłaty za zapakowanie kazdej rzeczy ilestam - koniec koncow przychodzi chinski syf ktory mozna od razu wyrzucic do kosza a tamci kase wzieli. 



Proponuje poczytac sobie swietny blog o allegro.

http://hubalaga.blog.onet.pl/

Osobiscie staram sie nie kupowac u nich w ogole. Tak samo ze sprzedaza.

 

Na zakupy polecam WWW.SKAPIEC.PL oraz WWW.CENEO.PL

Edytowane przez sid vicious
poprawiony ort., ę i ą mile widziane na przyszłość.
Link to post
Share on other sites

Było od paru miesięcy to prawda ale był też wybór, każdy mógł sobie wybrać czy preferuje nowy wygląd czy stary a teraz władowali na stałe nową wersję. Ogólnie nie jest źle, tyle że teraz już nie przypomina to serwisu aukcyjnego tylko jakiś duży sklep internetowy i trzeba trochę posiedzieć żeby się przyzwyczaić i odnaleźć.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Nowy szablon miał na celu przyśpieszenie wyszukiwania przedmiotów - mi jednak zajmuje to 2x więcej czasu. Nie podoba mi się, bo ciężej znaleźć jest ciekawy produkt. Nie rozumiem dlaczego nie dali wyboru, pomiędzy starszą wersją a nowszą.

Edytowane przez -AssassiN-
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Szczerze powiem że nowy wygląd uważam za mniej praktyczny od starego ale na alegro oszukany zostałem raz. Na 60zł i uważam, że to mała strata w porównaniu z tym co zyskałem dzięki temu serwisowi. Mit o plagach oszustów na allegro jest wywołany przez ludzi, którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem opisów aukcji ;)

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to jest totalna porażka, nie potrafię nic znaleźć, kilka produktów na jednej stronie, wolne wyszukiwanie, przez te ich całe wodotryski dłużej sortują się oferty, nieczytelny wygląd aukcji... Jak można zrobić taki badziew? Po co im to było... Ebay tyle lat ciągnie na tym samym nieskomplikowanym wyglądzie i ma się dobrze. Allegro też mogło, było ładnie i czytelnie, a teraz narobili efektów i nikt się nie może połapać.

 

Trzeba ich skrzynki zaspamować mailami z protestem bo to jest kpina totalna. Jak tak bardzo chcą mieć ten wygląd to niech zostawią tak jak było do tej pory - chcę mieć nowy wygląd to mam, wolę klasyczny to mam klasyczny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...