Skocz do zawartości

Jaka karta najlepsza dla mnie i dla mojego komputera.


Recommended Posts

Zasilacz jest na tyle ok, że nawet jak ma nie wyrabiać, to można bez problemu kupić kartę i potem się o tym przekonać. Po prostu będzie się wyłączał. Chociaż wg mnie i tak da radę. Nie będziesz robił mega OC procka, grafika poniżej 80W i te 220W wytrzyma.

Link to post
Share on other sites

tu masz całkiem dobry od amacroxa 400W, używany - 99zł.

http://allegro.pl/item911184782_zasilac ... _400w.html

 

tutaj ten sam model, lecz 350W, nowy na 3 letniej gwarancji - 139zł

http://allegro.pl/item909305233_nowosc_ ... 0_pnf.html

 

ostateczne minimum to ten fortron - 60zł

http://allegro.pl/item911475726_fortron ... oclaw.html

 

To jest tak naprawdę minimum, żeby nie martwić się czy nie trafi szlag zasilanych podzespołów.

Link to post
Share on other sites

A ten się nada:

Masz całkiem dobrego Enlighta więc kupno Logica byłoby strzałem w kolano.

 

Ja tak przykleję jedno pytanko, czy moja zasiłka uciągneła by jeszcze radka 4870 ???

Spokojnie da sobie radę.
Link to post
Share on other sites

A ten się nada:

Masz całkiem dobrego Enlighta więc kupno Logica byłoby strzałem w kolano.

 

Ja tak przykleję jedno pytanko, czy moja zasiłka uciągneła by jeszcze radka 4870 ???

Spokojnie da sobie radę.

Nawet jak wykręce proca na 3,6 GHz

A co sądzicie o modelu ASUS Dark Knight 512MB - na allegro można znaleźć nawet za 430zł !!!

Link to post
Share on other sites

Nawet jak wykręce proca na 3,6 GHz

Tak, ma 300W na liniach +12V.

A co sądzicie o modelu ASUS Dark Knight 512MB - na allegro można znaleźć nawet za 430zł !!!

Jeżeli chodzi o HD4870 to na standardowych ustawieniach jest podobno głośny (_nick_ pewnie potwierdzi) ale po skręceniu obrotów wentylatora jest ok.
Link to post
Share on other sites

A jakim cudem ten Corsair ma 360W na linie 12 i 130 na 3.3 i 5 - to daje w sumie 490W a zasiłka 400

 

Czy opłaca się instalować tego radka do mojego kompa, myślałem o 5770, ale jest droższy i jakieś 15% wolniejszy od 4780

Link to post
Share on other sites

300W to nie jest 100% z 360 więc spokojnie da radę.

Ten zasilacz ciągnie u kumpla i5 i GTX260 a nawet wieje ciepłym powietrzem.

 

No i żebyś uzyskał takie obciążenie musiałbyś użyć testów, które obciążają w 100% procesor i kartę jednocześnie (co poza sztucznymi wygrzewaczami typu OCCT (PSU Test) czy Prime+Furmark się nie zdarza nigdy).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...