Skocz do zawartości

Jaka karta najlepsza dla mnie i dla mojego komputera.


Recommended Posts

Hieftec 450 W

Beznadziejna sprawność zasilacz i bardzo pociśnięty procek.

 

5670 a 4770 - różnica polega na tym, że drugi jest stówę droższy. Jak ją masz, to weź 4770. Jest wydajniejszy. Jeżeli nie, to bierz 5670.

Link to post
Share on other sites

No jednak 4770 jest o te ~15% szybszy. Jak mówię - Twoja decyzja. Myślę, że 5670 za 330zł, to jest dość rozsądna cena, chociaż mógłby kosztować z 50zł mniej. 4770 za 450zł to jest za dużo.

Link to post
Share on other sites

Danielosław1 też kupił kartę w komputroniku... na realizacje gwarancji czekał prawie miesiąc, bo go ciągle zwodzili że jeszcze niem a karta była już do odbioru w salonie ;)

 

Ja nie przepłacam i kupuję ten sam produkt 5-10% taniej, w tak samo pewnych sklepach :mlotek:

Link to post
Share on other sites

Ogólnie rzecz ujmując komputronik ma bardzo zawyżone ceny. Ich polityka wygląda tak, naciągnąć nieobeznanych na kasę i wbić im do głów, że robią dobry interes.

W pierwszym lepszym sklepie w swoim mieście kupisz tą kartę(4770) za 50-70 zł taniej.

 

Jeśli chodzi o jakość oferowanych usług i jakość oferowanych produktów przykładowy proline niczym nie ustępuje komputronikowi. Za to cenowo bije go na głowę, zresztą jak prawie każdy inny sklep.

 

Poza tym większość "internetowych" sklepów to normalne sklepy fizycznie istniejące(mające swoje oddziały, sklepy itp), więc nikt cię w butelkę nie nabije.

Link to post
Share on other sites

Ta delta nie nadaje się do zasilania komputera, niestety. Można nią zasilić lampki choinkowe, ale ja i tak bym nie ryzykował.

 

Na zasilacz będziesz musiał wydać co najmniej 160zł, w komputroniku coś koło 200.

Tu masz Chiefteca, lecz w tej cenie(może trochę taniej) gdzie indziej kupiłbyś lepszego amacroxa.

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... _400W.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...