Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kampania jest wbrew pozorom całkiem ok. Jest w mojej ocenie parę głupich luk logicznych w fabule, ale można im wybaczyć :) Aczkolwiek nie uważam, żeby za obecną cenę było warto kupować IW, ja kupiłem tylko ze względu na remaster MW :)

 

Btw - jakiś pacz do BF1 dzisiaj wyszedł, pewnie ten balansujący to i tamto.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites
jakiś pacz do BF1 dzisiaj wyszedł

 

To może być to - https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/battlefield-1-the-road-ahead

 

W listopadzie udostępnimy dużą aktualizację Battlefield 1, a w niej masę różnego rodzaju poprawek i ulepszeń. Wśród nich znajdą się między innymi: program wynajmu serwerów, nowa gra niestandardowa oraz modyfikacje matchmakingu i balansu serwerów.

U mnie łata waży 1.61GB

Zauważyłem, że w głównym menu dodali możliwość dostosowania żołnierza.

Grać mi się nie chce, więc więcej nie sprawdzę...

Link to post
Share on other sites

Teraz ogrywam mw remaster bo bf1 już znudziło, większość odblokowane, mapki znam już na pamięc, no cóż będzie ochota to odpale albo jak dadzą hc oraz fog of war czy jakoś tak.

BTW: You can buy Battlepacks in the Store - COMING SOON!  dramat...

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

 

 

Można to wpisać gdzieś w pliku ustawień aby domyślnie FPS były pokazywane ale zabij mnie nie pamiętam.

 

 

Permanent Activation of the FPS Overlay

In case you want to have the FPS constantly shown for a longer benchmark test, the following method might be better for you…

  1. Learn how to create a Battlefield 1 config file called “user.cfg”.
  2. Store the command “PerfOverlay.DrawFPS 1” in a separate line of the “user.cfg” file.
  3. If you don’t need the FPS overlay anymore, you can just disable it by removing the line from the text file, or by changing it to “PerfOverlay.DrawFPS 0”.

https://diaryofdennis.com/2016/08/26/how-to-show-the-fps-in-battlefield-1/


Róbcie dokładnie jak na filmie, działa, testowane.

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...