Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Tak to masz 60+ % graczy w teamie na snajperkach, a jak potrzeba to tylko 4 medyków na 32 osoby.

 

Nie jest aż tak źle. Grając snajperem często brakuje amunicji, ale wystarczy przebiec się kawałek i zazwyczaj znajdzie się jakaś skrzynka. Gorzej bywa z podnoszeniem przez medyków, bo apteczki też są dość często. 

W sumie grywam tylko na serwerach 64 (przynajmniej jest do czego strzelać :D), więc ludzi więcej i częściej coś rzucą...

 

Trochę nie rozumiem systemu przyznawania pakietów bojowych...

Grając medykiem, mając sporo punktów (pierwsza piątak), nawet z najlepszym wynikiem za leczenie, nie dostanę pakietu, ale wczoraj jak grałem snajperem 3 rundy, to pomimo niewielu punktów w stosunku do innych (środek tabeli), to za każdym razem dostałem pakiet :co:

Link to post
Share on other sites

ale w pewnym sensie ma racje, oczywiście jeśli chodzi o konie. Są po prostu op i tyle.
Snajperzy są będą i raczej ich nie ruszą w dodatku nie przeszkadzają. Co przeszkadza to sporo bugów jeśli chodzi o samą grę (wątek gdzie BF1 zarzyna procki i7, i karty pokroju 1070. Sam support już zapowiedział łatkę bo znają ten problem.). Ciekawą rzeczą jest problem związany ze spawnem na koledze z drużyny, mimo że on ginie jesteśmy wstanie się "wstać" na jego ciele o ile trafimy w odpowiedni moment. Pomijając już "death lag" typu że giniemy w miejscu gdzie w rzeczywistości byliśmy kryci jakąś barierą (np mur, ściana) przed przeciwnikiem i nie mógł on nas normalnie ustrzelić. Mam nadzieje że to połatają.

Link to post
Share on other sites

czy jest jakaś różnica w fps, ładowaniu gry i innych rzeczy między dyskiem ssd a hdd? ponieważ musiałem zamontować dysk hdd bo na ssd za mało miejsca a co chwile jakieś nowe premiery i z ciekawości pytam jakie będą różnice bo jak coś to najwyżej zostawie bf na ssd z tytanami dwa

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...