Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Wolisz jetpacki, lasery

 

Mi COD bardziej pasuje, dostarcza mi znacznie więcej zabawy.

Małe mapy, szybkie mecze - nie trzeba długo czekać na akcje, ta gra bardziej mi przypomina stare dobre sieciowe FPS-y

 

BF1, no cóż, trochę mi się średnio strzela (IMO podobnie jak w Battlefront), jest mała różnorodność broni a mapy są dla mnie za duże. Pewnie z czasem kupię ale na pewno nie w dniu premiery.

 

 

Szkoda bo byłem strasznie nahajpowany na ten tytuł i nie wiem czy EA nie strzeliła sobie trochę w stopę z tym wczesnym dostępem, umówmy się access wykupili jedynie fani serii i sądzę, że procent osób się odbił.

 

Pre-order anulowany.

Link to post
Share on other sites

A teraz powiedzcie mi dlaczego niby gorsze mają być realia osadzone w 2116 roku od tych z początku XX wieku? To jest jakaś prawda objawiona? Tutaj chyba chodziło bardziej o popularność danego okresu wśród graczy niż tego, jak dany okres w jakiej gra jest osadzona warunkuje jej jakość i świetność.

 

BF był dla mnie nudny, trochę grałem, ale nigdy mnie nie przyciągnął na dłużej. Najbardziej chyba podobał mi się Bad Company 2. Podobnie było dla mnie z CODem. Kolejne części bardzo bazowały na poprzednich, typowe wyciąganie kasy. COD 4, MW, MW2, MW3 to wszystko niezłe gry, ale niczym już mnie nie zaskakiwały od przełomowej czwórki.

 

W BF1 też pograłem trochę, ale dla mnie zmiana czasów nie sprawiła, że gra nagle stała się klimatyczna. Inne bronie, inne mapy, ale ja nie czuję tej gry po prostu. Tak, jak myślałem, że może w końcu coś ciekawego dla mnie się pojawiło, tak teraz nawet o tej grze nie myślę.

 
Więcej klimatu i przyjemności z grania dała mi RO2: Rising Storm
Link to post
Share on other sites

 

 

2116 roku od tych z początku XX wieku?

 

Tu IMO chodzi o fakt, że gracze nie chcieli kolejnej gry w 24557 roku a taki panuje trend. Bo tak naprawdę po 3 i 4 gdzie możesz iść aby gra była innowacyjna, inna niż poprzednie? W przyszłość lub możesz bazować (luźno) na historii - innej opcji nie ma.

Gdyby gracze dostali BF-a 4 z lepszą grafiką i kilka usprawnień w mechanice byłby hejt.

 

Dla  mnie cofanie się w czasie niesie zbyt duże ograniczenia w rozgrywce, na papierze wyglądało to ciekawie - to przecież coś innego ale w praktyce się nie sprawdziło. 

 

 

 

Więcej klimatu i przyjemności z grania dała mi

 

 

Whatever floats your boat.

Link to post
Share on other sites

Tak wiem, przecież RO2 to gra niszowa, a nie produkcja AAA z reklamami w telewizji :)

 

dodo innowacja nie polega na samym umieszczeniu gry w innym okresie czasowym. Do tego dochodzi mechanika, klimat, oprawa graficzna, itd. czynników jest sporo. To wszystko dało się we znaki w BF1, a przynajmniej ja to tak odebrałem.

 

Uważam, że ciężko jest eksploatować ciągle to samo nadając grze nieco inny wygląd oraz wprowadzając parę poprawek. To wszystko zaczyna być po czasie do bólu wtórne. Studia wypuszczają kolejne wersje, bo to się sprzedaje, to jest główny powód powstawania takich tworów.


Na tym chyba zakończę dyskusję, bo tylko chciałem przedstawić moje zdanie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Na tym chyba zakończę dyskusję, bo tylko chciałem przedstawić moje zdanie 

 

Ej spoko od tego mamy forum, by rozmawiać i dzielić się opiniami.

 

 

 

dodo innowacja nie polega na samym umieszczeniu gry w innym okresie czasowym.

 

Tak ale taki ruch jest najbardziej zauważalny i taka zmiana niesie za sobą również inne zmiany o których wspominasz - mechanika, grafika i klimat. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...