Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z tym, że tutaj mechanika sprowadziła się do balansu typu kamień, papier, nożyce. Wszystko zostało uproszczone i jedyne co się wyróżnia to oprawa audio i grafika. To samo co w przypadku battlefronta, pięknie wyglądająca i brzmiąca gra która jest zupełnie pusta - w mojej ocenie.

Link to post
Share on other sites

Całe szczęście, że miałem możliwość zrezygnowania z pre-ordera. Ja jestem w stanie zrozumieć losowy problem ze sterowaniem człogami, działkami itp Dziś grając jakaś mapka pustynna, dorwałem się do działka, pięknie się tłukło samoloty, łodzie ale nie ludzi, żeby ubić takiego wojaka ładnie musiałem się napocić. Trafienie z takiego działka zabierało jakieś 20HP, wybaczcie jak dla mnie na chwilę obecną dno i kilometr mułu. Masakra ale trzeba kupić COD-a jakaś większa frajda

Link to post
Share on other sites

Watpie czytam reddita i nie widzę żeby ludzie narzekali wręcz przeciwnie bardzo im się podoba. Myśle że wyjdą na zero część osób jeszcze bardziej się nahajpowała (w tym ja) i dołożą do edycji deluxe lub premium a część zrezygnuje. Mówie tutaj o osobach które wcześniej były zdecydowane na zakup tej gry a na pewno dojdą jeszcze ludzie którzy zobaczą gre w ea acess/origin spodoba im się i kupią. https://www.reddit.com/r/Battlefield/

 

 

A teraz powiedzcie mi dlaczego niby gorsze mają być realia osadzone w 2116 roku od tych z początku XX wieku?

 

Ponieważ nie ma takich gier z przyzwoita oprawą graficzną wiadomo, że grafika to nie wszystko ale jednak odgrywa ważną role w odbiorze danej gry (przynajmniej ja tak mam)

 

COD idzie w przyszłość więc jeśli kogoś jarają takie klimaty to ma gre dla siebie, to samo Titanfall

 

Zmiana klimatu oczywiście na plus BF3/4/Hardline były osadzone w podobnym okresie, COD idzie w przyszłość więc BF fajnie nam wypełni luke jaka powstała

 

BF od zawsze opierał się na sporych mapach, pojazdach itp i dlatego lubie tą serie, oczywiście były "clusterfuckowe" mapy np ziba tower w BF3, Locker w BF4 ale 80% map było z dużymi otwartymi przestrzeniami, pojazdami itp

 

Mechanika w BF1 różni się od tej w BF4 np ale to według mnie jest plus bo wszyscy mają równe szanse na początku żeby "ogarnąć" gre i grać na w miare równym poziomie

 

Co do minusów bugi (podobno) ja po 6h gry nic większego nie zauważyłem, jest niebo a ziemia jeśli porównamy start BF4 i 1. Balans też jest do poprawy np pociąg na tej pustynnej mapie gdzie mamy 3 punkty do przejęcia.

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites
BF1, no cóż, trochę mi się średnio strzela (IMO podobnie jak w Battlefront), jest mała różnorodność broni a mapy są dla mnie za duże. Pewnie z czasem kupię ale na pewno nie w dniu premiery.

 

>Podobnie jak Battlefront

>Battlefront: dosłownie trzymaj celownik na gościu aż umrze używając do tego broni bez odrzutu, rozrzutu czy jakiejkolwiek głębi.

>Battlefield 1:każda pukawka ma swoją niszę a odpowiednie doświadczenie pozwala na w miarę efektywne używanie jej poza założonymi scenariuszami.

 

>Mała różnorodność broni

>Prawie każda broń oferuje unikalny gameplay w porównaniu do ostatnich 3 części gdzie praktycznie każda bron w danym przedziale RPM różniła się tylko estetycznie.

 

Bo przecież lepiej jest mieć w grze AR160, L86, CZ805 i M416 którymi gra się niemalże tak samo niż MP18 i M1918 którymi gra się całkowicie inaczej. A obok tego i tak wszyscy biegają z tą samą garścią pukawek pozostawiając spory odsetek zawartości gry w zapomnieniu.

 

Czy my w ogóle graliśmy w tę samą grę?

Edytowane przez Mofixil
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jestem po 3 godzinach gry i jak na razie jestem kupiony. Świetny klimat.

 

Amiens i Forteca Fao IMO super mapy. Broń wymaga przyzwyczajenia, grając (nie snajperem) ciężej jest zabić przeciwnika względem BF3/4, mam wrażenie, że netcode jest jeszcze odrobinę do poprawy. Cieszy lepszy balans czołgów, natomiast smuci zbytnia moc snajperek i za dużo graczy z tą klasą co zabija trochę fun z gry.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj grałem z kumplem w BF 1, gdzie nasze gusta bardzo się różnią.
Doszliśmy do podobnych wniosków.

Fuks, uważam że gra ma bardzo dobrą grafikę (moja GTX 1080) , ale grywalność niesamowicie niska, ponieważ jest to tak niearealistycznie zrobione że aż porostu nie chce się w to grać.
Moja subiektywna opinania.

ostryb, szok i z mojej strony nie dowierzanie.
Spodziewałem się gry w klimatach 1WŚ a tu realiów (0) .
Nie wiem czego oczekiwałem ale naprawdę nie tego.

Dla mnie przypomina rozgrywkę w Hardline.
Wracam do BF4.

 

 

Ps. opinia o multiplayer a kampania jeszcze przed nami.

Edytowane przez ostryb
Link to post
Share on other sites

powiem tak jako fan jednej i drugiej serii, bf nie dorasta do pięt codowi pod względem singla, w multi to już jak kto lubi grać, i tak samo będzie teraz z infinite warfare oraz bf1, cod raczej zniszczy singlowo bf1 (ten zabijaka z mma czy z czego tam oraz ten jon snow cały) a to że tam w bf1 zrobili taki filmik czy inni to no.. ale i tak kupuje bf1 dla multi, a cod raczej poczekam na free weekend bo jednak nie kręci mnie znów przyszłość kosmos i roboty...

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

IMO nie ma sensu spierania się która jest lepsza, to zupełnie inne gry, dedykowane innym graczom. 

 

Pograłem trochę więcej w BF-a (prawie skończył mi się czas dema) i muszę powiedzieć, że przy tej grze trzeba znaczeni bardziej myśleć co i jak się robi.

W BF4 grasz ACE i możesz spokojnie grać na ciasnych mapach jak i tych większych - dasz sobie radę. W BF1 grasz medykiem i w bezpośrednim starciu ze szturmowcem masz problem.

 

Czasy ładowania i mała różnorodność broni (i ich stopień kustomizacji) ciągle denerwuje ale z innym podejściem do tego tytułu gra się lepiej, przyjemniej.

Link to post
Share on other sites

Pograłem i ja w demko ale po dwóch godzinach jakoś przeszła mi ochota. Z tym, że mi żaden Battlefield nie podszedł jakoś specjalnie.

Solidna gra ale do ogrania na później.

Pewnie kiedyś kupię ale jak cena spadnie do 30 PLN albo pojawi się w Origin Access.

Co cieszy to 40fps w 4K na 4460 / 1070 :) Gra wygląda świetnie.

Link to post
Share on other sites

 

 

Aczkolwiek do mnie to nie przemawia jako hardkorowca z BF4.

 

4 nie była IMO dużo lepsza (jeśli w ogóle) od 3 - ale to moje zdanie.

Ja mam ciągle mieszane uczucia, trochę liczę, że jeśli odblokuję trochę broni, znajdę coś dla siebie i przyzwyczaję się do innej mechaniki rozgrywki. Sporo gram ostatnio w COD-a i to może stanowić problem.

 

z drugiej strony 150PLN to nie majątek, 


//e

Jak to jest z tymi 16GB RAM? 

Są testy w oparciu o ilość pamięci?


//e

Na dużych mapach potrafi chrupnąć 

Link to post
Share on other sites

Gdyby ktoś szukał samego premium do BF1, to jest tutaj https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-1/addon/battlefield-1-premium-pass

Dość dobrze ukryta, żeby ludzie kupowali najbogatszą wersję za ponad 400zł.

Wchodząc z Origin na zakładkę BF1 jest tylko to:

69cf7d45ddffc28bdd3596aa48e1322b.png

 

Ale wchodząc z linku - https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-1/addon jest i samo premium:

 

9c36fcda8559d0a88d20bd1860e84403.png

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...