Skocz do zawartości

Recommended Posts

A żeby było zabawniej na XOne gra mi się kilka razy lepiej niż na PC. Niestety na magnetowidzie trochę klatki latają przy większej rozpierdusze, ale może coś jeszcze dokręcą. Aczkolwiek nie jest źle. A co do czołgów to już jakiś dev na twitterze pisał, że będzie nerf.

Nie wyobrażam sobie grać w BF'a 1 przy szarpiących 40-45 fpsach

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

 

 

to całe ea access z bf1

 

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale wystarczy zakupić i mamy dostęp 13ego, definitywnie kupię bo nie jestem tak pewny jak na początku.

Kolosalne mapy nie przypadają mi do gustu, nie wiem czy nie anulować pre-ordera. 

Link to post
Share on other sites

Przecież jest jasno napisane, że to oferta dla posiadaczy abonamentu.

Z drugiej strony 15 PLN to nie majątek aby sprawdzić czy warto wydać 150 PLN na grę, tym bardziej, że przez okres 4 tygodni będziesz mógł zagrać w parę innych gier z pakietu. 

Link to post
Share on other sites

Możesz kupić na miesiąc, potem bez problemu zrezygnować.

Czy tak trudno przeczytać regulamin tej usługi?


Czytać się trzeba nauczyć!

 

 

Upoważniam EA do automatycznego obciążania wskazanej przeze mnie metody płatności w każdym kolejnym dniu odnowienia opłatą za odnowienie abonamentu aktualną w dniu odnowienia (powiększoną o należne podatki lub już obejmującą należne podatki, zależnie od adresu zamieszkania). W dowolnej chwili mogę zrezygnować z abonamentu na tej stronie. Po potwierdzeniu rezygnacji mogę korzystać ze wszystkich korzyści do ostatniego dnia już opłaconego okresu.


Przystąpienie, opłacenie i anulowanie zajęło mi mniej czasu, niż Tobie dopytywanie o wszystko...

 

6d0119bae14ca853b756438221743d21.png

 

667156e6751c0cc338cb874d109206e1.png


Z origin access mogę korzystać do 28 października.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...