Skocz do zawartości

Recommended Posts

No więc, hahaha - tylko spójrzcie na tytuł tego tematu  :rotfl:, kto wie o co chodzi, ten prawdopodobnie turla się ze śmiechu razem ze mną. 
 
 
Do rzeczy. Temat ten powstał, aby piętnować zachowania typowo nieprawidłowe i złe :->  Co oznacza tytuł? Tego nie powiem ci ja, lecz odpowiesz sobie sam - czym dla ciebie jest komfortowa rozrywka?
 
1. Dla jednej grupy ludzi to kupno GTX980 SLI TitanaX SLI (moja kulpa - gdzie ja mam rozum wyskakując ze starym paściem?), dzięki temu każdy paseczek w ustawieniach mogą przesunąć maksymalnie w prawo i cieszyć się AAx64 i teksturami 16K. 
 
Co ja bym takim zrobił? Grę w której maksymalne ustawienia uzyskujemy przesuwając pasek w lewą stronę. Z przyzwyczajenia przesuwając na maksa w prawo albo nie zauważyliby różnicy, albo polecieli po dodatkowy Geforce dedykowany dla PHYSX.
 
2. Grupa druga cecһuje się mniejszym budżetem na kartę graficzną. Podobnie jak swoi koledzy z grupy pierwszej są genetycznie zaprogramowani do maksymalnych ustawień. Uwaga - takiego nie przekonasz nawet do obniżenia wygładzania krawędzi na tryb x8 (jedyna dopuszczalna sytuacja, gdy jest to wartość maksymalna dla danej gry, nie pozwalająca na zmianę przez wymuszenie sterownika). Mimo swego upodobania do ogromnych cyferek, ponad wszelakie standardy cenią sobie niską rozdzielczość.

Użytnik tej grupy wytrzyma 800x600, lub nawet czyste 640x480 - pod warunkiem że gra na ultra, argumenty takie jak to, że jego monitor obsługuje natywnie 3840x2160 nie są ani trochę przekonujące!
 
Co ja bym takim zrobił? Interfejs w grach, który w tej przedpotopowej rozdzielczości albo się wykrzaczy, albo wszystko zasłoni - głupotę należy piętnować.
 
3. Kolejną, trzecią już grupą są neandertalczycy, posiadacze kart zwykle pokroju 8800 Oven Edition. Nie rozumią tego, że max fps na poziomie 11, oraz 100°C na rdzeniu to nie są warunki do ultra grania. Mogliby  co prawda ustawić przyzwoite Medium, jednak co wtedy powiedzieć przyszłemu teściowi? Nie wyda córki za  jakiegoś każuala.
 
Co ja bym takim zrobił? Polecił nieco obniżyć detale, lub usprawnić przewodnictwo cieplne kurzu w obudowie.
 
4. Czwarta i jak widać ostatnia w moim zestawieniu grupa to słynni konsolowcy. Nie mam tu bynajmniej na myśli normalnych ludzi, miło spędzających niedzielne popołudnia na konsolowej rozrywce. Pozwolilem sobie przedstawić bowiem grupę bardziej osobliwą

  • inżynierzy wykorzystujący potencjał Cella w fifie
  • okuliści doceniający zbawienny wpływ HD Ready na ostrość wzroku
  • flegmatycy wyznający zasadę nieśpiesznych ruchów - 25fps to maksimum komfortu
  • kultyści jednej gry (unczartyd!) - nie ma jej na pc (zwykle to pierwszy i ostatni ich argument)

Co ja bym takim zrobił? Nextgeny oparte o AMD (o ironio...).
 
 
 
Tak więc, ludzie z wykształconym (już teraz) zmysłem ultra grania, czy gotowi jesteście skalać się AAx4? 
Czy niekiedy zadowoli was średnia jakość cząsteczek? Czy zgodzicie się wyłączyć DOFa z zyskiem płynności? Czy potraficie ustawić pasek nieco niżej i mieć stałe 60fps? Czy nie boicie się V-sync?
 
 

 

nie polecam ci polegać na naszej opinii
polecam ci zrozumieć nasze opinie i wystosować swoją

 

 

Piszcie co wam leży na sercu drodzy użytnicy :)

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Świetna robota Walker. Wreszcie po wpisaniu "Ultra granie" w google nie wyskakuje na pierwszym miejscu ten niechlubny dobytek naszego benchmarkowego forum od którego wszystko się zaczęło:
http://forum.benchmark.pl/topic/74632-ultra-granie-nowy-sprzet-2500/

A to, jako wisienka na torcie, dla zagorzałych czytelników:
http://forum.benchmark.pl/topic/62978-co-zrobic-by-grac-na-ultra-detalach/

Wczujcie się w klimat tego uniwersum. Ultra granie o/ !
 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a ja zawsze mowie co tko widzi w grze to jego frajda :D osobiscie naleze do grupy 1 bo lubie byc najlepszy i czerpac 100% z gry przy ultra w 120 hz :) jak jakas gra nie chodzi w 120 poczekam az poprawia procesory i wtedy sobie pogram z wielka frajda :) chyba ze mi bardzo zalezy no to robi sie ustawienia pod satbilne 60 i po krzyku :) zastanawiam sie czy tego nie napisal czowiek obracajacy slabym sprzetem..walker obczaje sygnaturke :)... no tak moje przypuszczenia sie sprawdzily hehe :D

Edytowane przez JackMuzyk
Link to post
Share on other sites

Świetna robota Walker. Wreszcie po wpisaniu "Ultra granie" w google nie wyskakuje na pierwszym miejscu ten niechlubny dobytek naszego benchmarkowego forum od którego wszystko się zaczęło:

http://forum.benchmark.pl/topic/74632-ultra-granie-nowy-sprzet-2500/

 

A to, jako wisienka na torcie, dla zagorzałych czytelników:

http://forum.benchmark.pl/topic/62978-co-zrobic-by-grac-na-ultra-detalach/

 

Wczujcie się w klimat tego uniwersum. Ultra granie o/ !

 

 

Jaka szkoda, że dopiero teraz się o tym dowiaduję, Bo bym pociągnął tą rozmowę do 5 stron  :rotfl: Aż w końcu raczej by zmienił zdanie co do komputera...

Link to post
Share on other sites

Dokładam oficjalnie jeszcze jedną grupę:

 

5) Określić ich można mianem "cudotwórców", którzy nawet na Rivie TNT2 odpaliliby wszystko na "fulla" - pod warunkiem że oczywiście właśnie taki układ siedzi w ich PC (czyni ich to automatycznie fanbojami producenta swojej karty), to oczywiście sprawia że jest on wystarczający do wszystkiego zaś każda inna karta graficzna (w domyśle droższa) to kaprys burżuazji. Niejednokrotnie częstują niezbyt grzecznymi komentarzami posiadaczy lepszych sprzętów, wyzywając ich od idiotów, bowiem jeśli 9500 GT ciągnie mu wszystko na ultra, to tylko debile kupują coś innego. 

 

Nie jest to może przepełnione humorem, jak post założyciela tematu ale to także liczna grupa o której warto wspomnieć. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

a ja zawsze mowie co tko widzi w grze to jego frajda :D osobiscie naleze do grupy 1 bo lubie byc najlepszy i czerpac 100% z gry przy ultra w 120 hz :) jak jakas gra nie chodzi w 120 poczekam az poprawia procesory i wtedy sobie pogram z wielka frajda :) chyba ze mi bardzo zalezy no to robi sie ustawienia pod satbilne 60 i po krzyku :) zastanawiam sie czy tego nie napisal czowiek obracajacy slabym sprzetem..walker obczaje sygnaturke :)... no tak moje przypuszczenia sie sprawdzily hehe :D

Zapraszam do dzialu benchamrki do popisania sie wynikami

paru kolegow szybko Cie sprowadzi na ziemie...

Link to post
Share on other sites

a ja zawsze mowie co tko widzi w grze to jego frajda :D osobiscie naleze do grupy 1 bo lubie byc najlepszy i czerpac 100% z gry przy ultra w 120 hz :) jak jakas gra nie chodzi w 120 poczekam az poprawia procesory i wtedy sobie pogram z wielka frajda :) chyba ze mi bardzo zalezy no to robi sie ustawienia pod satbilne 60 i po krzyku :) zastanawiam sie czy tego nie napisal czowiek obracajacy slabym sprzetem..walker obczaje sygnaturke :)... no tak moje przypuszczenia sie sprawdzily hehe :D

Jak Twoje oko rozróżnia 120Hz od 75 to powinieneś się zgłosić jako eksponat do badań...

Co do sprzętu: WOOOOOOW masz 7970+i5 2005k musisz być PR0!

 

Edit: Przez was musiałem obczaić o co biega...i znowu zwątpiłem w ludzi i ludzka inteligencję...

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

a ja zawsze mowie co tko widzi w grze to jego frajda :D osobiscie naleze do grupy 1 bo lubie byc najlepszy i czerpac 100% z gry przy ultra w 120 hz :) jak jakas gra nie chodzi w 120 poczekam az poprawia procesory i wtedy sobie pogram z wielka frajda :) chyba ze mi bardzo zalezy no to robi sie ustawienia pod satbilne 60 i po krzyku :) zastanawiam sie czy tego nie napisal czowiek obracajacy slabym sprzetem..walker obczaje sygnaturke :)... no tak moje przypuszczenia sie sprawdzily hehe :D

Dzieciaku... nie wiem jak to inaczej skomentować. Bo nie mogę ci nie pojechać (moderatorzy wybaczcie). Polszczyzna na poziomie, dosłownie na poziomie bo leży... I wiejski lans na to jaki mamusia z tatusiem kupili sprzęcik. Inna sprawa że chyba się im hajs ostatnio nie zgadza bo widzę iHAS modowany pod piracenie na klocka. To że ci pecet wywali 120 fps nie czyni cię najlepszym, bo po pierwsze znajdą się tu tacy którzy ten wynik przebiją po drugie jeżeli to musi ci budować ego to współczuję życia prywatnego. A jak braknie prądu to płacz i awantura w domu bo jedyny kolega ci nie działa? 

 

A od Walkera się od******l bo mógłbyś mu tutaj buty oblizać, wyprzedził takich jak ty swoim postem... 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Patrz walker... a bałeś się, że nikt naszego humoru nie podłapie! %-)

 

Do tej piątej kategorii gtxxora trzeba koniecznie dopisać Jaazika i jego 95000GT na której odpalał "ULTRA FAR CRY 3".

 

 

Jaazik ma 9600 GT musisz jeszcze sporo wiedzy zgłębić w kwestii gimbazy BMK... 

Link to post
Share on other sites

Dokładam oficjalnie jeszcze jedną grupę:

 

5) Określić ich można mianem "cudotwórców", którzy nawet na Rivie TNT2 odpaliliby wszystko na "fulla" - pod warunkiem że oczywiście właśnie taki układ siedzi w ich PC (czyni ich to automatycznie fanbojami producenta swojej karty), to oczywiście sprawia że jest on wystarczający do wszystkiego zaś każda inna karta graficzna (w domyśle droższa) to kaprys burżuazji. Niejednokrotnie częstują niezbyt grzecznymi komentarzami posiadaczy lepszych sprzętów, wyzywając ich od idiotów, bowiem jeśli 9500 GT ciągnie mu wszystko na ultra, to tylko debile kupują coś innego. 

 

Nie jest to może przepełnione humorem, jak post założyciela tematu ale to także liczna grupa o której warto wspomnieć. 

 

Ogólna grupa na całym świecie jeżeli chodzi o wszystkie produkty elektroniczne (Szczególnie jeżeli chodzi o małe urządzenia mobilne z logiem nadgryzionego jabłka). Może nie do końca do części z fanboyem, ale później idealnie obrazuje myślenie 50% naszego globu  :mlotek:

Link to post
Share on other sites

Ja jestem z grupy "Zmieniam ustawienia z włączonym frapsem aż będzie najładniej przy zachowaniu płynności" ; d Gtx 560 powoli nie wyrabia ale poczekam aż wyjdzie gtx 760 albo radeon 8850 i stanieją do ~600-700 zł, sprzedam swoją za 200-250 i będę dalej grał ^^.

Link to post
Share on other sites

 

Do tej piątej kategorii gtxxora trzeba koniecznie dopisać Jaazika i jego 95000GT na której odpalał "ULTRA FAR CRY 3".

 

Jak można nie wiedzieć, że Jaazik ma 9600 GT ? ;)

 

Poza tym mówiąc o nadzwyczajnych zdolnościach jego karty należy przytaczać jej walory w całej okazałości :"FarCry 3 na ultra w HD" ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...