Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gram na konsolach? Co mam zrobić?

Oj to musisz najpierw pofapować nad 8 generacją, a potem i tak stwierdzić że Cell wszystko niszczy tylko jeszcze nie umieją wykorzystać jego potencjału. Jeśli jakimś przypadkiem miałbyś Xboxa 360 to nie mam pomysłu :( 

Link to post
Share on other sites

 

Ponieważ istnieje wydajniejsza karta od tych, które posiadamy ZACZYNAMY OFICJALNIE PŁAKAĆ. Żeby nie spamować innych tematów, płaczmy tutaj. 

 

Zastanawiam się nad sprzedażą mieszkania, żeby zrobić quad SLI z Titan'ów ;) 

Link to post
Share on other sites

Z pewnością łatwiej niż bez Titan'a :P

 

 

 

Można połączyć tylko trzy.

 

 

 

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20070106161417/uncyclopedia/images/c/c1/CaptobviousChooseOption.gif

Link to post
Share on other sites

Cześć. Jestem Igor. <cześć Igor>

Wasze mamy mówią mi Biafra.

Okradałem własną matkę. Kiedy dawała mi 2 złote na bułkę kupowałem kajzerkę za 30 groszy a resztę kisiłem jak cygan stopę. Jako że dawała mi 10 złotych na kolę i czipsy z kolegami udawałem że mam kolegów i się z nimi spotykam. Tak na prawdę oszczędzałem na 680tkę. Wiedziałem że wtedy będę mógł w internecie sikać na nędzarzy którzy mają 670tki. Teraz wyszedł titan i czuję na sobie czyjś mocz. Ten zapach już nie odejdzie.

Link to post
Share on other sites

Cześć. Jestem Igor. <cześć Igor>

Wasze mamy mówią mi Biafra.

Okradałem własną matkę. Kiedy dawała mi 2 złote na bułkę kupowałem kajzerkę za 30 groszy a resztę kisiłem jak cygan stopę. Jako że dawała mi 10 złotych na kolę i czipsy z kolegami udawałem że mam kolegów i się z nimi spotykam. Tak na prawdę oszczędzałem na 680tkę. Wiedziałem że wtedy będę mógł w internecie sikać na nędzarzy którzy mają 670tki. Teraz wyszedł titan i czuję na sobie czyjś mocz. Ten zapach już nie odejdzie.

http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/168/1/f/fatality_text_mk9_original_by_sidneymadmax-d3j5ogu.png

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Sid, błędnie zamknięte tagi, tekst wyjdzie porouchaný Poza tym, trzeba powołać komisję która sprawdzi ile jest ULTRA w ULTRA.

Temat: Ultra granie

Tag: Ładne dziewczyny

 

Nie ma to jak sensowny tag :)

 

Ultra pewnie zanczy dla każdego to samo. Chyba mam małe wymagania ale to pozwala byc bardzo szczęsliwym z błachstek chyba :)

 

Tzn. Full czylu wszystkie suwaki na max, DX najwyższy, 800x600 i 20 fps w KAŻDYM tytule najlepiej na CRT lub w natywnej LCD (wtedy wiadomo wyższa rozdzielczość). AA czy Aniso sanie potrzebne za bardzo. AA to wgl moje oczy nie widzą, bo to już nie czasy 640x480 na 17". Oczywiście od nadmiaru głowa nie boli. A że taraz dobrobyt to 1024x768 i nawet Aniso 4x :) (aniso daje nieporównywalnie więcej niż AA a przy tym nie zjada tyle mocy i prądu). Mój sprzęt daje w tym rade od wóch lat bez zająknięcia :) Nawet daje radę w 1920x1200 w każdym tytule ale tego już mój CRT nie ogarnia a wolę bajkowe kolory i czerń od wielkosci :)

 

Jak mało/dużo do sczęścia potrzeba :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
IDEALNA KARTA NA PREZENT DLA GRACZA !!!
 
DZIĘKI NIEJ ZAGRASZ NAWET W NAJBARDZIEJ
WYMAGAJĄCE GRY W ROZDZIELCZOŚCI FULL HD
I PEŁNYCH DETALACH !!!


Normalka przy 1.5GB Vram.

Moja ma tylko 1GB :/  Zbieram na piekielną GT640 z pamięcią 3GB! 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...