Skocz do zawartości

Modding - temat ogólny


Recommended Posts

  • 5 tygodni później...

Miałem ogarnąć przedłużki u mnie zamiast szpetnych kredek Seasonica ale sklep dał ciała, więc postanowiłem zaszaleć i zamówić indywidualne kompletne okablowanie do mojego zasilacza. Elegancko oplecione kable w kolorze czarno-tytanowym.

 

http://www.legitreviews.com/images/reviews/1837/corsair-cable-wraps.jpg

 

Mniej więcej tak to będzie wyglądało, przy zasilaczu i wyżej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czytałem opis tego oplotu i powiem uśmiałem się nieźle, cytuje:

 

"Po odcieciu pinów równiez na kable wentylatora."

"Jest chropowaty i szorstki. Po czym go łatwo rozpoznać i nie jest wykonany z nylonu."

 

i jeszcze ta informacja na dole

 

"Powyższy opis został stworzony na rzecz PCM-PC i jest chroniony prawami autorskimi."

 

Kto mu to pisał :D 

 

Sorki za spam, ale nie mogłem się powstrzymać 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam, ma ktoś pomysł czym i jak najlepiej ciąć 4mm gume? Chodzi aby krewędzie były równie i nie postrzępione. Chcę zrobić gumowe przepusty na kable ale nie wiem czym ładnie wyciąć krawędzie? Spróbuje nożem do tapet ale chcę też kąty zaokrąglić.

Link to post
Share on other sites

Obudowe mam Zalman Z9 PLUS i są tam otwory na kable więc z tym problemu nie ma ale bardzo podobają mi się te gumowe przepusty więc chcę kupić w Castoramie pasek gumy i powycinać takie przeloty ale nie wiem jak ładnie wyciąć i obrobić gume tanim kosztem.

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/vega/2012/listopad/zalman_z9plus_8.jpg

Tak wyglądają otwory na kable u mnie i jak widać są dość mocno kwadratowe więc będzie ławiej wyciąć przepusty.

Link to post
Share on other sites

W sumie też jestem ciekawy jak te przepusty zrobić aby ładnie wyglądało bo w moim hafie tez straszne pustki

Swoją drogą jakie kolory ładnie się prezentują w zestawieniu do czarnego? Pomijając te najbardziej oczywiste: czerwony, niebieski i biały?

Planuje póki co trochę na zapas bo z tym co mam ciężko coś ciekawego zrobić :/

Płyta p6t nie pozwala na wiele, a planuje za jakieś pół roku saberka :-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...