Skocz do zawartości

pulkownik

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  652
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

192 Świetny

O pulkownik

 • Tytuł
  House manager
 • Urodziny 01.02.1982

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kilcullen
 1. Jak kupisz klucz do wersji PRO za 150 zł. to może się okazać, że Twoj kluczyk zostanie zbanowany.
 2. Jak posiadasz klucz do antywirusa to wystarczy, że po formacie zainstalujesz program i wpiszesz klucz. A jak masz wątpliwości to możesz się skontaktować z supportem producenta tego oprogramowania antywirusowego.
 3. Hej, ze względu na dużą ilość pytań dotyczącą instalacji Windows'a w dysku USB naspiałem małego arta jak to zrobić. http://www.modder.pl/2015/06/jak-stworzyc-bootowalnego-pendriva-z.html
 4. https://technet.microsoft.com/en-us/library/ee791914(v=ws.10).aspx
 5. Tak, będziesz mógł zainstalować dowolną przeglądarkę i z niej korzystać. A teraz będę się czepiał - mylicie explorera z Internet Explorerem. Explorer to inaczej "okienka" a IE to przegladarka.
 6. Da się, ale musiałbyś mieć dostęp do działającego systemu Windows 7 lub 8.
 7. Wyglada jakgdybym ustawienia te były zaplikowane przez GPO. Czy komputer jest lub był domenie ?
 8. Tak naprawdę to kupując Windowsa to kupujemy licencję na jego używanie a nie samego Windowsa. Dlatego nigdy nie będziesz właścicielem systemu.
 9. Możliwość utraty danych jest zawsze, dlatego przed wykonaniem tej operacji zalecam kopię bezpieczeństwa. Rozszerzyć dysk możesz również po instalacji systemu.
 10. Nie zgadzam się z przedmówcą. Są programy do klonowania dysków które robią kopię posektorową. Inna sprawa to optamylizacja systemu. Ja bym zainstalował system od nowa.
 11. Sprawdź podgląd zdarzeń. To jest pierwsze miejsce gdzie należy zacząć szukać.
 12. System instalowałeś na SSD i HDD? Ja bym zaktualizował BIOS i wyciągnął grafike na czas instalacji.
 13. Hej, możesz to zrobić za pomocą prostego skryptu w PowerShell'u. Napisz mi na priva co dokładnie potrzebujesz to postaram Ci pomóc.
 14. Z tego co jest na razie wiadomo to masz rok żeby zrobić upgrade. Jeśli nie zrobisz tego to chcąc korzystać z Windows 10 będziesz musiał go kupić.
 15. Jeżeli chcesz przeprowadzić tego typu testy to musisz po pierwsze być BARDZO ostrożny. Chcesz badać różnicę w wydajności pomiędzy systemami więc do tego idealnie się nadaje środowisko wirtualne. Instalujesz system na maszynie wirtualnej, robisz snapshota i testujesz wydajność. Przywracasz system, infekujesz go wirusem i badasz wydajność. Itd. Jeżeli chodzi o wirusy to możesz je łatwo "złapać" wchodząc na "fajne" strony.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...