Skocz do zawartości

CM Elite 331 Worklog by Prorokk (ver. 2.0)


Recommended Posts

Panel boczny będziesz robił a'la drzwiczki? <br />Mam tak u siebie w Cosmosie, panel boczny na zawiasach, super sprawa, jeżeli robiłbyś tak, moim zdaniem lepiej prezentowałby się jako jeden element, bez dzielenia na dwie części.

Link to post
Share on other sites

Fajna sprawa z tymi zawiasami ale u mnie sie nie sprawdzi myślałem raczej o czymś takim

http://okuciametalowe.pl/prod/zatrzasks.jpg  http://okuciametalowe.pl/prod/zatrzask.jpg

 

Zatrzsk wielokrotnego użytku lub coś podobnego ale działajacego na tej zasadzie

Edytowane przez ernig
Link to post
Share on other sites

Wracając do mojego zamówienia od Darmacza, dziś status został zmieniony na "WYSŁANE", a od GLS otrzymałem info, że kurier fizycznie odebrał przesyłkę od nadawcy i dotrze do mnie jutro. Jak widać zamówienie zrealizowane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, mam pewność, że spokojnie możesz zamawiać swoje przedłużki, tylko wczesniej skontaktuj się z Darmaczem i wypytaj dokładnie o szczegóły i dostępność. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem.<br /><br />Pzdr

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@, Wielkie dzieki za info, chyba jednak coś się poprawia jeśli chodzi o obsługę klientów. Oby tak dalej, to spokojnie będzie można zamawiać :) .

A co do zatrzasków, to znalazłem w domowym bałaganie mniejsze ( zostały mi po budowie jakiejś szafy ) i będą się idealnie nadawał później wrzucę fotki . Po 4 na każdu bok i powinno się sztywno trzymać.

Znalazłem w necie, zatrzask wyglada tak

 

http://www.same-meble.eu/wp-content/uploads/zatrzask-nikiel.jpg

Edytowane przez ernig
Link to post
Share on other sites

Waszystkie nowe elementy bedą malowane, jak sie uda to będe je malował proszkowo ( może się uda że pomalują mi je po  tzw znajomości ) a jak  nie to szpraj w łapki i do akcji wkroczy szalony lakiernik :wariat: . Malowanie dotyczy w głownej mierze  wnętrza nowych elementów i poprawek lakierniczych w obudowie bo jeśli chodzi o zewnętrzność to nie zrezygnowałem całkowicie z oklejania folia waham się tylko czy brać tak jak planowałem carbon czy szczotkowane amelinium, na chwilę obecna ze wskazaniem na tą drugą opcję.

Edytowane przez ernig
Link to post
Share on other sites

proponuję wziąć miarkę i sprawdzić wielkość otworów albo napisać maila do suportu spc z zapytaniem o przepusty , bardzo mili ludzie szybko i konkretnie odpowiadają na pytania :) Z tego co widzę m 40 ma bardziej prostokątne otwory i musiałbyś ciąć to lepiej zapytaj spc

Link to post
Share on other sites

Co do przepustów to dostałem taką odpowiedź od supportu - "Niestety dla modelu obudowy Gladius M40 nie zostały przewidziane fabrycznie montowane przepusty gumowe, nie mamy ich również w postaci osobnych produktów lub części zamiennych, tak więc obawiam się iż nie będziemy mogli pomóc w tej kwestii."

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...