Skocz do zawartości

[MULTI] Far Cry - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

Ruskie testy z tej stronki jakoś do mnie przemawiają...

 

Zwłaszcza że pokazują dokładną odwrotność tego co widać w testach wklejonych wcześniej. Proponowałbym jednak dyskutować temat "jak chodzi mi gra" podpierając to wykresem z FRAPSa bo inaczej moje "super wypas ultra płynnie" może zdecydowanie odbiegać od podobnej opinii kogoś innego. 

Link to post
Share on other sites

Oprócz zwalonych testów, przychodzą mi do głowy jeszcze dwie możliwości, dlaczego radki w tej grze tak dobrze sobie radzą wg tych ruskich testów.

 

1. Ubi chce się odkuć za zwalonego ACU na radkach i dla równowagi zwaliło FC4 na geforce'ach %-)

2. Jakieś duperele dodane przez NV po prostu nie włączają się na radkach, trzeba by porównać na screenach. Szczególnie te wszystkie reklamowane przez NV.

Link to post
Share on other sites

Mi ostatnio afterburner gryzł się ze steamem i nie można było robić screenshotów ale całe szczęście EVGA Precision nie ma tego problemu. ;)

 

Można w Precision przerzucić staty na inną krawędź ekranu niż lewa? Bo większość gier ma hud i inne informacje po lewej stronie co przy włączonym EVGA powoduje nałożenie się jednego na drugie xD

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Mi się gra nie uruchamia w ogóle jeśli mam włączony msi afterburner albo rive

 

 

Masz w RivaTunerSS zaznaczony supporting 64 bit?? Ja jak odznaczyłem to wtedy gra się zaczęła włączać. 

 

Usuń z folderu UplayLauncher plik overlay64.dll - i wszystko będzie działać. Nie mam natomiast pojęcia czym będzie skutkował brak tego pliku. Mam nadzieję że niczym. Będę obserwował sytuację. 

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

Kurcze ale piękna gra:)

 

 

Porownujac z FC3 Ubi naprawde poprawilo tą grafike,a silnik gry chyba ten sam(????)

 

graficznie na prawie bardzo wysokich wyglada to bajecznie,nawet na wysokich urywa tyłek:)

 

brawa tez za optymalizacje,ale jak nic nie zmieniali z tym silnikiem,to tutaj bylem spokojny jak ta gra bedzie dzialac

 

 

 

po godzinie gry mega wrazenia,obok Shadow Mordor ,gra roku:)

Link to post
Share on other sites

Ja jestem również pod wrażeniem - singla na razie tylko napocząłem, za to zagrałem już parę meczyków w multiplayer'rze. Najwięcej to podziwiam grafikę i otoczenie, badam trochę optymalizację, zachowanie FPSów i ustawienia graficzne. 

 

Nie ma wątpliwości że grafika jest piękna, wygląda to znakomicie już na początku, zarówno w singlu jak i multiplayerze. U mnie wszelkie detale na ULTRA i włączone Futro. Reszta czyli Drzewa, AA, AO i opcje oświetlenia powyłączane - dzięki temu mam te 50 - 60 FPSów. 

Optymalizacja moim zdaniem nieco gorzej wypada jak na razie niż w FC3, są momenty w których odczuwa się takie delikatne a la szarpnięcia, ale tragedii też nie ma. Liczę że patche poprawią sytuację. 

 

Multiplayer zdecydowanie inny od tego z FC3, inne tryby gry i sporo przebudowany model rozgrywki i rozwoju postaci. Na razie nieco trudno mi się przyzwyczaić bo multi FC3 to dla mnie mistrzostwo świata, ale jak się wkręcę będzie dobrze :)

 

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dziś dopiero znalazłem trochę czasu na grę i już na starcie jest dobrze. SLI się nie nudzi, zobaczymy jak dalej będzie :]

 

Ja nie masz takiej grubej berty jak Szarik

 

 

http://i.imgur.com/T7qLVh8.jpg

 

 

:evil:

Link to post
Share on other sites

Każdy kto wie że w 99% przypadków nic to nie daje. Ja mam obecnie 3 SSD (2 x 128gb i 1 x 512gb) i mam na nich może dwie gry. Cała reszta jest na twardzielu. Tutaj jednak faktycznie podczas szybkiej jazdy samochodem gra potrafi ponoć chrupać przez doczytywanie z twardziela i SSD pozwala zredukować problem. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

A kto w  tych czasach nie instaluje gier na ssd, mając taki dysk ?  :o

No tak ale z reguły większość ludzi ma małe dyski SSD, wiele tam nie wejdzie, już mam na nim

Call of Duty Advanced Warfare, i zostało 50gb wolnego farc cry 4 jeszcze wejdzie i jeszcze coś zostanie wolnego.

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...