Skocz do zawartości

[MULTI] Far Cry - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

No tak ale z reguły większość ludzi ma małe dyski SSD, wiele tam nie wejdzie, już mam na nim

Call of Duty Advanced Warfare, i zostało 50gb wolnego farc cry 4 jeszcze wejdzie i jeszcze coś zostanie wolnego.

 

 

To pierw przejdź Cod a potem FC4 :D

No tak, w sumie mało trochę te 120 gb na ssd, jak gry zajmują już po 50gb.

Link to post
Share on other sites

Już skończyłem kampanie w codzie dawno :menda:  teraz tylko multi grywam po trochu, i cod pozostanie na ssd.

Ja mam w planach kupić ssd 512gb ale jak będą tańsze a zwykłego HDD się pozbędę całkiem, bo HDD i tak już mi pada bady się pokazały parę ale będzie chodził aż padnie :D Bo i ja tam hektarów miejsca nie potrzebuje, muzyki, filmów nie mam żadnych bo są online, grę jeśli już ściągnę to przejdę, chwile jeszcze zostanie na dysku i wypat :D więc na wszystko mi 512gb ssd już styknie.

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

Komunikaty "opuszczasz termin misji" to jakiś żart, zwłaszcza jak na grę z otwartym światem. Wczoraj wykonuje zadanie w jednym miejscu, przechodzimy kawałek dalej, cofam się dosłownie parę kroków bo moi walczą z dziką źwierzyną.... niepowodzenie, opuściłeś teren misji.... i powrót do początku całej akcji i długiego filmiku wprowadzającego.... MIÓD! Powinni powiesić kogoś za to rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

Nie ma takiej możliwości żeby padł. Samych ludzi z BMK są dziesiątki (przynajmniej tych którzy się przyznali) że kupili FC4 lub AC:U w premierowej cenie. Mając takie hity ciężko wypaść z rynku. Nawet robiąc gry niedopracowane.

 

Pogrywam właśnie w FC3 i robi na mnie na prawdę duże wrażenie. Kawał dobrej gry. Czwóreczka, tym bardziej po Waszych pozytywnych opiniach, na pewno u mnie zagości jak cena trochę spadnie. Przy okazji dorobi się trochę patchy i dodatków sprzedawanych z podstawką gry. 

 

Jak dla Was nowy Far Cry to bardziej 4 czy 3.5?

Link to post
Share on other sites

Pochodzilem troche wiecej i jednak moje wychwalenie grafiki byo troche na wyrost ;)

 

 

Mam prawie wszytsko na maxa ,ale ta grafika wcale nie wyglada super,wymagania znaczaco wzrosly ,ale grafika a zwlaszcze te drzewa w oddali wygladaja baaaadzo przecietnie,zeby nie powiedziec brzydko

 

ekwipunek i menu tez brzydkie,w FC3 bylo to wykonanie bardzo przemyslanie ,a tutaj jakby na odwal sie

 

wogole mam wrazenie ze niektore elementy otoczenia to kopiuj wkleij z FC3 ,i ta gra ma jednak gorsza optymalizacje

 

 

jest fajnie,ale tylko fajnie,bez szału ,ochow i achow.a szkoda

 

kontynuacja w wiekszosci przypadkow zawsze okazuje sie slabsza,,kazdy myslal  ze z ta serią moze byc przelom chyba  tak jednak  nie jest,..

tylko jest to oczywisice moje subiektywne odczucie.. :)

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

@Up

FC3 jest z 2012 a dla przypomnienia mamy 2014

 

 

Jak dla Was nowy Far Cry to bardziej 4 czy 3.5?

 

Gra jest świetna, mapa jest trochę mniejsza ale jest co na niej robić i to się nie nudzi. Mam przegrane 6h a dopiero zrobilem 10/32 misji głównych, polowanie na zwierzątka jest jak dla mnie przyjemniejsze niż w FC3.

Dla mnie to po prostu FC4 a nie żaden 3.5.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Far Cry 3 to jest poezja, gra po prostu mistrzostwo świata która zawiesiła względem Far Cry'a 4 bardzo wysoko poprzeczkę - napisałem swego czasu na tym forum że będzie super jakby Far Cry 4 był choć w połowie tak dobry. Okaże się - u mnie game in progress :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Po kilku godzinach grania mogę powiedzieć, że otrzymaliśmy kolejny rodzynek. Stary dobry Far Cry. Jest kilka nowości, ale sam schemat pozostał niezmieniony. Odkrywamy kolejne części mapy. Otrzymujemy kolejne misje, skille, giwery itd. Jeżeli ktoś chce samej adrenaliny może wypełniać misje główne. Jeżeli ktoś lubi bieganie na misje poboczne i sekretne fanty musi poświęcić dużo więcej czasu.

 

Graficznie jest lepiej, ale musimy ustawić dosłownie wszystko pod korek. Szczególnie fajnie prezentuje się gra świateł (odbijające się słońce na kamieniach i budynkach) i roślinność.

 

Detale i całą masę dziadostwa mam na ultra. Futro i drzewa włączone. Promienie światła - mgła wolumetryczna. Wygładzanie MSAAx4. Okluzja otoczenia - HBAO+ (niezły killer).

 

Użycie GPU 99%. OC 1200MHz. Temperatura 78-80 stopni. Użycie VRAM 2.5 do 2.8 GB. Gram w 1080p.

http://s16.postimg.org/6nkg1f4t1/Far_Cry4_2014_11_20_10_43_33_017.jpg

http://s29.postimg.org/klxcldbyf/Far_Cry4_2014_11_20_17_55_46_705.jpg

http://s18.postimg.org/5a80krvt5/Far_Cry4_2014_11_20_17_56_30_265.jpg
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...