Skocz do zawartości

[MULTI] Far Cry - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Problem byłby rozwiązany gdyby wypuszczali wersje demonstracyjne ;) Dobry produkt się obroni i dobrze sprzeda. Ale jak to w GTA II przy starcie był tekst "Szacunek to wszystko" to też trzeba uszanować reguły panujące tutaj :) Za 2 dni premiera - Miło będzie jak zdacie relacje z działania gry pobranej oczywiście z Uplay :)

 

Pełna zgoda, że zasady forum trzeba szanować. Ale już z określeniami typu "złodziej" również należy być ostrożnym. Za dużo jest problemów natury prawnej i jakosciowej na tym rynku, by oceniać wszystko w tych kategoriach. 

Nikt nie kupi samochodu, jeśli się nim nie przejedzie choć paru kilometrów (nawet super samochodem ktoś najpierw chce się przejechać, tak, wiem - ceny są tu inne, ale kupując każdy towar postepujemy podobnie - jedynie żywoność czy leki są traktowane inaczej) i dlatego klienci powinni naciskać firmy, by wydawaly dema swoich produktów. Opis, tuba tu nie wystarczą, bo ilosć konfiguracji sprzętowych jest po prostu olbrzymia. 

Wydawanie gry bez wersji demonstracyjnej lub chocby publicznej bety jest złą praktyką. Zresztą nawet Ubi po wpadce z Unity przebąkuje o betach.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Pełna zgoda, że zasady forum trzeba szanować. Ale już z określeniami typu "złodziej" również należy być ostrożnym. Za dużo jest problemów natury prawnej i jakosciowej na tym rynku, by oceniać wszystko w tych kategoriach. 

Nikt nie kupi samochodu, jeśli się nim nie przejedzie choć paru kilometrów (nawet super samochodem ktoś najpierw chce się przejechać, tak, wiem - ceny są tu inne, ale kupując każdy towar postepujemy podobnie - jedynie żywoność czy leki są traktowane inaczej) i dlatego klienci powinni naciskać firmy, by wydawaly dema swoich produktów. Opis, tuba tu nie wystarczą, bo ilosć konfiguracji sprzętowych jest po prostu olbrzymia. 

Wydawanie gry bez wersji demonstracyjnej lub chocby publicznej bety jest złą praktyką. Zresztą nawet Ubi po wpadce z Unity przebąkuje o betach.

i w końcu ktoś to mądrze ujął :)

Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/PIzRb98.jpg

 

Już? :)

 

@jareeecki

Bo ja się nie moge przestac dziwić, że portale i fora growe godza się na takie praktyki psujące rynek bez zająknięcia. Dlaczego żaden portal nie odejmie grze z błędami od oceny, dodając że nie miała dostepnej bety lub wersji demonstracyjnej. Dlaczego tylko Polygon chyba napisał, że embargo na recenzję gry powinno byc dla nabywców ostrzeżeniem?

 

Rozumiem, że gracze to fani, ale to oni kupują produkt. To my, gracze. jesteśmy klientami i to nas powinno się zadowolać, przyciągać do produktu, dawać poczuć komfort zakupu i użytkowania produktu, jakim jest gra. 

Już nie mówiąc o tym, że po dostepie do dema, zniknąłby powód wpisów o konieczności wypróbowania gry.

 

Osobiście kupuję gry w ciemno, bo nie mam wyjścia... po roku od wydania. :)

Ceny niższe, błędy naprawione, recenzje graczy i niesponsorowane gameplaye już można wtedy obejrzeć.

 

Ale miejmy nadzieję, że jednak powoli się to zmienia, po paru dziwnych wpadkach, który wpłynęły nawet na kurs akcji pewnej firmy.

Link to post
Share on other sites

http://www.gamersnexus.net/game-bench/1701-far-cry-4-gpu-benchmark-amd-is-broken-again

 

AMD znowu popsute... 

 

Far Cry 4 has fairly intensive graphics, but the game performs fluidly on all nVidia hardware. The fluidity with which gameplay unfolded meant that even nVidia devices pushing 30-40FPS were still more than “playable” in both input and visual output. AMD devices suffered horribly, though. Even with a 290X on medium settings, we experienced frame stuttering and choppiness (similar to what we saw in Watch_Dogs) that was jarring enough to be considered “unplayable.” Panning the camera left-to-right showcases the stuttering and frame drops, ultimately netting a somewhat nauseating experience on AMD GPUs.

We experienced this stuttering across all tested AMD devices, including the HD 7000-series card and rebrands (250X).

Owners of AMD devices should not purchase Far Cry 4 until further patches and driver updates are issued by both the developer and AMD. We tested with 14.11.2 beta drivers and Ubisoft's day-1 1GB patch, but know that updates are forthcoming.

Read more at http://www.gamersnexus.net/game-bench/1701-far-cry-4-gpu-benchmark-amd-is-broken-again#YqECdG0m8902VqUq.99

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Efektów physiX na radeonach zwyczajnie nie masz. Podobnie zielone futro można wyłączyć. Ubi ma historię w partoleniu gier dla AMD. ACIII było na radkach niegrywalne przez całe miesiące. Łoczdogi też szarpały jak Sid kaszankę nawet mimo ogólnie kiepskiej optymalizacji. Dorzucić do tego jeszcze problemy z akceleracją myszy w FC4 i... Ubi just keeps on diggin' 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ja miałem kluczyk od nv więc już zapuściłem download na noc. Z pracy wrócę około 20 i zasiadam. Z tego co piszą użytkownicy w internetach to jest to właśnie FC 3,5 z poprawioną oprawą i nową lokalizacją ale dokładnie tą samą mechaniką. Nie wiem czy dla mnie to będzie problem. Uważam że formuła FC3 jeszcze się nie wyczerpała. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

ja sie moge pochwalic własnie dzis odebralem paczke Far Cry 4 Edycja Kyrat - figurka robi wrażenie mapa tez oraz wnętrze całęgo pudełka :D 

 

Jestem również po instalacji - czego sie spodziawać ? tego ze po instalce z 3 płyt trzeba jeszcze będzie po zalogowaniu do uplay pobrać 3 gb aktualizacje

 

Grałem dopiero 30 min z czego 16 min to poczatek gry i filmiki

Osobiście grafika robi na mnie ogromne wrażenie , nie mam co ukrywać ubi wolało chyba pracować nad Far Cry4 niż ASC:Unity

 

ide grać dalej :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...