Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Ja wam powiem tak. Nie ma co pod względem grafiki porównywać konsoli do PC, bo nie ma to seneu. PS4 i tak nie będzie tak dobre pod tym względem jak PC, ale nie wszyscy potrzebuję niewiadomo jakiej grafiki. Nie wszyscy są zapalonymi graczami. Częśc ludzi woli mieć święty spokój, kupić konsolę i grać przez kilka lat w topowe gry ( choć grafika jest gorsza ). Konsola to konsola, a nie sprzęt dla maniaka grafiki w gracz. Ma dawać dużo zabawy i daje, takie jest jej zadanie, więc po co porównymwać ją do PC ? Myślę, że nie ma co dalej kontynuować dyskusi na ten temat. Sam gram na PS3 i PSV, ale jakoś nie próbuję wciskać jej wyższości poid względem grafiki w grach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niech nowa generacja

-rozbuduje usługi sieciowe (w tym bazę tytułów arcade)

-zapewni wygodny i intuicyjny sposób sterowania (kinect, move - bardzo chętnie)

-będzie dobrym odtwarzaczem pod kino domowe (blue-ray w 3d, dźwięk przestrzenny, funkcje poprawy obrazu)

-nie psuje się jak PS3 i 360

Link to post
Share on other sites

Weźmy chociażby pod uwagę FarCry 3 i Crysis 3. Co z tego że na konsoli też w to się pogra... potęga Crysis to oprawa A/V, a na konsolach leży i kwiczy - dodatkowo te zabójcze 25 fps. 

 

PC nie ma "ekskluziwów" bo nie jest zamkniętą platformą finansowaną przez jedną konkretną firmę. Jeśli jakaś gra wychodzi tylko na PC to nie jest to kwestia posypania kasą przez konkretną firmę, tylko zamysł producenta. Tytuły "ekskluzywne" to nic innego jak produkcje tworzone na zamówienie producenta konsoli, a ci co wierzą w bajki typu "Uncharted na X360 nie ruszyłby", "PS3 ma za mało rozbudowane usługi sieciowe do Halo" dają się po prostu ponieść marketingowi.

 

Wielu "fap-bojów" nie rozumie tu zasadniczej różnicy między PC, a konsolą... 

 

Btw. Wulfen jak zwykle 1 skrajny przypadek i od razu świadczyć ma o wszystkim. 90% multiplatform to na 360 lepiej wygląda / chodzi. Od Red Dead na COD kończąc, więc nie szerz tu propagandy. 

 

 

Wiesz co sam nie szerz propagandy nie chce tutaj rozmowy rozkręcać ale powiem ci jedno pierwszy pokaz KZ4 U4 na PS4 zmiecie twojego Crysis'a3 z powierzchni ziemi i jakąkolwiek grę która ukaże się na piecu. 

Nawet taki tytuł jak The Last Guardian pokaże gdzie miejsce pc-tów :) teraz pokaż te twoje za******e exy na pc.

Jeszcze będziesz się ślinił w czeluściach samotności i walił łbem o swój hi-end'owy komputerek że takie gry powstają na konsole z taką grafiką. (PS4)

 

A co do Crsysia3 to  porównałeś do 7 letniej PS3 to gratuluję obiektywnej oceny niezły jesteś poczekaj na PS4 zobaczymy gdzie będziesz wtedy :)

 

A tak na koniec tak jak walczysz z tym Crysisem3 jak reszta zapalonych pc-towców to ci gwarantuję że jeszcze w tej generacji pstrójka przyćmi twojego Crysisa takimi exami jak The Last Of Us Beyond Two Souls i God of War Wstąpienie i każdy zapomni szybko o takim C3.  

Teraz pomyśl o takich grach na PS4 nawet nie będzie o czym dyskutować gameplay/grafika :) 

Co do audio to na takiej już poczciwej starej PS2 grałem w gry w DTS PCM 5.1 co wtedy miałeś na piecu powiedz mistrzu :) I ty o dzwięku piszesz A/V itp.

 

Wulfen co ty tu jeszcze robisz że ci się chce dyskutować z betonami pc-towymi wszystko wyjdzie w praniu jak zwykle a oni niech rzeczywistość zakłamują dalej bo im tak dobrze :) 

 

Gul skaczę czy co?

 

Chyba skończyłem nie chce mi się tego dalej komentować bo to nie ma sensu i tak z błotem zmieszacie wszystko co związane z konsolami na portalu pc-towym he.

 

Dobrej zabawy.... Wulfen tak trzymaj nie daj sobie kitu wciskać ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, twój nick mówi wszystko. I już teraz powinienem cię dodać do ignorowanych ale poczuj moje miłosierdzie i kilka minut zmarnowanych na odpowiedź :)

 

Więc porównam gry z tego samego okresu. Weź sobie Crysis "1" i DOWOLNĄ grę na PS3, i co? Idealny dowód na to że już w 2007r. PS3 technicznie była za PC. Już w dniu premiery standardową rozdziałką gry na PS3 stało się 1280x720, na PC wówczas większość grała 1280x1024, ew. 1440x900. Ale ciemna masa i tak "fapowała" do swojego "HD". Wasz słynny "7-rdzeniowy wątkowy" Cell BE i genialny (ale chyba tylko w swojej prostocie) RSX GeForce 7600GT. 

 

The Last of Us, nowy GOW? Z pewnością będą to niezłe tytuły ale 1024x600, kilogramy post-processu i blur maskujący żenujące tekstury to techniczne dno. Jak już wspominałem konsole dają niezłą frajdę i do tych gier chętnie zajrzę ale w starciu technologicznym z PC nie ma to startu.

 

W czasach PS2 miałem w PC jakiegoś SoundBlaster, który również całkowicie dawał sobie radę z 5.1 po optyce - więc nie rozumiem twojego argumentu.

Link to post
Share on other sites

Ja mam jeden argument który przebija wszystkie, wole grac na konsoli i tyle zawsze wolałem i zawsze będę wolał, i nic tego nie zmieni nawet ta super grafika w pc...

 

W jednym się zgodzę ps4 nie ma co startować do pc  pod względem technologicznym ale mi to zwisa ciepłym kalafiorem,bo wiem że będą tam tony świetnych gier których nie ma na pc i na pewno niejedna  gra powali mnie graficznie.

Edytowane przez .daft
co do przecinków to... już nie mam na to siły
Link to post
Share on other sites
Masz rację grafika z chodzi na drugi plan jak gier jest dużo bardzo dobrych i wciągających jak bagno.

 

 

Co do technologii to chyba ktoś tutaj przesadza i chyba ma krótką pamięć jak wchodziła PS3 ze swoim Blu-ray z procesorem Cell i z pamięciami XDR pc mógł sobie pomarzyć o takich wydajnych podzespołach. 

 

Teraz pytam się co takiego miałeś na pc-ie w 2006 roku nawet procesory pc-towe z wyższej półki do 2009 roku wysiadały przy Cell'u z grami to samo i słynny Uncharted2 który wykosił konkurencję w pył.

 

W 2007 roku pierwszy konkretny ex na PS3 Uncharted1 który pokazał ładniejszą grafikę jak nie wierzycie to postawcie kompa z 2007 roku z najlepszą konfiguracją porównajcie te dwa tytuły i dopiero zabierajcie głos w sprawie że Crysis 1 był wyznacznikiem grafiki  ech..... U 1 była moją pierwszą grą na PS3 w 2007 w grudniu także wiem o czym piszę wy z pewnością zapaleńcy pc-towi nawet nie mieliście bladego pojęcia wtedy o tej grze że wyszła.

 

 

Uncharted 1 przede wszystkim zabijał teksturami pięknymi oświetleniem itp. gdzie było prózno szukać w C1.

Tutaj macie próbkę prosto z gry jakie to miał U1 teksturki piękne jak na tamte czasy w C1 takich nie uświadczyłem :)

 

http://img443.imageshack.us/img443/5535/dscf7944sc7.jpg

 

 

 

 

Przecież taki Crysis 1 na konsolach prezentuję się lepiej co kiedyś na pc-ie w 2007 roku ludzie macie pamięć krótką albo nie chcecie  przyjąć do wiadomości naocznych faktów. C1 na konsole dostał parę nowych efektów których nie było wtedy na piecu w 2007 roku.

 

To samo pisaliście w 2007/08/09 że taki Crysis 1 nie powstanie na konsolę bo są za słabe a co wyszło he zwrócie uwagę konsole są z 2005/06 roku kiedy to jeszcze Crysis'a1 nie było na piecu i już potrafiły pociągnąć ten tytuł.

 

A teraz najlepsze co by było gdyby było jakby takiego Crysis 1 wypuścili wtedy na konsolach w 2005/06 roku byście szczeki zbierali a tak to teraz jest największe ściemnianie porównujecie już starą konsolę do nowszych pc-tów gdzie pokazujecie Crysis 1 na mocniejszych sprzętach z modami do 7/8 letnich konsol i to jest oki :] to jest obłuda i oszukiwanie siebie.

 

 

To samo teraz będzie tak jak pisałem pierwszy pokaz KZ4 czy U4 i taki Crysis3 nie będzie robił szału a w ogóle ten Crysis3 na pc nie wygląda mi na nową generację gier zero jakiegoś uniesienia dup.... nie urywa i co to ma być.

 

 

A jak to Crytek popisał się na PS3 ze swoim C3 Beta w multi wygląda jak kup..... bo sprawdzałem wstydzili by się coś takiego wypuszczać na PS3 jedna wielka profanacja może w pełnej wersji zmieni się trochę alę wątpie to już KZ2 z 2009 wygląda ze 3 razy lepiej :)

 

 

Co tam jeszcze aha o dzwięku podaj mi tytuły z okresu 2000/05 jakie to gry z pc miały udzwiękowienie w DTS 5.1 a ty mi o soundblastrze wyskakujesz gdzie mogłeś robić sztuczną sumulację albo uprzestrzeniać dzwiek to jest argument.

 

Jak już o dzwięku to pierwsze modele PS3 miały SACD do tego w najwyższej jakości dzwięk z filmów   Blu-ray True HD DTS PCM 7.1 i ty piszesz że konsolę nie mają startu w kwestii dzwięku do pc. Śmieszne.

 

 

Aha jak już było o dzwięku to przejdzmy do grafiki w grach powiedz mi jedno dlaczego to pc czy xbox360 od 2008 do 2011 nie zdobył ani razu tytułu grafiki roku tylko z PS3 było to 4 razy z rzędu i nie pisz że impreza VGA była przekupiona przez Sony bo można raz 2 razy ale 4 razy z rzędu.

 

 

I tak na koniec  "PS2 maszyna z 1999 roku odtwarza filmy w HD 1024x720 zdjęcia HD muzykę w dolby digital 5.1  a z samego playera "SMS" wypuszcza sygnał 1080i po componencie na LCD"

 

Konfiguracja PS2 proc 300Mhz 4 MB ram video 32MB operacyjnej  grafika 150Mhz teraz powiedz mi co byś puścił na piecu przy takiej konfiguracji chyba tylko pasjansa.

I nie piszecie bzdur o zacofanym przestarzałym sprzęcie w konsolach w czasie premiery i nigdy nie miały i nie będą mieć startu do pc-tów.

 

Skok w grafice będzie jak to miało miejsce psx>ps2>ps3  PS4 będzie około 10 razy wydajniejsza od PS3 to pokaże jak powinny wyglądać gry nowej generacji przy odpowiedniej optymalizacji itd...

 

 

Dziękuję za uwagę ;)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam jeden argument który przebija wszystkie, wole grac na konsoli i tyle zawsze wolałem i zawsze będę wolał, i nic tego nie zmieni nawet ta super grafika w pc...

to jest argument!? dziecko drogie, to są preferencje, to jest to co Ty wolisz. nie podałeś ŻADNEGO argumentu! i proszę Cię - zacznij pisać po polsku bo Twoje wypowiedzi kolą w oczy ( szczególnie kompletny brak interpunkcji ).

 

do reszty osób wypowiadających się w tym temacie - to ma być dyskusja, nie kłótnia. jeśli nie nauczycie się ze sobą rozmawiać to ten temat zostanie zamknięty. oczywiście mam na myśli kilku użytkowników którzy najwidoczniej lubią prowokować. osoby które podały rzeczowe informacje, może niekoniecznie prawdziwe, no ale takie pogłoski też "słyszy" się w sieci, mogę policzyć na palcach obu rąk, reszta to często niepotrzebny spam lub bezwartościowa treść.

Link to post
Share on other sites

I jak w tym temacie można normalnie porozmawiać? Jeżeli jeden swoim koronnym argumentem uczynił fakt że "on tak sądzi", a drugi pisze farmazony nie z tej planety?

 

Crysis na konsolach ładniejszy niż na PC? Gdzie Crytek celowo musiał zastosować inną wersję silnika bo z pierwowzorem sobie konsole nie radziły...

 

Jaranie się teksturami na obrazku o rozdzielczości 800x582, gdzie mówimy jescze o skale która jest obiektem w pełni statycznym. Zobacz sobie na tym samym obrazku jak ładnie liście wyglądają :P

 

Fapujesz do VGA, które jako JEDYNE uparcie zawsze przyznaje co się da konsolom Sony. W jakichkolwiek innych rankingach dziwnym trafem PS3 już tak wysoko nie stoi.

 

DTS w standardzie DVD był już w 1996 roku, więc to też wrażenia nie robi.

 

PS2 odtwarza filmy w HD... bo ma sprzętowy moduł za to odpowiadający. Moje DVD też to potrafi i bebechy ma jeszcze słabsze.

Link to post
Share on other sites

A wiecie jakie argumenty mają pecetowcy zawsze jeden, dlaczego pc jest lepszy no... bo ma lepsza grafike i tyle  zawsze ten jeden smieszny argument i lepsze podzespolu huhu ale jaja. 

 

Napisz Ci moje argumenty

 

+ Świetne exy

+ Wygodne sterowanie 

+ Granie długie lata na tym samym sprzęcie  bez gadki pójdzie nie pojdzie i ile fps..

+ Brak problemów z instalowaniem gier iinnych dupereli

+Wcześniejsze premiery gier ( Jak tam z GTA V)

Link to post
Share on other sites

 

+ Świetne exy

+ Wygodne sterowanie 

+ Granie długie lata na tym samym sprzęcie  bez gadki pójdzie nie pojdzie i ile fps..

+ Brak problemów z instalowaniem gier iinnych dupereli

+Wcześniejsze premiery gier ( Jak tam z GTA V)

1) Gry to sprawa subietywna. Jeden woli oskryptowany Uncharted na 5 godzin inny cały rok gra w Guild Wars 2

 

2) Zagraj na padzie w Counter-Strike GO, ja zagram na G700 + klawiatura i zobaczymy które sterowanie daje większą precyzje

 

3) No faktycznie na PC czasem masz 40 fps, czasem 60, czasem 100 - na konsoli zawsze klatkuje (30 fps TO NIE JEST płynna rozgrywka w dynamiczną grę)

 

4) Faktycznie zainstalowanie gry to czynność przerastająca 3/4 społeczeństwa

 

5) GTA V - ok, a teraz patrz z drugiej strony: Wiedźmin 2, Crysis(1), Mass Effect - jednym słowem zależy od tytułu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

I jak w tym temacie można normalnie porozmawiać? Jeżeli jeden swoim koronnym argumentem uczynił fakt że "on tak sądzi", a drugi pisze farmazony nie z tej planety?

 

Crysis na konsolach ładniejszy niż na PC? Gdzie Crytek celowo musiał zastosować inną wersję silnika bo z pierwowzorem sobie konsole nie radziły...

 

Jaranie się teksturami na obrazku o rozdzielczości 800x582, gdzie mówimy jescze o skale która jest obiektem w pełni statycznym. Zobacz sobie na tym samym obrazku jak ładnie liście wyglądają :P

 

Fapujesz do VGA, które jako JEDYNE uparcie zawsze przyznaje co się da konsolom Sony. W jakichkolwiek innych rankingach dziwnym trafem PS3 już tak wysoko nie stoi.

 

DTS w standardzie DVD był już w 1996 roku, więc to też wrażenia nie robi.

 

PS2 odtwarza filmy w HD... bo ma sprzętowy moduł za to odpowiadający. Moje DVD też to potrafi i bebechy ma jeszcze słabsze.

 

Nawet nie będę tego komentował czyli mam rozumieć że ty już miałeś dvd w 1996 roku i dla ciebie to żadna nowość o masz kurde jaki ja głupi i całe Sony strzeliło sobie w stopę wypuszczając PS2 już z archaicznym starym dvd i dzwiękiem DTS 5.1 :) dobre.

I masz  te słynne dvd od 96 roku i mogłeś na nim puszczać filmy w HD ready 1024x720 .

 

Tak samo mogłem ja napisać że taka PS3 już była w planach w 2001/02 roku ech....

 

Jak już piszesz to napisz z którego roku masz te dvd bo teraz odtwarzacze dvd mają wyjścia hdmi i z tym nie ma problemu żeby zapuścić na takim odtwarzaczu pliki HD.

Przecież jest napisane PS2 maszyna z 1999 roku a potrafiła już takie rzeczy i po componencie wypuścić sygnał 1080i na LCD.

 

Co do obrazka to sobie zobacz sam w 1280x720 tak samo się prezentuję z gry na TV 40 cali i przestań z tym 800x582 chodziło aby obrazek akurat zmieścił ładnie na stronie.

 

Masz prosto z TV  U 1 z 2007 teraz to porównaj do kompa z 2007 i Crysis'a 1 jak wyglądały gry postaw koło siebie sprzęt i oblukaj która gra lepiej się prezentowała i jakie miała tekstury itp.

 

http://img692.imageshack.us/img692/9081/xxxzg.jpg

 

http://img189.imageshack.us/img189/8219/xxxmr.jpg

 

Jak dla ciebie to farmazony nie z tej planety to proszę to sprawdzić dokladnie na własnej skórze a tak to możemy się przepychać na forum do rana.

Edytowane przez PSONE
Link to post
Share on other sites

Bo każdy pachoł wie że jak zmniejszy zdjęcie (btw. fajny screenshot) to obraz będzie prezentował się lepiej. A tak po drugie... znów to o czym mówiłem pokazujesz mi obiekty 100% statyczne, bohater nie wygląda nawet w 1/3 tak efektownie. Za to w Crysis każdą najgłupszą palmę mogłeś połamać, a więc wszystko było liczone real-time. 

 

Uncharted to prerender wykonany na... mocniejszym PC.



W przypadku gdy chce się zrobić coś otwartego, bez wykorzystywania bitmap, etc. Na PS3 już to leżało i kwiczało. Dlaczego taki inFamous nie ma chociaż w połowie takiej grafiki jak Uncharted? Jak myślisz?

 

Btw. Crysis "1" jest ładniejszy na PS3, tak? Oglądać w 1080p. Wersja na PC ofc bez żadnych modów.

Link to post
Share on other sites

Dobra bo tak można się przepychać do oporu ech....

 

Lepiej napisz na jakiej konfiguracji pc i z jakiego roku komputer był porównywany bo znów co mi się wydaję że jest małe zakłamanie.

Cały czas pisałem o pc-ie z roku 2007/2008 proszę na takiej konfiguracji porównać a tak mamy filmik z youtube z 2011.

Niech ktoś zrobi takie porównanie tylko musi mieć kompa z tamtego okresu.

 

Oki wracając do Crysisa3 multi na PS3 ale Crytek się popisał to wygląda tragicznie na PS3 wiem bo grałem czy nie można było zrobić żeby wyglądało to dobrze chociaż a nie jak kup.. rozmazana.

 

Małe porównanie C3 multi PS3 

 

Killzone3 multi PS3

 

Crytek wstydzcie się jak można było tak z grafiką zatańczyć na PS3.  Mam nadzieje że pełna wersja będzie już lepsza ;)

Link to post
Share on other sites

W 2007/2008 r. miałem PC z Q6600 oraz 8800 GTS 640mb w SLI. Spokojnie radził on sobie z Crysis na takich ustawieniach jak te w podanym filmiku. 

 

Co do grafiki w C3 na PS3... nie jest to wina panów z CryTek. Crysis 3 ma być znów grą w jakiś sposób otwartą i co najważniejsze pozbawioną gotowych prerenderowanych obiektów. CryTek szczyci się tym że wszystko w Crysis to czas rzeczywisty. Niektórych ograniczeń developer nie jest w stanie przeskoczyć. Oczywiście mogli by stworzyć specjalną wersję C3 dla PS3 w której rozgrywka byłaby do maksa liniowa, każdy wybuch i scena oskryptowana, a tła bitmapowe. Może i dla oka byłoby to lepsze, ale taka gra w kwestii gameplay nie została by więcej niż 3-4 w 10-stopniowej skali. 

 

Dlaczego taki Heavy Rain na PS3 jest ładny? Bo każda scena została już wyrenderowana na wydajniejszym sprzęcie, a gracz wciskając odpowiednie klawisze jedynie wywołuje skrypty. Mimo to PS3 nie jest w stanie uciągnąć tego w natywnym 1920x1080, to chyba o czymś świadczy... 

Link to post
Share on other sites

ludzie kupują ps3 dla np. GT5, do tego można kupić G27 i bawić się świetną grą która jest tylko na konsolę. jak najbardziej popieram taki wybór bo dla gier tego typu po prostu warto to zrobić.

ale! mając teraz wybór pomiędzy zakupem dead space 3 na konsolę za ~170zł lub na pc za ~110zł oczywiście, że wybiorę 2gą opcję. czemu? proste:

- sterowanie myszą i klawą. wygodne, precyzyjne

- cena za grę. niższa

- grafika? o niebo lepsza na pc niż na konsolę

- wkładanie za każdym razem płyty? w przypadku pc odpada.

pójdźmy troszkę dalej. zepsuje się nam napęd w konsoli, co robimy? chyba każdy wie co to znaczy. w przypadku pc zamawiam na allegro/kupuję w sklepie nowy napęd za 60-80zł, szybki montaż i koniec problemu. za wysoka temperatura? kupuję lepsze chłodzenie. etc. etc. mogę zrobić praktycznie wszystko jeśli chodzi o wymianę komponentów i nie tracę gwarancji. spodziewacie się czegoś takiego w konsolach? nie, jest to inny sprzęt, do innego zastosowania. komputer to kombajn mogący prawie wszystko. ogranicza mnie tylko własny budżet i potrzeby. w przypadku konsoli godzę się na narzuconą grafikę, ilość fpsów, hałas, problemy z temperaturą itd. za 1500-2500zł ( nie wiem ile będzie kosztowała nowa konsola ) będę miał sprzęt na którym pogram na wszystkich nowych i starych grach mając na uwadze, że grafika może być gorsza niż na pc, że dźwięk nie będzie dorównywał dedykowanym, drogim kartom pokroju x-fi czy xonar, że nie wymienię nic na lepsze poza dyskiem bez utraty gwarancji. dzieje się tak bo wiem, że to pudełko ma swoje ograniczenia i służy mi do grania. dlatego za DEBILNE uważam porównywanie konsoli z pc. jedynie możemy rozmawiać o np. grafice na obu urządzeniach w przypadku gdy gra wyszła na obie platformy. wszystko inne je różni bo:

-mój pc jest cichszy od konsoli mimo, że ma 9 wentyli

-pc ma lepszą kartę dźwiękową niż konsola, ma lepszą grafikę

-pc ma lepsze sterowanie ( mysz ) np. dead space 3

-pc ma lepsze chłodzenie

-konsola ma swoje exlusivy i gra się przyjemnie w przygodówki czy wyścigi

-konsola jest mobilna, mała i wygodna

-konsola jest cenowo dostępna dla przeciętnego Kowalskiego - chociaż nawet tutaj można polemizować bo sam ostatnio wydałem ponad 1000 zł na same gry, do tego kierownica i 42" telewizor.

itd. nie uważam, że jedno z nich jest lepsze czy gorsze od 2go jeśli chodzi o gry ( tylko to je łączy ) bo i jedno i 2gie pudło ma swoje plusy i minusy. wiele osób ma komputer i konsolę. nie zauważyłem, żeby ktoś taki piał z zachwytu nad jednym bądź drugim. przeważnie robią to ludzie mający tylko jedno z urządzeń bo często ich po prostu nie stać na zakup 2go lub nigdy nie próbowali dłużej pograć w fajne gry na ps3 lub nie mieli przyjemności użytkowania dobrej klasy pc gdzie wszystko działa tak jak trzeba. na forach prowadzą głupią i bezsensowną walkę gdzie mogą w pełnej klasie wykazać się mentalnością typowego polaczka i wychwalać nad niebiosa to co posiadają, mimo iż w 90% tacy ludzie po prostu nie mają racji. robią to z czystej głupoty, zazdrości, kompleksów.

moje oczekiwania w stosunku do nowych konsol idą o krok dalej niż to co reprezentuje ich obecna edycja - chciałbym aby były alternatywą dla średniej klasy pc. czy dorównają high-endowym maszynom? nie!

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 Hehe też gram w GW2 od premiery,może skączymy z tymi przepychankami bo do niczego to nieprowadzi i pogadajmy o grach jakie moga zostać pokazane tego 20 lutego. Ja obstawiam Killzone 4, i może GT6 ;D przewiduje tez jakieś nowe ip a wy?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli każda gra "next-gen" ma wyglądać 'jakaśtamznanamarka X+1' to dziękuje za taką nową generację. Prawdopodobnie The Last of US może być taką marką rozwojową, narobić smaka na PS3 i dokończyć trylogię? na PS4.

 

Kolejnego Killzone, Uncharted, Resistance - nie chcę, bo co za dużo to nie zdrowo. Nowe GT po 2 słabszych odsłonach by się przydało (GT5 powiedzmy wypada gorzej od Forzy 4, a mobilna wersja na PSP to jakiś żart). Jedyny sequel jaki bym chętnie zobaczył to Heavy Rain, wiadomo ta historia jest zakończona ale można by wymyślić nową przy zachowaniu klimatu i mechaniki, zaś touchpad na kontrolerze mógłby dodać twórcom opcji manewru.

Link to post
Share on other sites

Nikt nie może powiedzieć co jest lepsze, bo nic nie jest lepsze. Wszystko jest takie samo, zależy tylko i wyłącznie od preferencji i wymagań i użytkownika, nie argumentujcie jaki to PC jest super, albo konsola. Dla Nowaka konsola jest świetna, dla Kowalskiego PC wymiata. To znaczy, że się muszą kłócić i obrażać?

Link to post
Share on other sites

To samo można powiedzieć o Crysis3 ile można ciągnąć ten sam tytuł i strzelać do tych samych krewetek he.

Już prędzej wolę kolejnego Killzone multi jest wciągające jak bagno sama przyjemność strzelania i rozwalania  gości po sieci.

 

 

Obstawiam dwa tytuły na 100% czy to będzie 20 lutego czy na E3 to KZ4 i The Last Guardian i nowe ip ;) TLG  miał wyjść na PS3 ale się nie doczekał a teraz wyszło że od 2 lat powstaje na PS4.

 

PS4 spokojnie dorówna hi-endowym komputerom w kwestii gier i grafiki pierwsze co to pierwsze starcie będę tego pilnował i porównamy na wypasionych pc-tach Crysis'a3 i Killzone4 wtedy zobaczymy czy tak nie dorówna przyszła generacja konsol do pieców z grafiką na pokładzie za 2000zł ;)

 

Gry z PS4 zabiją swoją artystycznym dizajnerskim wyglądem exy pokażą na tą platformę że gry mogą wyglądać śliczniej od wypasionych od cyferek pc-tów.

 

Dobra tak na koniec bo spadam masz jeszcze jedną mapę z KZ3 i jak to się ma do Crysis3 na tą samą PS3 i ty piszesz że to nie wina twórców cryteka :) nie no od razu napisz wina sprzętu jakoś inne gry mogą wyglądać bardzo dobrze.

 

 

Nara.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Czytam całość od wczoraj, dopiero doszedłem od tego momentu i muszę tu panu przerwać bo:

 

 

Przecież taki Crysis 1 na konsolach prezentuję się lepiej co kiedyś na pc-ie w 2007 roku ludzie macie pamięć krótką albo nie chcecie przyjąć do wiadomości naocznych faktów. C1 na konsole dostał parę nowych efektów których nie było wtedy na piecu w 2007 roku.

 

Co ty pi*******z chłopie. Weź sobie do ręki PSX Extreme gdzie jest recenzja konsolowego Crisisa 1 i przeczytaj ją zanim napiszesz kolejny debilny komentarz. Do reszty twoich bzdur, będę się odnosił w miarę postępu czytania, jeżeli starczy mi czasu i nerwów a zauważę, że inni jeszcze tego nie zrobili, choć po szybkim rzucie okiem, na wypowiedzi, stwierdzam, że takiej potrzeby chyba nie będzie.



Niech mi ktoś przypomni jaką on miał na początku xywkę bo cały czas to ulatuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...