Skocz do zawartości

Temat ogólny o prockach AMD


Recommended Posts

Ja swojego ustawiłem na 4,3 kręcę w biosie przez amd cbs/pstate0 jakoś najlepiej mi podchodzi i temp znośne bo podchodzi pod 70 stopni w stresie. Zostały jeszcze pamięci bo chodzą ze standardowymi timigami.

 

asasasasas.png
 

Link to post
Share on other sites

B550 master ma ESS SABRE 9118 vs 9218 w x570 xtreme

 

Gdzie jest info o ESS Sabre 9118 przy B550 Aorusie Master? X570 Aorus Master ma 9118, X570 Extreme 9218. 

Na karcie produktu (strona gigabyte'a) w przypadku B550 nie ma najmniejszej wzmianki o ESS Sabre. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Plus jeszcze takie obrzydlistwo ma mi leżeć

 

nie no jak, zewnetrzny dac/amp sie prezentuje i komponuje ze wszystkim :) no może poza geek out'em (tez 9018) którego sam używam, ale przynajmniej jest mikro i używanego można dostać za mikro pieniądz. 

Link to post
Share on other sites

Podoba mi się, że od jakiegoś czasu dobre audio zaczyna gościć na płytach. Wiadomo, że to i tak raczej low-endowe układy ESS, przeznaczone dla mniej wymagających urządzeń mobilnych, ale to zawsze jakiś krok na przód. Jeszcze tylko pytanie, jak zaaplikowano tę kostkę na płycie, bo samo użycie danego DACa nie sprawia, że wszystko jest "cut mjut". Ciekawi mnie, jak to wypada w porównaniu choćby z kartami dźwiękowymi.

Link to post
Share on other sites

Ja podzielam zdanie @Artoka, jeśli Sabaj jest be to jest jeszcze choćby coś takiego jak Dragonfly Black na Sabre ES9010, (ceny widzę też skoczyły ehhh) w razie potrzeby obsługuje OTG, i posłuży na bardzo długo a nie dopłacać specjalnie do mobo co generacje).

Link to post
Share on other sites

@pendzel_3

@Artok

 

Sam też wolę mieć dobrą kartę dźwiękową/zewnętrzne urządzenie, które wykorzystam niezależnie od platformy niż za każdym razem pakować się w drogie mobo. W ogóle ile kosztuje dopłata do wersji z ESS?

Link to post
Share on other sites

 

 

W ogóle ile kosztuje dopłata do wersji z ESS

 

cieżko to szacować bo zazwyczaj idzie to w parze z innymi "highend" ficzerami


 

 

dobrą kartę dźwiękową/zewnętrzne urządzenie, które wykorzystam niezależnie od mobo

 

dokładnie. u mnie wejscia audio na płycie są dziewicze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

eh, nic juz nie wiadomo, w sumie to 5nm brzmiało mało realnie...
,

Jak byk w tamtym artykule na początku tytułu widnieje "RUMOR", z resztą ten też jest w tym dziale... ten portal widzę to taki super experess świata IT, odświeżenia reklam same się nie wbiją trzeba dorzucić do pieca clickbaitem...nie ma co się wczuwać. ;)

Link to post
Share on other sites

Możliwe ze maks to jest to co dostaniemy w XT, a że niewiele to da, szybki przeskok na 5nm na wtedy sens (nim intel wyjdzie z 10nm)


 

 

Jak byk w tamtym artykule na początku tytułu widnieje "RUMOR"

 

w tym i w poprzednim, wiadomo, nikt tego nie bierze tego za pewnik.

Link to post
Share on other sites

Z innej beczki - po ostatnich zapewnieniach od MSI, że jednak b450 tam gdzie to możliwe dostanie obsługę zen3, paradoksalnie jakoś tak ładnie do mnie uśmiecha się b550 Tomachawk :D , na wrzesień będę składał PC dla żony na APU i miało tam powędrować coś pokroju ds3h ale tak sobie myślę, że moja b450-a pro pasowała by tam jak ulał....  :rotfl:

 

Gdyby nie dali tego supportu to nie kupiłbym już MSI, "dobro wraca"... :hahaha: oby tylko jego cena nie zwalała z nóg bo rozum do serca powie "no fu*king way bro!". 

 

A tak już najładniej to się do mnie uśmiecha to cudeńko:

https://pclab.pl/news84412.html

 

Ale jestem realistą i wiem, że jak zobaczę cenę to trzeba mnie będzie czym prędzej wieść na sygnale do jednoimiennego pod respirator. %-)  

Link to post
Share on other sites

Moje Taichi nie ma już żadnych problemów - kątowy kabelek do USB-C dostałem za darmo od ASRocka, a gwiżdżący piździk w nowszych wersjach biosu wycisza się własną krzywą. B550 żadnego z tych problemów miał nie będzie, bo z tego co widzę nie ma ani wentylatorka, ani gniazda USB-C do frontpanelu. Kosztować też powinien nieco mniej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...