Skocz do zawartości

Temat ogólny o prockach AMD


Recommended Posts

27 minut temu, Artok napisał:

Chyba każdy by się w wakacje obłowił wszystkiego. Kto mógł wiedzieć, że zostaniemy uraczeni takimi cenami na koniec roku. Miał być super trzeci kwartał, a wyszło jak wyszło 

pojutrze black friday, zobaczymy - 4300u za 1500 lub 4500u za 2000 takie me oczekiwania

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, kozak245 napisał:

Wow zamówiłem b550 gaming edge a tutaj faktycznie dzisiaj jest bios dla mojej x470 prime pro, a mówili że bios będzie dopiero w kwietniu.

400ki zawsze miały być w styczniu, nie wiem skąd masz kwiecień, chyba że producent coś ogłosił

 

Link to post
Share on other sites
46 minut temu, uberas napisał:

pojutrze black friday, zobaczymy - 4300u za 1500 lub 4500u za 2000 takie me oczekiwania

Ja już nie mam żadnych wymagań odnośnie Black Friday, dziś wziąłem Intela 10100F za 199 zł z moreli, plan minimum wykonany. 

Link to post
Share on other sites
35 minut temu, mirai99 napisał:

400ki zawsze miały być w styczniu, nie wiem skąd masz kwiecień, chyba że producent coś ogłosił

 

Asus dał info że będą dopiero w kwietniu , ale sprzedając moja 400 odzyskam prawie wszystko bo jest cashback i ac valhalla za free :D

 

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, zbiku90 napisał:

Zakładzasz że Polak nie ma żadnych kontaktów w UK? xD A ja myślałem że jestem przesadnie niepoważny w niektórych postach i na bank potraktują to jako trolling :D

szybka reakcja jest potrzebna, ja sie zawahalem i juz nie mam 4300u za 1575zl

https://www.currys.co.uk/gbuk/computing/laptops/laptops/lenovo-ideapad-3-14-laptop-amd-ryzen-3-128-gb-ssd-grey-10207994-pdt.html

+10% cashback quidco

o tym bardziej mowie..

Link to post
Share on other sites
16 minut temu, zbiku90 napisał:

Ideapada z czymkolwiek bym i tak nie kupił dla znajomej ale dzięki ;)

Potem zdziwienie że laptop nie działa jak powienien haha xD

A co takiego zlego jest w ideapadzie? no w sensie, troche smiesznym byloby oczekiwanie czegos wiecej w tej najnizszej cenie - mnie szczerze mowiac obchodzi tylko procesor i ram w dual channel, a z tego co sie orientuje w ideapadzie masz wolny slot i latwo sie rozbiera i to glownie motyw utraty wartosci

aa, ze QC no coz - zawsze nagrywaj otwieranie paczki i raczej nie masz czym sie martwic. 

Edytowane przez uberas
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, Artok napisał:

Ja już nie mam żadnych wymagań odnośnie Black Friday, dziś wziąłem Intela 10100F za 199 zł z moreli, plan minimum wykonany. 

Zazdraszczam, też się czaiłem na tego procka, ale mi się nie udało, choć siedziałem przed 8:00 gotowy do złożenia zamówienia...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Moja druga połówka ma IdeaPada 5 z 4500u, od miesiąca jest w użyciu. Zastosowanie: MS Office, LaTeX, Chrome z 20+ kartami i jest po prostu znakomicie (przesiadka z trzyletniego Della służbowego za 5x większe pieniądze, który z i7 Pro 2R/4W po prostu nie umywa się do Lenovo). 

Link to post
Share on other sites

Może i te nowe Ideapady aż tak złe nie są, w rękach nie miałem żadnego. Ogólnie ta seria kojarzy mi się z tandentnym, nieprzyjemnym w dotyku plastkiem, zawiasami łamiącymi się od samego patrzenia na nie, beznadziejną klawiaturą i równie tragiczną matrycą. W moim prywatnym rankingu najgorszych serii laptopowych niżej są już chyba tylko wszelkie netbooki i hp pavulony (ewentualnie jeszcze toshiby niektóre, nazwy serii nie pamiętam). Będę kiedyś w jakimś markecie to muszę sobie pomacać tego nowego Ideapada, może faktycznie się poprawili.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, mirai99 napisał:

Myślałem, że to jakiś własny kod :P

10% za newsletter bodajze

Zbiku jak Cię interesuje to acer nitro 5 porządna bestia za £660 w costco uk jutro ale trzeba mieć kartę od nich(w sensie czlonkowstwo) No tylko nie amd - i właśnie tutaj moje pytanko; 1660ti w laptopie to coś w rodzaju 1650s desktop czyli okej wydajność jak dla moich zastosowań ale jak z 10750h czy przez 14nm throttluje toto i jest gorsze od 4600h?

Jak powiedział tak zrobił, tym razem zamówione 

6529C1D6-EFCA-4E7C-A995-F61A71051BD9.jpeg

Widzisz zbiku o tym mówiłem, jak się obudzisz już nie będzie a trzeba mieć czlonkowstwo itp. Po prostu fizycznie nie obciazysz znajomego z uk czymś takim, ja miałem iść fizycznie, już od jakiegoś tam krewniaka mam te kartę ale udało się online (nie było to pewne) 

zobaczymy czy nie anulują bo to tez inna bajka..

no ale wracając, tak jak myślałem i7 dużo prądu żre przez 14nm i nie utrzymuje clockow tak dobrze jak ryzen i to jest chyba najważniejszy test jaki znalazłem:

FD2F0EBD-E04C-4EE8-B3D2-97C9144F85C6.png

W dniu 25.11.2020 o 08:57, Marucins napisał:

Sens? Jaki - kupowanie skrzynki dla grania, wyłącznie samego grania? I tu jest jakiś sens? Buhaha.

Absurd. Wolę mieć skrzynkę i poza graniem móc zrobić inne rzeczy. A to że wam coś nie idzie na max detalach - czy na konsoli występuje jakiś suwak? Tam z góry macie ustalone detale - częśto, wróć bardzo często mocno obniżone do tych z ultar PC. Co stoi na przeszkodzie, aby i samemu na PC również je obniżyć? A może to świadomośc że gra może wyglądać lepiej a przez konfigurację, nie możesz cieszyć się takimi ustawieniami?

Sam dla siebie wolę skrzynkę, na której zrobię coś więcej niż machanie gajgą i wciskanie bezmyślnie przycisków ;)

Sprzedałem skrzynkę z osprzętem za 5500 z sygnatury 3600+5700xt

xbox series x kupiłem za 2250 

laptopa i7 10750h 1660ti za 3300

dolozylem 50zl i nadal mam funkcjonalność o której mówisz plus wygodę dwóch urządzeń. Widzisz o czym mówię?

Dobra dodaj jeszcze x ultimate za 400zl na trzy lata ale tez na PC można użyć 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...