Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Dzięki za miłe słowo na niedziele.
Już kolejne plany w przygotowaniu, z koszyków wyleciały 3 dyski SSD i dołączyły do zatoki 5.25 z dyskiem 2.5cala na HotSwapa.
Dwa koszyki pójdą na półkę, tylko muszę zrobić mocowanie na tube z pompka na tackę, a to może mi przysporzyć trochę problemów, będę chciał by to wyglądało jak kolegi heat w jego 810, ale czy się uda to się okaże.
Mam nadzieję że poprawią się temperatury grafik na aktualnym chłodzeniu, oraz w przyszłości miejsce gotowe na chłodnice 280.

Link to post
Share on other sites

@UP 

 

Bardzo ładnie to wygląda i z tego co widziałem kolor podświetlenia karty (napisu) można zmienić, również muszę rozglądnąć się za buda z modularnymi koszami na dyski dla lepszego przepływu powietrza. Ciekawi mnie o ile szybsza jest TI od "gołej" 780.

Link to post
Share on other sites

Po mocnym OC, na ok 1050Mhz równa się ze stock'ową Ti. Moja ma 980MHz i podobno ładnie sie ten model kręci dalej, także różnica jest wyraźna. W takim krajzisie różnica na obu stock'ach to ok 9fps w maks i min, czyli sporo.

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_kart_graficznych_geforce_gtx_780_ti_vs_radeon_r9_290x?page=0,7

 

A, i niestety raczej się nie da zmienić kolorku, jedynie jego nasycenie programem evga led controller.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

 

 

A, i niestety raczej się nie da zmienić kolorku
 

 

 

Widziałem taka opcje w Geforce Experience 

 

 

 

Po mocnym OC, na ok 1050Mhz równa się ze stock'ową Ti
 

 

Podkręć swoja i dodaj parę wyników (jak masz czas i chęci), zobaczymy

Link to post
Share on other sites

Mówisz, masz, wynik testowy

 

http://i.imgur.com/ZjHu9fP.jpg

 

rekord GPU tego forum to 690'tka 17200 GPU score.

 

Znalazłem tą opcje w GF Exp, można tam ustawić jasność albo styl, typu miganie, kolory nie da się zmienić, sam napis fabrycznie jest zielony, więc nie bardzo by go podświetliło na niebieski, a szkoda.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...