Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Dziękuję za każdą opinię.

Te szczere też się liczą ;)

Rzeczą normalną jest to, że każdemu się podobać nie będzie.

 

Różne materiały = różne odcienie, ale wszystkiego malować nie mogłem, szkoda gwarancji. 3 godz temu sknocił mi się RAM :cry: ...jeszcze na gwarancji :D.

Link to post
Share on other sites

Spoko, spoko - bardziej pomarańczowa jest okleina (np. na zasilaczu), niż farba. Wpływ na kontrast między tymi odcieniami, ma oczywiście rodzaj i natężenie światła.

No, ale jak już napisałem w wrklogu, cudu nie ma, bo wszystko po taniości (trochę blachy, farby i okleiny) - nie są to fabrycznie kupione części i złożone do kupy, gdzie wszystko idealnie pasuje rozmiarem i kolorem - po prostu home-made.

Link to post
Share on other sites

Wentyle w komplecie Jupii  :rotfl:

 

http://vpx.pl/i/2013/07/23/Modding_CM_Storm_Trooper_photo1.jpg

 

 

http://vpx.pl/i/2013/07/23/Modding_CM_Storm_Trooper_photo2.jpg

 

Dla chętnych

Reszta w dziale Modding, w moim temacie -  Modding CM Storm Trooper

Zapraszam.

Link to post
Share on other sites

Najs. Dziwię się Wam, że kupujecie wentylatory BQ które przy 600-1000 praktycznie nie wieją  :rotfl:

 

// możesz jakoś potwierdzić to, czy tak tylko myślisz ? //wormadam


Najs. Dziwię się Wam, że kupujecie wentylatory BQ które przy 600-1000 praktycznie nie wieją  :rotfl:

 

// możesz jakoś potwierdzić to, czy tak tylko myślisz ?

testowałem jednego na Lamptronie FC5 V2 vs. SP120 High Performance Edition. Ale nie jest tak źle-wentylatorki SillentiumPC jeszcze gorzej wypadają 

Link to post
Share on other sites

BQ wymieniłem na Enermax i nie żałuję. Tańsze, zbliżone parametry, praktyczne no i ten wygląd heh acz BQ złe nie były - póki nie zdechły, dwa niemal w tym samym czasie :P.

 

BTW Gregu - ślicznie ale czy te BQ nie będą zbyt słabe do kompaktowej chłodnicy?.

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem, możliwe, ze przy np biciu rekordów tak będzie, ale ja u siebie proca mam na 4,2GHz, wiec powinny wystarczyć. Temperaturki podczas gry w Crysis3 dochodzą do 50stopni na procu na dwóch rdzeniach. Grałem około godzinki i się tak utrzymywały 48-51. Tragedii więc nie ma  ;)  ;)

Link to post
Share on other sites

Witam,

no to ja też pochwalę się, co siedzi w mojej skrzynce (aczkolwiek nie ma czym :D). Suche dane są podane w moim podpisie, więc nie będę tutaj powtarzał :).

Proszę nie bijcie za brak oplotów na kablach - póki co muszę nieco "zapgrejdować" sprzęt, ponieważ pewna gra (OMSI, kto gra ten wie jakiego to coś potrzebuje procesora  :D ) mimo O/C wciąż domaga się gigaherców :/. Na aspekt wizualny przyjdzie jeszcze czas, ważne że jako taki porządek jest i nie jest zakłócony przepływ powietrza. Komentarze/sugestie itp. mile widziane :).

http://i.imgur.com/INe9DZZ.jpg

 

http://i.imgur.com/tYSsdS6.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja tu nie widzę żadnego powodu dla którego mógł bym się przyczepić o coś względem tej obudowy. Kable poukładane są odpowiednio, oczywiście można by zrobić u góry (strych ) bo piwniczki to robią na dole  :rotfl:  :rotfl:  i zabudować je, ale tak jak jest mi nie przeszkadza. Troszkę rażą te pomarańczowe malowania jeśli już miał bym się na upartego czepiać, ale przypuszczam, że masz bok bez okna, więc to też nieuzasadnione by było, a możliwe że Tobie to nie przeszkadza ;)  Jak dla mnie jest na prawdę ok, czysto i schludnie. 

Link to post
Share on other sites

 


 


 


 

Komputer po modernizacji. Oto zmiany

- procesor 4670K

- płyta główna MSI Z87 MPOWER

- wentylatory Noiseblocker Multiframe 120 na cooler (i pasta Noctua)

- obudowa GMC V1000 Phantom

- karta graficzna EVGA GTX 770 SC ACX 2GB
Edytowane przez -AssassiN-
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...