Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Nie myślałem, że wśród oplecionych, podpiwniczonych i oświetlonych kombajnów znajdą się pozytywne opinie o środku mojej paczki, dzięki :D.

 

 

oczywiście można by zrobić u góry (strych )

Od dłuższego czasu myślę nad czymś takim, lecz nie mogę znaleźć sposobu żeby to ładnie i zgrabnie zrealizować.

 

 

Troszkę rażą te pomarańczowe malowania

One muszą zostać, będą pasowały kolorystycznie do nowych wentylatorów (zamierzam wstawić pomarańczowe z LED od Xigmateka) ;).

@up - wygląda niemal jak fabrycznie zrobione, kawałki folii miałeś zrobione pod wymiar czy docinałeś po nałożeniu?

Edytowane przez krzesuo
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie myślałem, że wśród oplecionych, podpiwniczonych i oświetlonych kombajnów znajdą się pozytywne opinie o środku mojej paczki, dzięki .

Wiemy, co dobre, ot co 8-)  Drogie komponenty nie są (bynajmniej dla mnie) wyznacznikiem wysokiej oceny zestawu.

Link to post
Share on other sites

 

 
Komputer po modernizacji. Oto zmiany
- procesor 4670K
- płyta główna MSI Z87 MPOWER
- wentylatory Noiseblocker Multiframe 120 na cooler (i pasta Noctua)
- obudowa GMC V1000 Phantom
- karta graficzna EVGA GTX 770 SC ACX 2GB

 

 

 

Dobra ta karta?

jak ogólnie sie spisuje? Głośno chodzi (w spoczynku/obciążona)?

Jakie ma temperatury (w spoczynku/obciążona)?

 

Karta jest bardzo cicha i również chłodna jak na wersje OC, lecz jeszcze jej nie sprawdziłem pod względem maksymalnych temperatur. W spoczynku ok. 32 stopnie, wczoraj na koniec dnia gdy oglądałem raport maksymalna odczytana temperatura to 76 stopni.

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

http://s21.postimg.org/ruhdfttwj/DAWNO_1.jpg

Jeszcze stary zestaw (i5-750@4GHz + MSI P55-GD65) upchany w Antec'u 300 bez modów (czyli zero przepustów na cokolwiek, stąd też zasilacz po murzyńsku). Burdel z kablami był niesamowity, ale temperatury o dziwo znośne

________________________________________________________________________________________



http://s21.postimg.org/tu2kkzdlv/DAWNO_2.jpg
 

Aktualny zestaw, ale jeszcze ze starym zasilaczem. Chciałem sprawdzić czy takie łączenie kart graficznych coś w ogóle daje (i daje), zanim zainwestowałem w mocniejszą jednostkę.

Planuje powrót do takiego ustawienia koszy na HDD/SSD i ponowne ich rozdzielenie. Przy aktualnych temperaturach (w Szczecinie ~35*C) dyski lekko się gotują osiągając 40*C.

PS: Wspomagający zasilacz to Fortron FSP350-60MDN® - 25.0A na +12V. Działa do dzisiaj i ciągnie zestaw, którego srebrną obudowę Megabajta możecie ujrzeć na pierwszym zdjęciu (Athlon 2000+|1GB|Radeon 9550).
 

________________________________________________________________________________________


 

http://s22.postimg.org/7319gfim5/DSC01789_Kopia.jpg

 

Kable na dole całkowicie dociśnięte za dolnym wentylatorem i nie przeszkadzają w obiegu, niemniej jednak za dzień albo dwa będzie to poprawione.

i5-2500k@4.6GHz
Asrock P67 Extreme4 Gen3
12GB DDR3 (z tym, że jeden kit 2x2GB jest aktualnie "na wypożyczeniu")
GTX680 + GTX260-216[PhysX] (pożyczony tej samej osobie co ramy)
Samsung 830D 128GB
320GB WD + 500GB Samsung F3+ 1000GB Seagate
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Chieftec CFT-750-14CS

Procesor jest samplem inżynieryjnym, którego udało mi się dorwać:

http://s17.postimg.org/exq9edpkr/DSC01163_Kopiaa.jpg

 

 

Nr zasłonięte - jeden z warunków sprzedaży...



Myślę nad wymianą radiatorów na ramach na czerwone lub czarne.

Do tego zmiana chłodzenia CPU na Macho.

BTW: Zamienię białe zaślepki i sanki na HDD/SSD na czarne (z wersji White tej samej obudowy).
Stan jak na zdjęciach 5+/6.

Edytowane przez Adam1394
Link to post
Share on other sites

@Adam, ładne przedłużki ;)

 

 

Trochę mi się chce wymiotować jak na to patrze... 

Nie tylko tobie... :evil: (a to za sprawą obrzydliwie paskudnych Noctua, fuj hehe) :P.

Link to post
Share on other sites

http://farm4.staticflickr.com/3766/9400942320_a87ac3c57d_n.jpg

 

Trochę mi się chce wymiotować jak na to patrze... 

 

Ja nie widzę tu że tak powiem tragedii, raczej potrzebę małej ingerencji dla uzyskania poprawy samopoczucia i lepszego dopasowania kolorystycznie tego do warunków panujących w obudowie  ;)  ;)

Troszkę czarnej farby Motul i będzie to wyglądało zupełnie inaczej, nie pakował bym się w wydawanie kasy na nowe chłodzenie. 

Link to post
Share on other sites

Nie wierz wszystkim sygnaturkom. Masa ludzi wpisuje tam to co by chciała mieć a nigdy na oczy nie zobaczą takiego sprzętu. Jest taki jeden użytkownik Kamikazdebe czy jakoś tak, tego to dopiero poniosła fantazja, przebił Maklera który zresztą też nie ma sprzętu ze swojej sygnaturki. Niektórzy się muszą jakoś dowartościować. Żałosne.

 

Ort. Biafra

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

sorry za off ale muszę to powiedzieć. Ta sygna była zrobiona dla jaj i każdy dobrze o tym wiedział  :->

ps nigdzie nie napisałem że to mój pc ;( To komputer moich marzeń...

Edytowane przez 86Makler86
Link to post
Share on other sites

W przypadku Kubusia/Maklera to jeszcze oczywisty żart ale ten Kamikadze nawet zrobił multikonto "osoby która coś od niego kupiła" i potwierdzał istnienie swojego wyimaginowanego kompa. Mistrz nad mistrzów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...