Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

U mnie jest podobnie no ale póki blacha się domyka git to nie ma co się przejmować chaotycznym nadmiarem makaronu pod tacką do którego zagląda się może z raz w roku :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

hajper widzę upodobanie do małych płytek :) Nieźle upakowany cooler z gpu, ja u siebie mam full atx mobo i kartę do niższego slotu dałem bo podgrzewała cpu, a przy okazji lepiej się prezentuje :)

 

Fajnie wygląda ten nowy fortis, sam się zastanawiałem nad przesiadką z Grandisa, bo wydajność jest podobna.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ogólnie ładnie, ale ten wąż idący od chłodnicy do gpu nie podoba mi się.

 

To fakt, zdecydowanie za długi

 

Gdzie wy takowy waz tam widzicie %-):wariat: (wiem ze jest prawie 5ta ale mimo tak wczesnej godziny ze wzrokiem wszystko u mnie w porzadku)

@lipton daj fotki z rozjasnionym srodkiem... albo nie bo popsuje caly efekt ta nocuta

ps jak wyzej napisali waz za dlugi gpu--> 'pompa' ogolnie moze byc ale '*** nie urywa'

 

@Patryk poka fotke z najladniejszej strony reza (ten cover przedni z napisem fajnie wyglada + srebny power)

zeby nie spamowac z nowym coverem na piwnice i drugim dyskiem

postaram sie o lepsze fotki ale na takie jak patryka nie liczcie ograniczenie 'sprzetowe' %-)

 

12440689_1238867519463013_46809390128522

 

 

 

 

12402112_1238867559463009_26763703177724

 

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

po co rurki, te węże bardzo ładnie wyglądają...  :cry:

 

Zobaczymy jak rurki wyjdą, zawsze będzie można wrócić do węży

 

 

Gdzie wy takowy waz tam widzicie %-):wariat: (wiem ze jest prawie 5ta ale mimo tak wczesnej godziny ze wzrokiem wszystko u mnie w porzadku)

@lipton daj fotki z rozjasnionym srodkiem... albo nie bo popsuje caly efekt ta nocuta

ps jak wyzej napisali waz za dlugi gpu--> 'pompa' ogolnie moze byc ale '*** nie urywa'

 

@Patryk poka fotke z najladniejszej strony reza (ten cover przedni z napisem fajnie wyglada + srebny power)

 

 

 

 

 

Dokładnie to chodzi o ten wąż gpu-pompka. Ja bym zamienił wplot i wylot miejscami a z pompki wywalił adapter kątowy. Powinno poprawić ten odcinek.qqq

 

Na razie więcej fotek nie przewiduje gdyż - nie mam wyciętych przepustów także jest bajzel z kablami, nie mam covera zatoki 5:25 przez co widać jeszcze większy bajzel w kablach  %-). Po trzecie mam wyciek na adapterze bądź filporcie pod rezem. A że mam ogromnego lenia to aktualnie jest tam nawalone ręcznika papierowego  :rotfl:  ( zachciało mi się kompa na lan party wozić  :wariat: )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...